Od redakcji
|
| s. 2
|
|
|
Dzierżysław, st. 35, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 102-38
|
| s. 5
|
|
|
Michałów-Piaska, gm. Wąchock, woj. kieleckie, AZP 80-66
|
| s. 6-7
|
|
|
Mirkowice, st. 33, gm. Mieścisko, woj. poznańskie, AZP 45-32
|
| s. 7
|
|
|
Nowy Dworek, st. 20, gm. Świebodzin, woj. zielonogórskie, AZP 53-14
|
| s. 7-8
|
|
|
Ojców - Jaskinia Łokietka, gm. Skała, woj. krakowskie, AZP 99-55
|
| s. 8
|
|
|
Radgoszcz, st. 15, gm. Międzychód, woj. gorzowskie, AZP
|
| s. 8-9
|
|
|
Rotnowo, st. 18, gm. Gryfice, woj. szczecińskie, AZP 20-13
|
| s. 9-11
|
|
|
Rozumice, st. C, gm. Kietrz, woj. opolskie
|
| s. 11-12
|
|
|
Rybniki, st. Stroma Górka, gm. Wasilków, woj. podlaskie, AZP 34-86
|
| s. 12
|
|
|
Smardzowice, st. 1, gm. Skała, woj. krakowskie
|
| s. 12-13
|
|
|
Strzegowa, Jaskinia Biśnik, gm. Wolbrom, woj. katowickie
|
| s. 13
|
|
|
Szczerba, st. 17, gm. Nowinka, woj. suwalskie, AZP 21-85
|
| s. 13-14
|
|
|
Szczerba, st. 18, gm. Nowinka, woj. suwalskie, AZP 21-85
|
| s. 14-15
|
|
|
Szczerba, st. 40, gm. Nowinka, woj. suwalskie, AZP 21-85
|
| s. 15
|
|
|
Święty Wojciech, st. 7, gm., Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-14
|
| s. 16
|
|
|
Targonie Wielkie, st. 9, gm. Zawady, woj. łomżyńskie, AZP 36-81
|
| s. 16
|
|
|
Wilczyce, st. 10, gm. loco, woj. świętokrzyskie, AZP 88-73
|
| s. 16-17
|
|
|
Wybranowo, st. 11, gm. Janowiec Wielkopolski, woj. bydgoskie
|
| s. 17
|
|
|
Wybranowo, st. 13, gm. Janowiec Wielkopolski, woj. bydgoskie
|
| s. 17-18
|
|
|
Wysoka, st. 57, gm. Leśnica, woj. opolskie, AZP 93-39
|
| s. 18
|
|
|
Żuławka Mała, st. 13, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 38-31
|
| s. 19
|
|
|
Aleksandrów Łódzki, st. 1A, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 65-50
|
| s. 20
|
|
|
Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce Wielkie, st. 2, 3, 4, gm. loco, woj. katowickie
|
| s. 20
|
|
|
Jaroszówka, st. 8, gm. Chojnów, woj. legnickie, AZP 75-18
|
| s. 20-21
|
|
|
Jegłowa, st. 2, gm. Przeworno, woj. wałbrzyskie, AZP 88-29
|
| s. 21-22
|
|
|
Kozioł, st. 10, gm. Kolno-Turośl, woj. łomżyńskie, AZP 31 – 74
|
| s. 22
|
|
|
Rzeszotary, st. 17, gm. Miłkowice, pow. Legnica, woj. dolnośląskie, AZP 76-20
|
| s. 23
|
|
|
Samborowo, st. X, gm. Ostróda, woj. olsztyńskie, AZP 28-56
|
| s. 23-24
|
|
|
Ściejowice, st. 1, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 103-55
|
| s. 24-25
|
|
|
Toczyłowo, st.7, gm. Grajewo, woj. łomżyńskie, AZP 26–80
|
| s. 25
|
|
|
Wąsowo, stan. 29, gm. Kuślin, woj. poznańskie, AZP 53-21
|
| s. 25
|
|
|
Zamienice, st. 10
|
| s. 26
|
|
|
Babicha, st. 6, gm. Tuszów Narodowy, woj. rzeszowskie, AZP 96-71
|
| s. 27
|
|
|
Babiety Małe, st. 1, kurhan 1, gm. Susz, woj. elbląskie, AZP 26-51
|
| s. 27
|
|
|
Brody Pomorskie, st. 20, gm. Gniew, woj. gdańskie, AZP 22-45
|
| s. 28
|
|
|
Chabsko, st. 40 (GAZ 338), gm. Mogilno, woj. bydgoskie, AZP 48-37
|
| s. 29
|
|
|
Dobrzejowice, st. 2, gm. Żukowice, woj. legnickie, AZP 67-18
|
| s. 29
|
|
|
Drągi-Wypychy, st. 1, gm. Sokoły, woj. łomżyńskie, AZP 41-82
|
| s. 29-30
|
|
|
Dzierżnica, stan. 44, pow. Środa Wielkopolska, woj. poznańskie, AZP 54-32
|
| s. 30
|
|
|
Gabułtów, st. 1, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, AZP 98-62
|
| s. 30-31
|
|
|
Gąsawa, st. 6, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 45-35
|
| s. 31-32
|
|
|
Gnojno, st. 4, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 91-65
|
| s. 32-33
|
|
|
Grzybów, st. 23, gm. Słubice, woj. płockie
|
| s. 33
|
|
|
Gwoździec, st. 2, gm. Zakliczyn, woj. tarnowskie, AZP 106-64
|
| s. 33-34
|
|
|
Jazów, st. 4, gm. Gubin, woj. zielonogórskie, AZP 63-06
|
| s. 34
|
|
|
Jurków, st. 5, gm. Czechów, woj. tarnowskie, AZP 107-63
|
| s. 35
|
|
|
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77
|
| s. 35-36
|
|
|
Kazimierza, st. 1, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 98-62
|
| s. 36
|
|
|
Kichary, st. 2, gm. Dwikozy, woj. świętokrzyskie, AZP 88-73
|
| s. 36-37
|
|
|
Kocmyrzów, st. 17, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, woj. krakowskie, AZP 100-58
|
| s. 37
|
|
|
Kolonia Czułczyce, st. 6, gm. woj. chełmskie, AZP 78-89
|
| s. 37-38
|
|
|
Kraczkowa, st. 1, gm. Łańcut, woj. rzeszowskie, AZP 103-78
|
| s. 38
|
|
|
Kraków-Górka Narodowa, st. 8, 9, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 101-56
|
| s. 38-40
|
|
|
Krasne, st. 16, gm. Wojsławice, woj. chełmskie, AZP 83-91
|
| s. 40
|
|
|
Łacha, st. 4, gm. Turośl, woj. łomżyńskie, AZP 31-73
|
| s. 41
|
|
|
Łubcze, st. 25, kurhan 2, gm. Jarczów, woj zamojskie, AZP 94-92
|
| s. 41-42
|
|
|
Łubcze, st. 25, kurhan 3, gm. Jarczów, woj zamojskie, AZP 94-92
|
| s. 42-43
|
|
|
Malice Kościelne, st. 1, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-71
|
| s. 43
|
|
|
Miechowice, st. 4a, gm. Brześć Kujawski, woj. włocławskie, AZP 48-45
|
| s. 44
|
|
|
Młodów, st. 1, gm. Lubaczów, woj. przemyskie, AZP 100-87
|
| s. 44
|
|
|
Olszowa, st. A, gm. Ujazd, woj. piotrkowskie, AZP 94-40
|
| s. 45
|
|
|
Opatowice, st. 35, gm. Radziejów, woj włocławskie
|
| s. 45-46
|
|
|
Osiek n/Wisłą, st. 9, gm. Obrowo, woj. toruńskie, AZP 41-45
|
| s. 46
|
|
|
Pniówek, st. 15, gm. Zamość, woj. zamojskie
|
| s. 47
|
|
|
Poczałkowo, st. 18, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie
|
| s. 47
|
|
|
Poczałkowo, st. 38, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie
|
| s. 47-48
|
|
|
Podłoziny, st. 2, gm. Dopniewo, woj. poznańskie, AZP 53-25
|
| s. 48
|
|
|
Poznań-Nowe Miasto, st. 284, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 54-28
|
| s. 48-49
|
|
|
Ruś-Nowa Kolonia, st. 6, gm. Wysokie Mazowieckie, woj. łomżyńskie, AZP 41 – 82
|
| s. 49
|
|
|
Rzeszów, st. 54, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 103-75
|
| s. 50
|
|
|
Rzucewo, st. 1, gm. Puck, woj. gdańskie, AZP 04-42
|
| s. 50
|
|
|
Słonowice, st. „G”, gm. Kazimierz Wielka, woj. kieleckie, AZP 98-61
|
| s. 50-51
|
|
|
Smogorzewiec, st. 9, gm. Obrowo, woj. toruńskie, AZP 41-45
|
| s. 51-52
|
|
|
Sonina, st. 1, gm. Łańcut, woj. rzeszowskie, AZP 103-79
|
| s. 52
|
|
|
Stryczowice, st. VII, gm. Waśniów, woj. kieleckie
|
| s. 52-53
|
|
|
Strzelce-Krzyżanna, st. 56 (GAZ 31), gm. Mogilno, woj. bydgoskie
|
| s. 53
|
|
|
Średnia, st. 4, gm. Krzywcza, woj. przemyskie, AZP 107-82
|
| s. 53-55
|
|
|
Wieliczka, st. 87, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-58
|
| s. 55
|
|
|
Wieliczka, st. 95, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-58
|
| s. 55-56
|
|
|
Wieliczka-Rożnowa, st. 13, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-57
|
| s. 56
|
|
|
Wierzchląd, st. 12, gm. Stargard Szczeciński, woj szczecińskie, AZP 33-09
|
| s. 56-59
|
|
|
Ząbie, st. X, gm. Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 28-61
|
| s. 59
|
|
|
Żabienko, st. 11 (GAZ 345), gm. Mogilno, woj. bydgoskie
|
| s. 59
|
|
|
Żabienko, st. 12 (GAZ 347), gm. Mogilno, woj. bydgoskie
|
| s. 60
|
|
|
Żegotki, st. 4, gm. Strzelno, woj. bydgoskie
|
| s. 60
|
|
|
Żegotki, st. 5 (GAZ 376), gm. Strzelno, woj. bydgoskie
|
| s. 60-61
|
|
|
Żuławka Mała, st. 1, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 37-31
|
| s. 61
|
|
|
Arbasy, st. 14, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, AZP 50-81
|
| s. 64
|
|
|
Brzeźno, st. 1, gm. Nidzica, woj. olsztyńskie, AZP 29-61
|
| s. 64-65
|
|
|
Gołasz-Puszcze, st.1, gm. Wysokie Mazowieckie, woj. łomżyńskie, AZP 41-80
|
| s. 65
|
|
|
Grodzisko Dolne, st. 22, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 101-81
|
| s. 66
|
|
|
Hrebenne, st. 31, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95
|
| s. 66
|
|
|
Hrebenne, st. 34, gm. Horodło, woj. lubelskie, AZP 85-95
|
| s. 66-67
|
|
|
Hrubieszów, ul. 3-go Maja, woj. zamojskie
|
| s. 67
|
|
|
Janki Dolne, st. 11, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-96
|
| s. 67-68
|
|
|
Kamieńskie, st.1, gm. Orzysz, woj. suwalskie, AZP 23-76
|
| s. 69
|
|
|
Młodów-Zakącie, st. 14, gm. Lubaczów, woj, przemyskie, AZP 100-87
|
| s. 70
|
|
|
Pogorzałki, st. 1, gm. Mszczonów, woj. skierniewickie, AZP 62-62
|
| s. 71
|
|
|
Sietesz, st. 5, gm. Kańczuga, woj. przemyskie, AZP 104-80
|
| s. 71
|
|
|
Tur Dolny-Busina, st. 3, gm. Michałów, AZP 92-61
|
| s. 72-73
|
|
|
Tyszowce, st. 3, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 90-92
|
| s. 73
|
|
|
Błażejowice Dolne, st. 17, gm. Głogówek, woj. opolskie, AZP 96-36
|
| s. 75
|
|
|
Brodno, st. 1, gm. Środa Śląska, woj. dolnośląskie, AZP 77-24
|
| s. 75-76
|
|
|
Bruśnik, st. 1, gm. Ciężkowice, woj. tarnowskie, AZP 109-66
|
| s. 76
|
|
|
Bubel Stary, st. XIV-XV i XVII, gm. Janów Podlaski, woj. bialsko-podlaskie, AZP 56-87
|
| s. 76
|
|
|
Domaniewice, st. 1, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 61-55
|
| s. 77
|
|
|
Dziwiszewo, st. l, gm. Giżycko, woj. suwalskie, AZP 18-72
|
| s. 77-78
|
|
|
Giebułtów, st. 8, gm. Książ Wielki, woj. kieleckie, AZP 95-59
|
| s. 78-79
|
|
|
Gródek, st. B, gm. Hrubieszów, woj, zamojskie, AZP 87-94
|
| s. 79-80
|
|
|
Koźniewice, st. 1, gm. Kamieńsk, woj. piotrkowskie, AZP 78-52
|
| s. 80
|
|
|
Kraków-Bieżanów, st. 27, woj. krakowskie, AZP 103-57
|
| s. 80-81
|
|
|
Kraków-Bieżanów, st. 30, woj. krakowskie, AZP 103-57
|
| s. 81-82
|
|
|
Kraków-Kurdwanów, st.12, gm. Kraków-Podgórze, woj. krakowskie, AZP 104-56
|
| s. 82-83
|
|
|
Krynickie, st. 16, gm. Zabłudów, woj. podlaskie, AZP 40-87
|
| s. 83-84
|
|
|
Krzeczyn Wielki, st. 12, woj. legnickie, AZP 74-20
|
| s. 84
|
|
|
Lipnik, st. 5, gm. Kańczuga, woj. przemyskie, AZP 104-79
|
| s. 84-85
|
|
|
Łąg Kolonia, st. 38, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38
|
| s. 85
|
|
|
Łódź-Lublinek, st. 199, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 67-51
|
| s. 85-86
|
|
|
Łódź-Lublinek, st. 219, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 67-51
|
| s. 86
|
|
|
Łódź-Lublinek, st. 253, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 67-51
|
| s. 86
|
|
|
Łódź-Polesie, st. 16, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 66-51
|
| s. 87
|
|
|
Mieroszyno, st. 39, gm. Puck, woj. gdańskie, AZP 02-41
|
| s. 87-88
|
|
|
Mierzyn, st. 30, woj. szczecińskie, AZP 30-05
|
| s. 88-89
|
|
|
Opatów, st. 1, gm. loco, woj. częstochowskie, AZP 83-46
|
| s. 89-90
|
|
|
Opole-Wójtowa Wieś, st. 72, gm. loco, woj. opolskie, AZP 92-37
|
| s. 91
|
|
|
Ostrołęka, st. 7, gm. Sulmierzyce, woj. piotrkowskie, AZP 79-48
|
| s. 91
|
|
|
Paluchy, st. 1, gm. Sieniawa, woj. przemyskie, AZP 99-82
|
| s. 91
|
|
|
Ruś Nowa Kolonia, st. 1, gm. Wysokie Mazowieckie, woj. łomżyńskie, AZP 41-82
|
| s. 92
|
|
|
Rzędziwojowice, st. 1, gm. Niemodlin, woj. opolskie, AZP 89-34
|
| s. 92-93
|
|
|
Słup, st. 2 (znane w literaturze jako 3), gm. Środa Śląska, woj. wrocławskie, AZP 77-25
|
| s. 93
|
|
|
Solniki, st. 2, gm. Zabłudów, woj. białostockie, AZP 40-87
|
| s. 93
|
|
|
Strugienice, st. 4, gm. Zduny, woj. skierniewickie, AZP 59-55
|
| s. 94
|
|
|
Świerkocin, st. 1, gm. Olsztynek, woj. olsztyńskie, AZP 28-60
|
| s. 95
|
|
|
Targonie, st. 5, gm. Regimin, woj. ciechanowskie, AZP 42-62
|
| s. 95-96
|
|
|
Truskolasy, st. 8, gm. Wręczyca Wielka, woj. częstochowskie, AZP 85-45
|
| s. 96-97
|
|
|
Trzcinica, st. 3, gm. Jasło, woj. krośnieńskie, AZP 109-71
|
| s. 97
|
|
|
Wapniarnia, st. 129, gm. Trzcianka, woj. pilskie, AZP 38-24
|
| s. 97-98
|
|
|
Wójtowa Wieś, st. 72, woj. opolskie, AZP 90-37
|
| s. 98
|
|
|
Zbrojewsko, st. 3, gm. Lipiec, woj. częstochowskie
|
| s. 99
|
|
|
Barłożno, st. 16, gm. Skórcz, woj. gdańskie, AZP 23-44
|
| s. 101
|
|
|
Bezrzecze, gm. Dobra Szczecińska, woj. szczecińskie
|
| s. 102
|
|
|
Charłupia Mała-Osmolin, st. 5, gm. Sieradz, woj. sieradzkie, AZP 69-44
|
| s. 102-103
|
|
|
Dąbrówka, st. 4, gm. Czerwonka, woj. ostrołęckie, AZP 42–68
|
| s. 103
|
|
|
Dobryszyce, st. 1, gm. loco, woj. piotrkowskie, AZP 79-51
|
| s. 103-104
|
|
|
Gockowice, st. 1, gm. Chojnice, woj. bydgoskie
|
| s. 104
|
|
|
Grodno, st. 6, gm. Chełmża. woj. toruńskie, AZP 37-44
|
| s. 104-105
|
|
|
Gutkowo, st. 3, gm. Siemiątkowo, woj. ciechanowskie, AZP 44-57/1 i 44-58
|
| s. 105-106
|
|
|
Horodyszcze-Kolonia, st. 16, gm. Chełm, woj. chełmskie, AZP 79-89
|
| s. 106
|
|
|
Karsznice Małe, st. 1, gm. Chąśno, woj. skierniewickie, AZP 57-55
|
| s. 107
|
|
|
Kliszów, st. 3, gm. woj. rzeszowskie, AZP 95-70
|
| s. 107-108
|
|
|
Konarzewo, st. 62, gm. Dopiewo, woj. poznańskie, AZP 53-26
|
| s. 108
|
|
|
Konstantynów Łódzki, st. 18, gm. loco, woj. łódzkie
|
| s. 108-109
|
|
|
Koźniewice, st. 2, gm. Kamieńsk, woj. piotrkowskie, AZP 78-52
|
| s. 109
|
|
|
Krupy, st. 1, gm. Michów, woj. lubelskie
|
| s. 109-110
|
|
|
Kulice, st. 7, gm. Pelplin, woj. gdańskie
|
| s. 110
|
|
|
Leszczany, st. 3, gm. Żmudź, woj. chełmskie, AZP 82-91
|
| s. 110
|
|
|
Liw, st. 4, gm. loco, woj. siedleckie
|
| s. 111
|
|
|
Łany Małe, st. 16, gm. Rudzice, woj. katowickie, AZP 95-42
|
| s. 111
|
|
|
Łódź-Polesie, st. 11, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 66-51
|
| s. 112
|
|
|
Małuski Wielkie, st. 5, gm. Mstów, woj. częstochowskie, AZP 87-50
|
| s. 112
|
|
|
Mrocza, st. 2, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 35-34
|
| s. 113
|
|
|
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35
|
| s. 113-114
|
|
|
Nowaki, st. 18, gm. Pakosławice, woj. opolskie, AZP 92-30
|
| s. 114
|
|
|
Olesno-Walce, st. 4, gm. loco, woj, częstochowskie, AZP 85-41
|
| s. 114
|
|
|
Opalenie, st. 3, gm. Gniew, woj. gdańskie, AZP 24-45
|
| s. 115
|
|
|
Opoki, st. 47, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie
|
| s. 115-116
|
|
|
Pawłowice, st. 1, gm. Michałów, woj. kieleckie, AZP 93-61
|
| s. 116-117
|
|
|
Rąb, st. 3, gm. Przodkowo, woj. gdańskie, AZP 10-40
|
| s. 117
|
|
|
Rąty, st. 3, gm. Przodkowo, woj. gdańskie, AZP 10-40
|
| s. 117
|
|
|
Sekursko, st. 1, gm. Żytno, woj. częstochowskie, AZP 85-53
|
| s. 118
|
|
|
Sierzchów, st. A3, gm. Bolimów, woj. skierniewickie, AZP 59-58
|
| s. 118
|
|
|
Smolniki, st.11, gm. Szubin, woj. bydgoskie
|
| s. 118-119
|
|
|
Stalmierz, st. 3, gm. Chrostkowo, woj. włocławskie
|
| s. 119-120
|
|
|
Stradzew, st. 3, gm. Wola Krzysztoporska, woj. piotrkowskie, AZP 74-52
|
| s. 120
|
|
|
Szadek, st. 3, gm. Blizanów, woj. kaliskie
|
| s. 121
|
|
|
Szczukocice, st. 4, gm. Gorzkowice, woj piotrkowskie, AZP 78-53
|
| s. 121
|
|
|
Szczukocice, st. 5, gm. Gorzkowice, woj piotrkowskie AZP 78-53
|
| s. 121-122
|
|
|
Szczukocice, st.7, gm. Gorzkowice, woj. piotrkowskie AZP 78-53
|
| s. 122
|
|
|
Twarda Góra, st. 9 „Milewo”, gm. Nowe, woj. bydgoskie
|
| s. 123
|
|
|
Wierzbowa, st. 1, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, AZP 62-48
|
| s. 123-124
|
|
|
Wojnicz, st. 3, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 105-65
|
| s. 124
|
|
|
Zadowice, st. 1, 1A, pow. Kalisz, woj. kaliskie
|
| s. 124-125
|
|
|
Zakrzówek Szlachecki, st. 5, gm. Ładzice, woj. piotrkowskie, AZP 81-49
|
| s. 125
|
|
|
Antoniew, st. 1, gm. Nowa Sucha, woj. skierniewickie, AZP 57-58
|
| s. 126
|
|
|
Babi Dół-Borcz, st. 2, gm. Somonino, woj. gdańskie, AZP 13-40
|
| s. 126-127
|
|
|
Baborowo, st. 22, gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 49-25
|
| s. 127
|
|
|
Bessów, st. 3, gm. Bochnia, woj. tarnowskie, AZP 102-62
|
| s. 127
|
|
|
Chabsko, st. 24 (GAZ 334), gm. Mogilno, woj. bydgoskie, AZP 48-37
|
| s. 128
|
|
|
Ciechrz, st. 26 (gaz. 371), gm. Strzelno, woj. bydgoskie
|
| s. 129
|
|
|
Giecz, st. 21-22, gm. Dominowo, woj. poznańskie, AZP 54-32
|
| s. 129-130
|
|
|
Grochy Stare, st. 1, gm. Poświętne, woj. białostockie, AZP 41-84
|
| s. 130-131
|
|
|
Inowrocław, st. 69, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 44-40
|
| s. 131
|
|
|
Jartypory, st. 2, gm. Liw, woj. siedleckie, AZP 53-76
|
| s. 131
|
|
|
Jordanowo, st. 12, gm. Świebodzin, woj. zielonogórskie, AZP 53-14
|
| s. 132
|
|
|
Kamienica Szlachecka, st. 3, gm. Stężyca, woj. gdańskie, AZP 13-37
|
| s. 132-133
|
|
|
Karczyn, st. 42, gm. Inowrocław, woj. bydgoskie, AZP 46-41
|
| s. 133
|
|
|
Klonówka, st. 7, gm. Starogard Gdański, woj. gdańskie, AZP 19-44
|
| s. 133-135
|
|
|
Kolonia Wola, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 62-52
|
| s. 135
|
|
|
Konarzewo,st. 4, gm. Dopiewo, woj. poznańskie, AZP 53-26
|
| s. 135
|
|
|
Kornaciska, st. 2, gm. Długosiodło, woj. ostrołęckie, AZP 45-71
|
| s. 135-136
|
|
|
Kowalówko, st. 12, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 49-26
|
| s. 136
|
|
|
Malnie, st. 3(14), gm. Gogolin, woj. opolskie, AZP 93-37
|
| s. 137-138
|
|
|
Masłomęcz, st. 15, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 88-94
|
| s. 138-139
|
|
|
Mokra, st. 8, gm. Miedźno, woj. częstochowskie, AZP 83-46
|
| s. 139
|
|
|
Muntowo, st. XIX, gm. loco, woj. olsztyńskie, AZP 21-69
|
| s. 140-141
|
|
|
Nieszawa Kolonia, st. 5, gm. Józefów nad Wisłą, woj. lubelskie, AZP 82-74
|
| s. 141-142
|
|
|
Odry, st. l, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38
|
| s. 142
|
|
|
Olsza, st. 10 (Gaz 350), gm. Mogilno, woj. bydgoskie
|
| s. 142-143
|
|
|
Pakoszówka, st. 26, gm. Sanok, woj. krośnieńskie, AZP 112-77
|
| s. 143
|
|
|
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73
|
| s. 143-144
|
|
|
Paprotki Kolonia, st. 41, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73
|
| s. 144
|
|
|
Pokrzywnica, st. 1, gm. Pawłów, woj. kieleckie, AZP 84-68
|
| s. 145
|
|
|
Rogów Opolski, st. 2, gm. Krapkowice, woj. opolskie, AZP 92-37
|
| s. 145-146
|
|
|
Rogów Opolski, st. 8, gm. Krapkowice, woj. opolskie, AZP 92-37
|
| s. 146-147
|
|
|
Rostek, st. 2, gm. Gołdap, woj. suwalskie, AZP 13-78
|
| s. 147
|
|
|
Rykacze, st. 2, gm. Zambrów, woj. łomżyńskie, AZP 42-78
|
| s. 147-148
|
|
|
Siemiechów, st. 2, gm. Widawa, woj. sieradzkie, AZP 73-45
|
| s. 148-149
|
|
|
Sobieszyn, st. 14, gm. Ułęż, woj. lubelskie
|
| s. 149
|
|
|
Strękowa Góra, st. 33, gm. Zawady, woj. łomżyńskie, AZP 36-81
|
| s. 149-150
|
|
|
Swarożyn, st. 33, gm. Tczew, woj. gdańskie, AZP 18-44
|
| s. 150-151
|
|
|
Swarożyn, st. 39, gm. Tczew, woj. gdańskie, AZP 18-44
|
| s. 151
|
|
|
Tarnowo Pałuckie, st. 13, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31
|
| s. 151
|
|
|
Walków-Kurnica, st. 1, gm. Osjaków, woj. sieradzkie, AZP 75-45
|
| s. 151-152
|
|
|
Węgrowo, st. 11, gm. Grudziądz, woj. toruńskie, AZP 31-45
|
| s. 152-153
|
|
|
Wierzchuca Nagórna, st. 3, woj. białostockie, AZP 51-81
|
| s. 153
|
|
|
Bachórz, st. 16, gm. Dynów, woj. przemyskie, AZP 107-79
|
| s. 155
|
|
|
Bocheń, st. 16 (Strugienice, st. 4), gm. Zduny, woj. skierniewickie, AZP 59-55
|
| s. 155-156
|
|
|
Brzesko, st. 18, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 04-63
|
| s. 156
|
|
|
Chełm, ul. Lubelska 2, st. 1, AZP 80–90
|
| s. 156-157
|
|
|
Chełm, ul. św. Mikołaja 4, st. 60 (n. arch. ob. nr 1C), AZP 80–90
|
| s. 157
|
|
|
Chroberz, „Zamczysko”, gm. Złota Pińczowska, woj. kieleckie
|
| s. 157-158
|
|
|
Czekanów, st. 2, gm. Jabłonna Lacka, woj. siedleckie, AZP 52-80
|
| s. 158-160
|
|
|
Daniłowo Małe, st. l, gm. Łapy, woj. białostockie, AZP 41-84
|
| s. 160-161
|
|
|
Daniłowo Małe, st. 6, gm. Łapy, woj. białostockie, AZP 41-84
|
| s. 161-162
|
|
|
Dąbrowa Górnicza-Łosień, Łosień, st. 2, gm. loco, woj katowickie, AZP 96-50
|
| s. 162
|
|
|
Dobra, st. 31, gm. loco, woj. szczecińskie, AZP 29-04
|
| s. 162
|
|
|
Dziekanowice, st. 22, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32
|
| s. 163
|
|
|
Elbląg-Stare Miasto, st. 32, gm. loco, woj. elbląskie, AZP 16-51
|
| s. 163-164
|
|
|
Giecz, st. 1 (arch. nr 3), gm. Dominowo, woj. poznańskie, AZP 54-32
|
| s. 164-165
|
|
|
Giecz, st. 4 (arch. nr 1), gm. Dominowo, woj. poznańskie, AZP 54-32
|
| s. 165-166
|
|
|
Gilów, st. 1, gm. Niemcza, woj. wałbrzyskie, AZP 88-26
|
| s. 166-167
|
|
|
Głogów, Stare Miasto, kw. A-20, woj. legnickie, AZP 68-19
|
| s. 167
|
|
|
Głogów, Kolegiata, st. 2, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19
|
| s. 167
|
|
|
Gniezno, st. 13b, gm. loco, woj. wielkopolskie, AZP 50-34
|
| s. 167-168
|
|
|
Gniezno, st. 237, loco, woj. poznańskie, AZP 50-34
|
| s. 168-169
|
|
|
Gnojno, st. III, gm. Konstantynów, woj. bialskopodlaskie, AZP 55-86
|
| s. 169
|
|
|
Horodyszcze, st. III, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie, AZP 67-87
|
| s. 169-170
|
|
|
Huszlew, st. 1, gm. loco, woj. bialskopodlaskie, AZP 59-84
|
| s. 170
|
|
|
Jeziorzany, st. 19, gm. loco, woj. lubelskie
|
| s. 170
|
|
|
Jurów, st. 1, gm. Jarczów woj. zamojskie, AZP 95-92
|
| s. 170-171
|
|
|
Kaczyce, st. 23, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-70
|
| s. 171
|
|
|
Kałdus, st. 1, gm. Chełmno, woj. toruńskie, AZP 33-41
|
| s. 171-172
|
|
|
Kałdus, st. 3, gm. Chełmno, woj. toruńskie, AZP 33-41
|
| s. 172-173
|
|
|
Kłecko, st. 14, 20, 24, 25, 27, 3, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 48-32
|
| s. 173
|
|
|
Koprzywnica, st. 111, gm. loco, woj. świętokrzyskie, AZP 91-72
|
| s. 173-174
|
|
|
Kosobudy, st. 1, gm. Zwierzyniec, woj. zamojskie, AZP 90-86
|
| s. 174
|
|
|
Kowale, st. 17, gm. Kolbudy, woj. gdańskie
|
| s. 174-175
|
|
|
Kraków-Piasek, st. 1, gm. Kraków-Śródmieście, AZP 102-56
|
| s. 175
|
|
|
Kraków-Stare Miasto, st. 1, gm. Kraków-Śródmieście, AZP 102-56
|
| s. 176
|
|
|
Kraków-Stare Miasto, st. 2, gm. Kraków-Śródmieście, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 176
|
|
|
Kraków-Tyniec, st. 2, gm. Kraków-Podgórze, woj. krakowskie, AZP 103-55
|
| s. 176-177
|
|
|
Kraków-Wesoła, st. 16, gm. Kraków-Śródmieście, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 177-178
|
|
|
Krzepocinek, st. 1, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, AZP 61-48
|
| s. 178-179
|
|
|
Ląd, st. 2, gm. Lądek, woj. konińskie, AZP 57-37
|
| s. 179
|
|
|
Ląd, st. 9, gm. Lądek, woj. konińskie, AZP 57-37
|
| s. 179-180
|
|
|
Ląd, st. 10, gm. Lądek, woj. konińskie, AZP 57-37
|
| s. 180
|
|
|
Lubaczów, st. 14, gm. loco, woj. przemyskie, AZP 100-87
|
| s. 180-181
|
|
|
Lubenia, st. 20, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 102-76
|
| s. 181
|
|
|
Lubenia, st. 23, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 105-76
|
| s. 181
|
|
|
Lublin-Kalinowszczyzna, podnóże grodziska, gm. loco, woj lubelskie
|
| s. 182
|
|
|
Lublin, Rynek staromiejski, gm. loco, woj lubelskie, AZP 77-81
|
| s. 182-183
|
|
|
Lublin-Czwartek, ul. Szkolna i Krzywa, gm. loco, woj lubelskie
|
| s. 183
|
|
|
Lubomin, st. 7, gm. Boniewo, woj. włocławskie, AZP 52-45
|
| s. 183-184
|
|
|
Łapczyca, st. 1, gm. Bochnia, woj. tarnowskie, AZP 104-60
|
| s. 184
|
|
|
Łekno, st. 3, gm. Wągrowiec, woj pilskie, AZP 43-31
|
| s. 185
|
|
|
Milewo-Rączki, st. 1, gm. Krasne, woj. ciechanowskie, AZP 42-65
|
| s. 185-186
|
|
|
Mogielnica, st. 1A, gm. Karczew, woj. siedleckie, AZP 53-81
|
| s. 186
|
|
|
Nowy Dworek, st. 7, gm. Świebodzin, woj. zielonogórskie, AZP 53-14
|
| s. 186-187
|
|
|
Nowy Dwór Bratiański, st. l, gm. Nowe Miasto, woj. toruńskie, AZP 30-52
|
| s. 187-188
|
|
|
Opinogóra-Kolonia, st. 2, gm. loco, woj. ciechanowskie, AZP 42–63
|
| s. 188-189
|
|
|
Ostrów Lednicki, st. 1, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32
|
| s. 189
|
|
|
Pilce, st. 1, gm. Kamieniec Ząbkowicki, woj. wałbrzyskie, AZP 92-26
|
| s. 189-190
|
|
|
Popielarka, st. 1, gm. Płoniawy-Bramura, woj. ostrołęckie, AZP 42-67
|
| s. 190
|
|
|
Potoka, st. 1, gm. Michałowo, woj. podlaskie, AZP 40-90
|
| s. 191
|
|
|
Prałkowce, st. 15, gm. Przemyśl, woj. przemyskie, AZP 109-83
|
| s. 191
|
|
|
Przemyśl, st. 22, gm. loco, woj. przemyskie
|
| s. 191-192
|
|
|
Robertowo, st. 17, gm. Brudzeń Duży, woj. płockie, AZP 48-52
|
| s. 192
|
|
|
Rybitwy-Ostrów Lednicki, st. 1, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32
|
| s. 192-193
|
|
|
Rzeczki-Orszyny, st. 1, gm. Ciechanów, woj. ciechanowskie, AZP 43-63
|
| s. 193-194
|
|
|
Sława, st. 21, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 63-20
|
| s. 194-195
|
|
|
Starorypin, st. 1, gm. Rypin, woj. włocławskie, AZP 38-51
|
| s. 195-196
|
|
|
Szczecin-Podzamcze, kwartał V, wykopy VI, AZP 30-5
|
| s. 196-200
|
|
|
Szczecin-Podzamcze, kwartał 12, wykopy 24-27, AZP 30-5
|
| s. 200-204
|
|
|
Szczepkowskie Żale, st. 1, gm. Raciąż, woj. ciechanowskie, AZP 44-58
|
| s. 204
|
|
|
Szczepkowskie Żale, st. 2, gm. Raciąż, woj. ciechanowskie, AZP 44-58
|
| s. 204-205
|
|
|
Trepcza, st. 2, gm. Sanok, woj. krośnieńskie, AZP 112-78
|
| s. 205-207
|
|
|
Trzcin, st. 1, gm. Grodziczno, woj. toruńskie
|
| s. 208
|
|
|
Trzcinica, st. 26, gm. Jasło, woj. krośnieńskie
|
| s. 208-209
|
|
|
Wandynowo, st. 10, gm. Bytoń, woj. włocławskie
|
| s. 209
|
|
|
Wolin, Wzgórze Wisielców, st. 10, wykop 3, gm. loco, woj. szczecińskie, AZP 22-06
|
| s. 210-215
|
|
|
Zamość, st. 1, gm. Czarnocin, woj. piotrkowskie, AZP 70-54
|
| s. 216
|
|
|
Zarzeczewo, st. 1, gm. Fabianki, woj. włocławskie, AZP 47-49
|
| s. 216
|
|
|
Zawichost, st. 2, gm. loco, woj. tarnobrzeskie, AZP 87-75
|
| s. 216
|
|
|
Zawyki, st. 35, gm. Suraż, woj. białostockie, AZP 42-85
|
| s. 217
|
|
|
Zielona Góra, st. 18, wyk. VII, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 62-14
|
| s. 217-218
|
|
|
Banie, gm. loco, woj. szczecińskie
|
| s. 219
|
|
|
Bielsko-Biała, ul. Kręta, st. 32, gm. loco, woj. bielskie, AZP 107-48
|
| s. 219-220
|
|
|
Bielsko-Biała, ul. Piwowarska, st. 32, gm. loco, woj. bielskie, AZP 107-48
|
| s. 220-221
|
|
|
Biskupiec, st. 1, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 221-222
|
|
|
Bledzew, st. 45, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 49-13
|
| s. 222
|
|
|
Borsuki, st. 15, gm. Sarnaki, woj. bialskopodlaskie, AZP 55-86
|
| s. 222-223
|
|
|
Bytom, Rynek, woj. katowickie
|
| s. 223
|
|
|
Chęciny, st. 2, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 87-61
|
| s. 223-224
|
|
|
Chęciny, kościół św. Bartłomieja, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 87-61
|
| s. 224
|
|
|
Ciechanów, ul. 17 Stycznia, gm. loco, woj. ciechanowskie, AZP 43-62
|
| s. 224-225
|
|
|
Ciechanów, ul. Pułtuska, gm. loco, woj. ciechanowskie, AZP 43–62
|
| s. 225
|
|
|
Cieszyn-Wzgórze Zamkowe, gm. loco, woj. bielskie, AZP 108-44
|
| s. 226-227
|
|
|
Czchów, st. 1, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 107-63
|
| s. 227
|
|
|
Dąbrówno, st. I, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 227-228
|
|
|
Dobre Miasto, st. 1, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 228-229
|
|
|
Gdańsk, st. 20, gm. loco, woj. gdańskie, AZP 12-44
|
| s. 229
|
|
|
Gdańsk, st. 105, Stare Miasto, gm. loco, woj., gdańskie, AZP 12-44
|
| s. 230
|
|
|
Gdańsk–Główne Miasto, ul. Piwna/Kaletnicza, gm. loco, woj. gdańskie AZP 12-44
|
| s. 230-231
|
|
|
Gdańsk, Wyspa Spichrzów, gm. loco, woj. gdańskie
|
| s. 231-232
|
|
|
Gozdów, st. 1, gm. Werbowice, woj. zamojskie, AZP 87-93
|
| s. 232-233
|
|
|
Hutki, gm. Bolesław, woj katowickie
|
| s. 233
|
|
|
Jankowo Dolne, st. 21, gm. Gniezno, woj. poznańskie, AZP 49-35
|
| s. 233-234
|
|
|
Janowo, st. I, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 234-235
|
|
|
Jelenia Góra, st. 2, gm. loco, woj. dolnośląskie, AZP 84-16
|
| s. 235-236
|
|
|
Jędrzejów-klasztor cystersów, st. 1, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 90-99
|
| s. 236
|
|
|
Konin-Plac Wolności, gm. loco, woj. konińskie, AZP 57-40
|
| s. 236-237
|
|
|
Korzkiew-Zamek, gm. Zielonki, woj. krakowskie, AZP 100-56
|
| s. 237
|
|
|
Koszalin, Stare Miasto, gm. loco, woj. zachodniopomorskie, AZP 15-21
|
| s. 237
|
|
|
Kraków-Bronowice Wielkie, st. 7, 8, 24, gm. Kraków-Krowodrza, AZP 102-56
|
| s. 238
|
|
|
Kraków-Kleparz, st. 1, gm. Kraków-Śródmieście, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 238
|
|
|
Krasnystaw, ul. J. Piłsudskiego 5, st. 101, woj. chełmskie, AZP 83-87
|
| s. 239-240
|
|
|
Ląd-klasztor, gm. Lądek, woj. konińskie, AZP 57-37
|
| s. 240
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Złotoryjska, dz. 538
|
| s. 240
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Młyńska, dz. 363
|
| s. 240
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Piastowska, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 240
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Rycerska, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, Rynek, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Środkowa, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, Brama Glogowska, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Złotoryjska, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Szpitalna i Środkowa, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Młynarska, dz. 363
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Muzealna i ul. Gwarna, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 241
|
|
|
Legnica-Stare Miasto, ul. Najświętszej Maryi Panny, gm. loco, woj. legnickie
|
| s. 242
|
|
|
Lubawa-zamek, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 242
|
|
|
Lubsko, st. 31, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 65 -09
|
| s. 243
|
|
|
Łowicz, st. 36, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 59-56
|
| s. 243-244
|
|
|
Ostróda, st. I, gm. loco, woj olsztyńskie, AZP 25-56
|
| s. 245-246
|
|
|
Ostróda, st. II, gm. loco, woj olsztyńskie, AZP 25-56
|
| s. 246-247
|
|
|
Piechowice, st. 4, gm. loco, woj. jeleniogórskie, AZP 85-15
|
| s. 247
|
|
|
Poznań-kościół jezuicki, obecnie farny, woj. poznańskie, AZP 52-28
|
| s. 248
|
|
|
Poznań-kościół jezuicki, obecnie farny, woj. poznańskie, AZP 52-28
|
| s. 248
|
|
|
Sandomierz, st. 1, rejon 10-11, gm. loco, woj. tarnobrzeskie
|
| s. 249
|
|
|
Sanok, st. 1, gm. loco, woj. lubelskie
|
| s. 249-250
|
|
|
Skępe, st. 5, gm. loco, woj. włocławskie
|
| s. 250
|
|
|
Smolnica, st. I, Dębno, woj. gorzowskie, AZP 44-6
|
| s. 250-251
|
|
|
Stryków, st. 5, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 63-53
|
| s. 251
|
|
|
Strzyżewo Paczkowe, st. 37, gm. Gniezno, woj. poznańskie, AZP 49-35
|
| s. 251-252
|
|
|
Sulejów, st. 1, gm. loco, woj. piotrkowskie, AZP 75-55
|
| s. 252
|
|
|
Świebodzin, st. 2, wyk. II, gm. loco, woj. zielonogórskie
|
| s. 252-253
|
|
|
Tarnów, gm. loco, woj. tarnowskie
|
| s. 253
|
|
|
Trzemeszno, zespół poklasztorny kanoników regularnych, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 49-36
|
| s. 253-254
|
|
|
Włocławek, st. 2, gm. loco, woj. włocławskie
|
| s. 254-255
|
|
|
Żagań, st. 29, wykop II, III, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 69-12
|
| s. 255-256
|
|
|
Żary, st. 4 (wykop 4), gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 68-10
|
| s. 256-257
|
|
|
Białaczów, st. 3, gm. loco, woj. piotrkowskie, AZP 76-59
|
| s. 258
|
|
|
Chełmno, gm. Dąbie, woj. konińskie, AZP 59-45
|
| s. 259
|
|
|
Czernichów-Kaplica Różańcowa, gm. loco, woj. krakowskie
|
| s. 259-260
|
|
|
Gdańsk, st. 33, gm. loco, woj., gdańskie, AZP 12-44
|
| s. 260-261
|
|
|
Gdańsk, st. 60, gm. loco, woj. gdańskie, AZP 12-44
|
| s. 261
|
|
|
Gdańsk, st. 106, ul. Słodowników, gm. loco, woj., gdańskie, AZP 12-44
|
| s. 261-262
|
|
|
Gdynia-Kolibki, (Gdynia-Orłowo, st. 11), gm. loco, woj. gdańskie, AZP 9-43
|
| s. 262
|
|
|
Gródek, st. 1, gm. loco, woj. białostockie, AZP 38-91
|
| s. 263
|
|
|
Kętrzyn, st. III, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 264
|
|
|
Kielce-zamek, st. 1, gm. loco, woj. kieleckie
|
| s. 264-265
|
|
|
Kostrzyn-Stare Miasto, st. l, Kościół Najświętszej Maryi Panny, AZP 48-06
|
| s. 265-266
|
|
|
Koziebrody, st. 3, gm. Raciąż, woj. ciechanowskie, AZP 44–56
|
| s. 266-267
|
|
|
Kraków-Kazimierz, st. 1, gm. Kraków-Śródmieście, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 267
|
|
|
Kraków-Nowa Wieś, st. 4, gm. Kraków-Krowodrza, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 268
|
|
|
Kraków-Nowy Świat, st. 2, 4, 5, gm. Kraków-Śródmieście, AZP 102-56
|
| s. 268
|
|
|
Kraków-Piasek, st. 7, gm. Kraków-Śródmieście, AZP 102-56
|
| s. 269-269
|
|
|
Kraków-Stradom, st. 4, gm. Kraków-Śródmieście, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 269
|
|
|
Kraków-Wesoła, st. 14, gm. Kraków-Śródmieście, AZP 102-56
|
| s. 269-270
|
|
|
Kraków-Zwierzyniec, st. 22, gm. Kraków-Krowodrza, woj. krakowskie, AZP 102-56
|
| s. 270
|
|
|
Krosno Odrzańskie, st. 11, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 59-10
|
| s. 270-271
|
|
|
Lublin-Kalinowszczyzna, Białkowska Góra, gm. loco, woj lubelskie
|
| s. 272
|
|
|
Lublin-Kalinowszczyzna, Kościół Św. Agnieszki, gm. loco, woj lubelskie
|
| s. 272
|
|
|
Lublin, ul. Narutowicza, ul. Okopowa, ul. Hembla, ul. Górna, ul. Mościckiego, gm. loco, woj. lubelskie
|
| s. 272-273
|
|
|
Lublin-Pałac Lubomirskich, gm. loco, woj. lubelskie
|
| s. 273
|
|
|
Lublin, ul. Ruska, w pobliżu cerkwi, gm. loco, woj lubelskie
|
| s. 273
|
|
|
Lublin, ul. Staszica, ul. Karmelicka, ul. Radziwiłłowska, gm. loco, woj lubelskie
|
| s. 273-274
|
|
|
Łańcut, st. 9, ul. Wałowa, gm. loco, woj. rzeszowskie
|
| s. 274
|
|
|
Łęczna-Podzamcze, st. 2, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 76-84
|
| s. 274-275
|
|
|
Muszyna, st. 1, gm. loco, woj. nowosądeckie, AZP 177-66
|
| s. 275-276
|
|
|
Nidzica, st. II, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 276-277
|
|
|
Nowa Sól, st. 32, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 65-16
|
| s. 277
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, ul. Okopowa, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 277-278
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, ul. Piastowska, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 278-279
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, ratusz, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 279-280
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, Targ Rybny, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 280-281
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, Targ Rybny, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 281-282
|
|
|
Ołobok-klasztor, gm. Sieroszewice, woj. kaliskie
|
| s. 282-283
|
|
|
Oświęcim, gm. loco, woj. bielskie, AZP 103-49
|
| s. 283
|
|
|
Pełczyska, st. 11, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, AZP 61-47
|
| s. 284
|
|
|
Piotrków Trybunalski, st. 13, gm. loco, woj piotrkowskie, AZP 74-54
|
| s. 284
|
|
|
Przemyśl, st. 12, ul. Kapitulna –Tatarska 4, gm. loco, woj. przemyskie, AZP 108-84
|
| s. 285
|
|
|
Reszel, st. II, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 285-286
|
|
|
Reszel, st. III, gm. loco, woj. olsztyńskie
|
| s. 286
|
|
|
Sandomierz, st. 1, ul. Opatowska, gm. loco, woj. tarnobrzeskie
|
| s. 287
|
|
|
Tarnowo Pałuckie, st. T 22, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31
|
| s. 288
|
|
|
Tykocin, st. 40, gm. loco, woj. białostockie, AZP 36-83
|
| s. 289
|
|
|
Wałbrzych-Rynek, gm. loco, woj. wałbrzyskie, AZP 87-21
|
| s. 289-290
|
|
|
Wieliczka, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-58
|
| s. 290-291
|
|
|
Zielona Góra, st. 22, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 62-14
|
| s. 291
|
|
|