Od redakcji
|
| s. 2
|
|
|
Biała Dolna, st. 3, gm. Kłobuck, woj. śląskie, AZP 85-48
|
| s. 5
|
|
|
Dzierżysław, st. 35, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 102-38
|
| s. 5
|
|
|
Henryków, st. 15, gm. Ziębice, woj. dolnośląskie
|
| s. 5-6
|
|
|
Hłomcza, st. 1, gm. Sanok, woj. podkarpackie, AZP 112-79
|
| s. 6
|
|
|
Kraków, ul. Księcia Józefa, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 7-8
|
|
|
Kraków, ul. Spadzista B1 (Kraków-Zwierzyniec, st. 4), woj. małopolskie, AZP 102- 56
|
| s. 8
|
|
|
Ojców, Jaskinia Łokietka, st. 24, woj. małopolskie, AZP 99-55
|
| s. 8-11
|
|
|
Pawłów, st. 4, gm. Zawichost, woj. świętokrzyskie, AZP 86- 73
|
| s. 11
|
|
|
Piekary, st. II a, gm. Liszki. woj. małopolskie, AZP 103- 55
|
| s. 11-12
|
|
|
Rozumice, st.3, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 103-37
|
| s. 12
|
|
|
Smardzowice, st. I
|
| s. 12-13
|
|
|
Sowin, st. 7, gm. Łambinowice, woj. opolskie, AZP 92-34
|
| s. 13-14
|
|
|
Strzegowa, Jaskinia Biśnik, gm. Wolbrom, woj. małopolskie
|
| s. 14
|
|
|
Szynych, st. 13, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 31-44
|
| s. 14-17
|
|
|
Wilczyce, st. 10, gm. loco, woj. świętokrzyskie, AZP 88-73
|
| s. 17-18
|
|
|
Wrocław, st. 1, ul. Gen. J. Hallera, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 18
|
|
|
Wysoka, st. 57, gm. Leśnica, woj. opolskie, AZP 93-39
|
| s. 18
|
|
|
Zrębice, Jaskinia Komarowa, st. 5, gm. Olsztyn, woj. śląskie, AZP 88-50
|
| s. 18-19
|
|
|
Buszów, st. 1 gm. Lubiszyn, woj. lubuskie, AZP 44-08
|
| s. 19
|
|
|
Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce Wielkie, st. 4, woj. śląskie
|
| s. 19
|
|
|
Gościm, st. 23, gm. Drezdenko, woj. lubuskie
|
| s. 20
|
|
|
Trzebicz Młyn, st. 1, gm. Drezdenko, woj. lubuskie
|
| s. 20
|
|
|
Zakrzów, st. 6, gm. Gogolin, woj. opolskie, 93-39
|
| s. 21
|
|
|
Babia, st. 6, gm. Rzgów, woj. wielkopolskie
|
| s. 21
|
|
|
Barłożno, st. 9, gm Skórcz, woj. pomorskie, AZP 22-44
|
| s. 21-22
|
|
|
Bocień, st. 5, gm. Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 23-25
|
|
|
Bolechowice, st. 11, gm. Zabierzów, woj. małopolskie, AZP 101-55
|
| s. 25
|
|
|
Brzezie, st. 17, gm. Kłaj, woj. małopolskie
|
| s. 25-26
|
|
|
Chełmno, st. 4, woj. wielkopolskie
|
| s. 26
|
|
|
Chwalimki, st. 9, gm. Barwice, woj. zachodniopomorskie, AZP 24-24
|
| s. 26-27
|
|
|
Cieszyn, st. 14, gm. loco, woj. śląskie, AZP. 109-44
|
| s. 27
|
|
|
Dolna, st. 3, gm. Leśnica, woj. opolskie, AZP 94-40
|
| s. 28
|
|
|
Dylągówka, st. 19, gm. Hyżne, woj. podkarpackie, AZP 106-78
|
| s. 28
|
|
|
Dzierżnica, st. 35, gm. Dominowo, woj. wielkopolskie
|
| s. 28
|
|
|
Gąsawa, st. 6, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 45-35
|
| s. 28-29
|
|
|
Głuchowo, st. 24, gm. Komorniki, woj. wielkopolskie
|
| s. 29
|
|
|
Gwoździec, st. 2, gm. Zakliczyn, woj. małopolskie, AZP 106-64
|
| s. 29-30
|
|
|
Hosznia Abramowska, st. 1, gm. Goraj, woj. lubelskie, AZP 88-83
|
| s. 30
|
|
|
Hrubieszów, st. 24, gm. miejska Hrubieszów, woj. lubelskie, AZP 86-94
|
| s. 30-31
|
|
|
Iłża-Chwałowski Trakt, st. 21, pow. Radom, woj. mazowieckie, AZP 79-69
|
| s. 31-32
|
|
|
Kamionka, st. (aut.126), gm. Smętowo Graniczne, woj. pomorskie
|
| s. 32
|
|
|
Kamionki Duże, st. 2, gm. Łysomice, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 37-45
|
| s. 32-33
|
|
|
Karwin, st. 43, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 101-59
|
| s. 33
|
|
|
Kąty Wrocławskie, nr rej. zab. 7/Arch
|
| s. 33-34
|
|
|
Kichary Nowy, st. 2, gm. Dwikozy, woj. świętokrzyskie, AZP 88-73
|
| s. 34
|
|
|
Kiełczewo, st. 45, gm. Kościan, woj. wielkopolskie
|
| s. 34-35
|
|
|
Kietlice, st. 14, gm. Głubczyce, woj. opolskie, AZP 98-36
|
| s. 35
|
|
|
Kolonia Krasne, st. 16, gm. Wojsławice, woj. lubelskie, AZP 83-91
|
| s. 35
|
|
|
Kraków-Górka Narodowa, st. 9, gm. Krowodrza, woj. małopolskie, AZP 101-56
|
| s. 35-36
|
|
|
Kraków-Kosocice, st. 17, gm. Kraków, woj. małopolskie, AZP 104- 57
|
| s. 36-37
|
|
|
Krzemionki, st. 1, gm. Bodzechów, woj. świętokrzyskie, AZP 85- 69
|
| s. 37-38
|
|
|
Ludwinowo, st. 7, gm. Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie, AZP- 49-47
|
| s. 39
|
|
|
Maziarnia, st. 17, gm. Żmudź, woj. lubelskie, AZP 83-91
|
| s. 39
|
|
|
Międzyrzecz, st. 106, gm loco woj. lubuskie, AZP 51-15
|
| s. 39-40
|
|
|
Obierwia-Smolińska, st. 10, gm. Lelis, woj. mazowieckie, AZP 37-70
|
| s. 40
|
|
|
Ojców, st. 4, gm. Gostynin, woj. mazowieckie
|
| s. 41
|
|
|
Okartowo, st. 3, gm. Orzysz, woj. warmińskomazurskie, AZP 23-74
|
| s. 41
|
|
|
Olchowa, st. 20, gm. Iwierzyce, woj. podkarpackie, AZP 103-74
|
| s. 41-42
|
|
|
Owsiszcze, st. 36, gm. Krzyżanowice, woj. śląskie, AZP 104-40
|
| s. 42
|
|
|
Owsiszcze, st. 37, gm. Krzyżanowice, woj. śląskie
|
| s. 43
|
|
|
Pawłów, st. 3, gm. Zawichost, woj. świętokrzyskie, AZP 86-73
|
| s. 43
|
|
|
Piskorzówek, st. 11, gm. Domaniów, woj. dolnośląskie
|
| s. 43
|
|
|
Polska Cerekiew, st. 2, gm. loco, woj. opolskie, AZP 99-39
|
| s. 44
|
|
|
Przybysław, st. l, gm. Dąbrowa Biskupia, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 45-42
|
| s. 44
|
|
|
Ruszków, st. 19, gm. Kościelec, woj. wielkopolskie, AZP 58-44
|
| s. 45
|
|
|
Rzeszów, st. 54, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 103- 76
|
| s. 45-46
|
|
|
Sarnowo, st. 15, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 32-44
|
| s. 46-47
|
|
|
Sąsieczno, st. l, gm. Obrowo, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 41-46
|
| s. 47
|
|
|
Sobótka, st. 4, gm. Dąbie, woj. wielkopolskie, AZP 59-45
|
| s. 48
|
|
|
Stefanów, st. 3, gm. Gostynin, woj. mazowieckie
|
| s. 48
|
|
|
Stefanó, st. 4, gm. Gostynin, woj. mazowieckie, AZP 52-52
|
| s. 48
|
|
|
Stryczowice, st. VII, gm. Waśniów, woj. świętokrzyskie, AZP 85-69
|
| s. 48-50
|
|
|
Strzyżów, st. 25, gm. Horodło, woj. lubelskie, AZP 86-95
|
| s. 50-51
|
|
|
Szarbia, st. 7, gm. Koniusza, woj. małopolskie, AZP 101-59
|
| s. 51-52
|
|
|
Sztynwag, st. 4, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 31-44
|
| s. 53-54
|
|
|
Szynych, st. 12, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 31-44
|
| s. 54-56
|
|
|
Targowisko, st. 11, gm. Kłaj, woj. małopolskie
|
| s. 57
|
|
|
Targowisko, st. 16, gm. Kłaj, woj. małopolskie
|
| s. 57
|
|
|
Werszczyca, st. 31, gm. Jarczów, woj. lubelskie, AZP 94-91
|
| s. 57
|
|
|
Wieliczka, st. 87, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 104-58
|
| s. 58
|
|
|
Wieliczka-Rożnowa, st. 13, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 104-57
|
| s. 58-59
|
|
|
Wilkostowo, st. 23
|
| s. 59-60
|
|
|
Wilkowice, st. 8, gm Żórawina, woj. dolnośląskie
|
| s. 60
|
|
|
Zagórze, st. 2, gm. Niepołomice, woj. małopolskie
|
| s. 60
|
|
|
Zakrzewska Osada, st. 1, gm. Więcbork, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 32-32
|
| s. 60
|
|
|
Zakrzowiec, st. 6, gm. Niepołomice, woj. małopolskie
|
| s. 60
|
|
|
Zakrzów, st. 4, gm. Gogolin, woj. opolskie, AZP 93-39
|
| s. 61
|
|
|
Zielona, st. 3, gm. Koniusza, woj. małopolskie, AZP 100-58
|
| s. 61-62
|
|
|
Żuławka Mała, st 1, gm. Wyrzysk, woj. wielkopolskie, AZP 37-31
|
| s. 62
|
|
|
Bochnia, st. 45, woj. małopolskie, AZP 104-61
|
| s. 63
|
|
|
Bruszczewo, st. 5, gm. Śmigieł, woj. wielkopolskie
|
| s. 63-64
|
|
|
Podlodów, st. 2, gm. Łaszczów, woj. lubelskie, AZP 93-92
|
| s. 66-67
|
|
|
Rybne, st. 3, gm. Gostynin, woj. mazowieckie, AZP 52-50
|
| s. 67-68
|
|
|
Szarbia, st. 14, gm. Koniusza, woj. małopolskie, AZP 101-59
|
| s. 68-69
|
|
|
Szczepidło, st. 18, gm. Krzymów, woj. wielkopolskie, AZP 57-41
|
| s. 69
|
|
|
Tarnawka, st. 13, gm. Markowa, woj. podkarpackie, AZP 105-79
|
| s. 70
|
|
|
Tokary, st. 5, gm. Korczew, woj. mazowieckie, AZP 54-82
|
| s. 70
|
|
|
Bachórz, st. 16, gm. Dynów, woj. podkarpackie, AZP 107-79
|
| s. 71-72
|
|
|
Beznazwa, st. 1
|
| s. 72
|
|
|
Beznazwa, st. 9, gm. Władysławów, woj. wielkopolskie
|
| s. 72
|
|
|
Biała Dolna, st. 1, gm. Kłobuck, woj. śląskie, AZP 85-48
|
| s. 72
|
|
|
Biała Dolna, st. 2, gm. Kłobuck, woj. śląskie, AZP 85-48
|
| s. 72-73
|
|
|
Chrząstów Folwarczny, st. 1, gm. Rzęczew, woj. łódzkie
|
| s. 73
|
|
|
Cichmiana, st. 2, gm. Dąbie, woj. wielkopolskie
|
| s. 73
|
|
|
Cichmiana, st. 8, gm. Dąbie, woj. wielkopolskie
|
| s. 74
|
|
|
Czerniak, st. 3a, gm. Mogilno, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 48-38
|
| s. 74
|
|
|
Daniszew, st. 23, gm. Kościelec, woj. wielkopolskie, AZP 58-43
|
| s. 74
|
|
|
Dąbrowa, st. 1, gm. Przystajń, woj. śląskie, AZP 86-44
|
| s. 74-75
|
|
|
Dobierzyn, st. 5, gm. Lubraniec, woj. kujawskopomorskie, AZP 50-46
|
| s. 75
|
|
|
Giebułtów, st. 8, gm. Książ Wielki, woj. małopolskie, AZP 95-59
|
| s. 76
|
|
|
Głogów, st. 28, gm. loco, woj. dolnośląskie, AZP 68-19
|
| s. 76-77
|
|
|
Gogolin, st. 15, gm. loco, woj. opolskie, AZP 93-38
|
| s. 77
|
|
|
Grabkowo, st. 10 (nr aut. 131), gm. Kowal, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 77-78
|
|
|
Grębów, st. 36, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 91-75
|
| s. 78
|
|
|
Gródek, st. 1 B, gm. Hrubieszów, woj. lubelskie, AZP 87-95
|
| s. 78-79
|
|
|
Kantorka, st. 1, gm. Dobra, woj. wielkopolskie, AZP 63-44
|
| s. 80
|
|
|
Kąty, st. 6
|
| s. 80
|
|
|
Kossobudy, st. 1, gm. Raciąż, woj. mazowieckie, AZP 45–58
|
| s. 80-81
|
|
|
Kowalewice, st. 6-7, gm. Parzęczew, woj. łódzkie
|
| s. 81
|
|
|
Kozanki Podleśne, st. 7, gm. Świnice Warckie, woj. łódzkie, AZP 60-46
|
| s. 81-82
|
|
|
Kraków-Bieżanów, st. 30, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 103-57
|
| s. 82
|
|
|
Krzeczyn, st. 5/15, gm. Oleśnica, woj. dolnośląskie, AZP 79-31
|
| s. 83
|
|
|
Ligota Woźnicka, st. 1, gm. Woźniki, woj. śląskie, AZP 91-47
|
| s. 83
|
|
|
Lipnik, st. 5, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-79
|
| s. 83-84
|
|
|
Łagów Lubuski, st. 4, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 53-12
|
| s. 84-85
|
|
|
Łagów Lubuski, st. 11, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 53-12
|
| s. 85
|
|
|
Łąg Kolonia, st. 20, gm. Czersk, woj. pomorskie, AZP 22-38
|
| s. 85-86
|
|
|
Mamień, st. 3, gm. Parzęczew, woj. łódzkie, AZP 62-50
|
| s. 86-87
|
|
|
Łomża, ul. Rybaki, st. 2, gm. loco, woj. podlaskie, AZP 37-76
|
| s. 86
|
|
|
Milejowice, st. 19, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie
|
| s. 88
|
|
|
Młodziejowice, st. 21, gm. Strzałkowo, woj. wielkopolskie
|
| s. 88
|
|
|
Mołodutyń, st. 17, gm. Kamień, woj. lubelskie, AZP 81-91
|
| s. 88
|
|
|
Nowaki, st. 18, gm. Pakosławice, woj. opolskie, AZP 92-30
|
| s. 88-89
|
|
|
Oborniki Wielkopolskie, st. 16, woj. wielkopolskie, AZP 46-26
|
| s. 89
|
|
|
Opatów, st. 1, gm. loco, woj. śląskie, AZP 83-46
|
| s. 89-90
|
|
|
Opoki, st. 47, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 43-43
|
| s. 90
|
|
|
Opole-Nowa Wieś Królewska, st. 77, gm. Opole, woj. opolskie, AZP 90-37
|
| s. 90
|
|
|
Ostrołęka, st. 7, gm. Sulmierzyce, woj. łódzkie, AZP 79-48
|
| s. 90-91
|
|
|
Piskorzówek, st. 14, gm. Domaniów, woj. dolnośląskie
|
| s. 91
|
|
|
Police Średnie, st. 13, gm. Kościelec, woj. wielkopolskie, AZP 58-44
|
| s. 92
|
|
|
Różyce, st. 3, gm. Parzęczew, woj. łódzkie, AZP 62-49
|
| s. 92-93
|
|
|
Sługocinek, st. 13, gm. Golina, woj. wielkopolskie, AZP 57-38
|
| s. 93-95
|
|
|
Słup, st. 2, gm. Środa Śląska, woj. śląskie, AZP 77-25
|
| s. 95
|
|
|
Stary Śleszów, st. 17, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie
|
| s. 95
|
|
|
Szadek, st. 3, gm. Blizanów, woj. wielkopolskie
|
| s. 95
|
|
|
Święty Wojciech, st. 7, gm. Międzyrzecz, woj. lubuskie, AZP 51-14
|
| s. 96-97
|
|
|
Truskolasy, st. 8, gm. Wręczyca Wielka¸ woj. śląskie, AZP 85-45
|
| s. 97
|
|
|
Urzejowice, st. 8, gm. Przeworsk, woj. podkarpackie, AZP 104-80
|
| s. 97-98
|
|
|
Wapniarnia, st. 129, gm. Trzcianka, woj. wielkopolskie, AZP 38-24
|
| s. 98
|
|
|
Wierzchuca Nadbużna, st. 6, gm. Drohiczyn, woj. podlaskie, AZP 51-81
|
| s. 98-99
|
|
|
Wiktorów, st. 1-4, gm. Ozorków, woj. łódzkie
|
| s. 99
|
|
|
Witów, st. 10, gm. Bielawy, woj. łódzkie
|
| s. 99-100
|
|
|
Wrząca, st. 2, gm. Trzcianka, woj. wielkopolskie, AZP 38-24
|
| s. 100
|
|
|
Wyrazów, st. 1, gm. Blachownia, woj. śląskie, AZP 87-47
|
| s. 101
|
|
|
Zakrzów, st. 40, gm. Gogolin, woj. opolskie, AZP 93-38
|
| s. 101
|
|
|
Zbrojewsko, st. 3, gm. Lipie, woj. śląskie, AZP 83-5
|
| s. 101
|
|
|
Zimna Woda, st. 3, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP: 63–50
|
| s. 101-103
|
|
|
Barłożno, st. 9, gm. Skórcz, woj. pomorskie
|
| s. 104
|
|
|
Barłożno, st. 15, gm. Skórcz, woj. pomorskie, AZP 22-44
|
| s. 104-105
|
|
|
Daniszew, st. 25, gm. Kościelec, woj. wielkopolskie, AZP 58-43
|
| s. 105
|
|
|
Dobryszyce, st. 1, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 79-51
|
| s. 105-106
|
|
|
Dziecinów, st. 22, gm. Sobienie-Jeziory, woj. mazowieckie, AZP 62-69
|
| s. 106-107
|
|
|
Głuchowo, st. 1, gm. Komorniki, woj. wielkopolskie, AZP 53-26
|
| s. 107
|
|
|
Gorzew, st. 4, gm. Pabianice, woj. łódzkie, AZP 67-50
|
| s. 107
|
|
|
Gorzew, st. 6, gm. Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 37-44
|
| s. 108-109
|
|
|
Grodzisko Dolne, st. 22, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 101-81
|
| s. 109
|
|
|
Kotórz Mały, st. 13, gm. Turawa, woj. opolskie, AZP 88-38
|
| s. 110
|
|
|
Kuny, st. 4, gm. Władysławów, woj. wielkopolskie
|
| s. 111
|
|
|
Krupy, st. 1, gm. Michów, woj. lubelskie, AZP 70-79
|
| s. 111
|
|
|
Lubasz, st. 42, gm. Lubasz, woj. wielkopolskie, AZP 43-23
|
| s. 112
|
|
|
Markowice, st. 26, gm. Kleszczewo, woj. wielkopolskie
|
| s. 112
|
|
|
Miłosławice, st. 6, gm. Milicz, woj. dolnośląskie
|
| s. 112-113
|
|
|
Nowy Dwór, st. 7, gm. Pelplin, woj. pomorskie, AZP 20-44
|
| s. 113
|
|
|
Nowy Śleszów, st. 4, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie
|
| s. 113
|
|
|
Opalenie, st. 1, gm. Gniew, woj. pomorskie, AZP 24-45
|
| s. 113-114
|
|
|
Płąchawy, st. 25, gm. Płużnica, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 33-44
|
| s. 114-115
|
|
|
Płock-Grabówka, st. 62, woj. mazowieckie, AZP 50-54
|
| s. 115-116
|
|
|
Radawa, st. 8, gm. Wiązownica, woj. podkarpackie, AZP 101-84
|
| s. 116-117
|
|
|
Rąb, st. 3, gm. Przodkowo, woj. pomorskie, AZP 10-40
|
| s. 117
|
|
|
Rożniatów Kolonia, st. 10, gm. Uniejów, woj. łódzkie, AZP 60-46
|
| s. 117-118
|
|
|
Ruda, st. 3-6, odcinek A, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 32-44
|
| s. 118-119
|
|
|
Ruska Wieś, st. XVI, gm. Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 119
|
|
|
Rusocin, st. (Aut. 113), gm. Pruszcz Gdański, woj. pomorskie
|
| s. 119-120
|
|
|
Sarnowo, st. 12, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 32-44
|
| s. 120
|
|
|
Stalmierz, st. 12, gm. Chrostowo, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 121-122
|
|
|
Suraż, st. 37 i 41, gm. loco, woj. podlaskie, AZP 41-84
|
| s. 122-123
|
|
|
Szadek, st. 6 (AZP 65-38
|
| s. 123
|
|
|
Szestno, st. II (Ptasia Wyspa), gm. Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 21-69
|
| s. 124-125
|
|
|
Witów Parcele, st. 11-12, gm. Piątek, woj. łódzkie, AZP 61-52
|
| s. 126-127
|
|
|
Wojanowo, st. 5, gm. Pruszcz Gdański, woj. pomorskie, AZP 14-43
|
| s. 127-128
|
|
|
Wyszembork, st. 2, gm. Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 128
|
|
|
Wytrzyszczki, st. 3, gm. Parzęczew, woj. łódzkie
|
| s. 128
|
|
|
Zakrzów, st. 41, gm. Gogolin, woj. opolskie, AZP 93-38
|
| s. 129
|
|
|
Ząbie, st. X gm. Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 28-61
|
| s. 129
|
|
|
Żukczyn, st. 15, gm. Pruszcz Gdański, woj. pomorskie, AZP 14-43
|
| s. 130
|
|
|
Bessów, st. 3, gm. Bochnia, woj. małopolskie, AZP 102- 62
|
| s. 131
|
|
|
Bielice, st. 1, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 56-48
|
| s. 131-132
|
|
|
Bielice, st. 2, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 56-48
|
| s. 132
|
|
|
Bielice, st. 3, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 56-48
|
| s. 132-133
|
|
|
Ciosny Folwark, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 63-51
|
| s. 133-134
|
|
|
Ciosny Folwark, st. 3, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 63-51
|
| s. 134-136
|
|
|
Daniszew, st. 19, gm. Kościelec, woj. wielkopolskie, AZP 58-43
|
| s. 136
|
|
|
Daniszew, st. 21, gm. loco, woj. wielkopolskie, AZP 58-44
|
| s. 136-137
|
|
|
Dopiewo, st. 29, gm. loco, woj. wielkopolskie
|
| s. 137
|
|
|
Gostynin, st. 15, gm. loco, woj. mazowieckie, AZP 52-51
|
| s. 137-138
|
|
|
Grudziądz-Owczarki, st. 16, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 29-45
|
| s. 138-139
|
|
|
Grudziądz-Owczarki, st. 17, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 29-45
|
| s. 139-140
|
|
|
Harmęże, st. 1, gm. Oświęcim, woj. małopolskie, AZP 103-49
|
| s. 141
|
|
|
Horodło, st. 25, gm. Horodło, woj. lubelskie, AZP 85-95
|
| s. 142
|
|
|
Inowrocław, st. 100/101, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 45-40
|
| s. 142-143
|
|
|
Imielno, st. 4, gm. Nowe Ostrowy, woj. łódzkie, AZP 55-49
|
| s. 144
|
|
|
Janków, st. 9–11, gm. Piątek, woj. łódzkie, AZP 59-52
|
| s. 144-145
|
|
|
Jartypory, st. 2, gm. Liw, woj. mazowieckie, AZP 53- 76
|
| s. 145-146
|
|
|
Jordanowo, st. 12, gm. Świebodzin, woj. lubuskie, AZP 53-14
|
| s. 147-148
|
|
|
Klonówka, st. 47, gm. Starogard Gdański, woj. pomorskie
|
| s. 148
|
|
|
Kolonia Rychłocice, st. 1, gm. Widawa, woj. łódzkie, AZP 74-45
|
| s. 148
|
|
|
Konarzewo, st. 5, gm. Dopiewo, woj. wielkopolskie
|
| s. 148
|
|
|
Konikowo (Rostek), st. 2, gm. Gołdap, woj. warmińskomazurskie, AZP 13-79
|
| s. 148-149
|
|
|
Kowalewice, st. 1–2, gm. Parzęczew, woj. łódzkie, AZP: 63-50
|
| s. 149-151
|
|
|
Kraków-Nowa Huta-Cło, st. 65, woj. małopolskie, AZP 102-58
|
| s. 151-152
|
|
|
Kuny, st. 19, gm. Władysławów, woj. wielkopolskie
|
| s. 152
|
|
|
Kutno, st. 6, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 57-50
|
| s. 152
|
|
|
Lisewo, st. 26, woj, kujawsko-pomorskie, AZP 34-44
|
| s. 152-154
|
|
|
Lubsko, st. 7, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 65-09
|
| s. 154
|
|
|
Ludwinowo, st. 3, gm. Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 49-47
|
| s. 154-155
|
|
|
Masłomęcz, st. 15, gm. Hrubieszów, woj. lubelskie, AZP 88-94
|
| s. 156
|
|
|
Mokra, st. 8, gm. Miedzno, woj. śląskie, AZP 83-46
|
| s. 156
|
|
|
Nieszawa-Kolonia, st. 5, gm. Józefów nad Wisłą, woj. lubelskie, AZP 82-74
|
| s. 157
|
|
|
Olszówka, st. (Aut. 70), gm. Gardeja, woj. pomorskie
|
| s. 158
|
|
|
Pakoszówka, st. 1, gm. Sanok, woj. podkarpackie, AZP 112-77
|
| s. 158
|
|
|
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 21-73
|
| s. 159
|
|
|
Pikule, st. 2, gm. Janów Lubelski, woj. lubelskie
|
| s. 159-161
|
|
|
Rogowo, st. 23, gm. Lubicz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 38-45
|
| s. 161-164
|
|
|
Rosanów, st. 1-2, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 63-51
|
| s. 164-165
|
|
|
Roszowicki Las, st. 29, gm. Cisek, woj. opolskie, AZP 98-40
|
| s. 165
|
|
|
Rychłocice, st. 2, gm. Konopnica, woj. łódzkie
|
| s. 165-166
|
|
|
Siemiechów, st. 2, gm. Widawa, woj. łódzkie, AZP 75-45
|
| s. 166-167
|
|
|
Sługocinek, st. 1, gm. Golina, woj. wielkopolskie, AZP 57-38
|
| s. 167-168
|
|
|
Sobienie Biskupie, st. 9, gm. Sobienie Jeziory, woj. mazowieckie, AZP 62-69
|
| s. 168-169
|
|
|
Sobótka, st. 1, gm, Dąbie, woj. wielkopolskie
|
| s. 169
|
|
|
Stanisławie, st. (Aut. 37), gm. Tczew, woj. pomorskie
|
| s. 169
|
|
|
Stroszki, st. 1, gm. Nekla, woj. wielkopolskie
|
| s. 169-170
|
|
|
Strzelce Małe, st. 13, gm. Szczurowa, woj. małopolskie, AZP 101-62
|
| s. 170
|
|
|
Ślęża, st. 13, gm. Kobierzyce, woj. dolnośląskie
|
| s. 171
|
|
|
Tomaszów Mazowiecki-Kulas, st. 13, gm. Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie, AZP 71-57
|
| s. 171
|
|
|
Walków-Kurnica, st. 1, gm. Osjaków i Konopnica, woj. łódzkie, AZP 75-45/-, 76-45
|
| s. 172
|
|
|
Węgrowo, st. 11, gm. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 31-45
|
| s. 172-173
|
|
|
Wierzchuca Nagórna, st. 3, gm. Drohiczyn, woj. podlaskie, AZP 51-81
|
| s. 174-175
|
|
|
Więckowice, st. 20, woj. wielkopolskie, AZP 52-24
|
| s. 175
|
|
|
Wrocław, ul. Buraczana, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 175
|
|
|
Zaborów Nowy, st. 9, gm. Gostynin, woj. mazowieckie, AZP 53-50
|
| s. 175
|
|
|
Zelgoszcz Nowa, st. 2, gm. Stryków, woj. łódzkie, AZP 63 - 52
|
| s. 176-178
|
|
|
Bobowicko, st. 3, gm. Międzyrzecz, woj. lubuskie, AZP 51-15
|
| s. 179-180
|
|
|
Bilczew, st. 1, gm. Kramsk, woj. wielkopolskie
|
| s. 179
|
|
|
Bińków, st. 1, gm. Grębocice, woj. dolnośląskie, AZP 70-29
|
| s. 179
|
|
|
Bocheń, st. 16, gm. Zduny, woj. łódzkie, AZP 59-55
|
| s. 180-181
|
|
|
Bokinka Królewska, st. 8, gm. Tuczna, woj. lubelskie, AZP 63-88
|
| s. 181
|
|
|
Chocicza, st. 4, gm. Września, woj. wielkopolskie, AZP 54-33
|
| s. 181-182
|
|
|
Chodlik, st. 1, gm. Karczmiska, woj. lubelskie, AZP 78-75
|
| s. 182-184
|
|
|
Chodakówka, st. 3, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-79
|
| s. 184-185
|
|
|
Czchów, st. 1, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 107-63
|
| s. 185
|
|
|
Dąbrowa Górnicza, st. 2, m. loco , woj. śląskie, AZP 96-50
|
| s. 185
|
|
|
Dąbrowa Zielona, st. 10, gm. loco , woj. śląskie, AZP 86-52
|
| s. 186
|
|
|
Dąbrówno, st. X (wykopy 1a-j – 2 a-k), gm. loco , woj. warmińsko-mazurskie, AZP 31-57
|
| s. 186-187
|
|
|
Giecz, st. 3, gm. Dominowo, woj. wielkopolskie, AZP 54-32
|
| s. 188
|
|
|
Gilów, gm. Niemcza, woj. dolnośląskie
|
| s. 188
|
|
|
Guciów, st. 10, gm. Zwierzyniec, woj. lubelskie, AZP 91-86
|
| s. 188-189
|
|
|
Horodyszcze, st. 3, gm. Wisznice, woj. lubelskie, AZP 67-87
|
| s. 189
|
|
|
Kałdus, st. 3, gm. Chełmno, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 33-41
|
| s. 189-190
|
|
|
Kałdus, st. 4, gm. Chełmno, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 33-41
|
| s. 190-193
|
|
|
Kozanki Podleśne, st. 1, gm. Świnice Warckie, woj. łódzkie, AZP 60-46
|
| s. 194
|
|
|
Kraków-Stare Miasto, st. 1, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 194-195
|
|
|
Kraków-Stare Miasto, st. 1, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 195-196
|
|
|
Kraków - Stare Miasto, Collegium Nowodworskie, st. 2, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 196-197
|
|
|
Kraków- Stare Miasto, Collegium Maius, st. 2, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 197
|
|
|
Kraków- Stare Miasto, pl. Dominikański, st. 2, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 197-199
|
|
|
Krągolar, st. 27, gm. Stare Miasto, woj. wielkopolskie
|
| s. 199
|
|
|
Krzeczkowo, st. 1, gm. Mońki, woj. podlaskie, AZP 31-84
|
| s. 199-200
|
|
|
Leszcz, st. 1, gm. Dąbrówno, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 31-57
|
| s. 200-201
|
|
|
Leszczany Kolonia, st. 1, pow. Chełm , woj. lubelskie. AZP 82-91
|
| s. 201
|
|
|
Lubotyń-Włóki, st. 4, gm. Stary Lubotyń, woj. mazowieckie, AZP 42-75
|
| s. 201
|
|
|
Ludwinów, st. 8, gm. Leśna Podlaska, woj. lubelskie, AZP 59-85
|
| s. 201-202
|
|
|
Łekno, st. 3, gm. Wągrowiec, woj. wielkopolskie, AZP 43-31
|
| s. 202
|
|
|
Łomża, st. 2, gm. loco , woj. podlaskie, AZP 37-77
|
| s. 202
|
|
|
Mietlica, st. 3, gm. Kruszwica, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 50-41
|
| s. 203-204
|
|
|
Naszacowice, st. 1, gm. Podegrodzie, woj. małopolskie
|
| s. 204-207
|
|
|
Ostrów LEdnicki, gm. Łubowo, woj. wielkopolskie, AZP 50-32
|
| s. 207
|
|
|
Pąchów, st. 1, 2, gm. Kramsk, woj. wielkopolskie
|
| s. 207
|
|
|
Poznań, Ostrów Tumski, st. 9
|
| s. 208
|
|
|
Sanok, st. 1, gm. loco , woj. podkarpackie, AZP 113-78
|
| s. 208-209
|
|
|
Sanok, st. 54, gm. loco , woj. podkarpackie, AZP 113-78
|
| s. 209
|
|
|
Sokołów, st. 11, gm. Gostynin, woj. mazowieckie, AZP 53-50
|
| s. 210
|
|
|
Spławie, st. 2, gm. Kołaczkowo, woj. wielkopolskie
|
| s. 210
|
|
|
Strzelno, st. 1, gm. loco , woj. kujawsko-pomorskie, AZP 48-39
|
| s. 210-211
|
|
|
Strzyżów, st. 22, gm. loco , woj. podkarpackie, AZP 107-74
|
| s. 211-212
|
|
|
Sypniewo, st. 4, gm. loco , woj. mazowieckie, AZP 40-69
|
| s. 212-213
|
|
|
Szczecin-Podzamcze , kw. 1, woj. zachodniopomorskie, AZP 30-05
|
| s. 213-214
|
|
|
Szczecin-Podzamcze , kw. 5, woj. zachodniopomorskie, AZP 30-05
|
| s. 214-215
|
|
|
Święty Wojciech, st. 1, gm. Międzyrzecz, woj. lubuskie, AZP 51-14
|
| s. 216-217
|
|
|
Warszawa-Bródno , st. 2, woj. mazowieckie, AZP 55-67
|
| s. 217-219
|
|
|
Węgorzyce, st. 5 , gm. Osina, woj. zachodnio-pomorskie, AZP 28-09
|
| s. 219-220
|
|
|
Woźniki, st. 4, gm. loco , woj. śląskie, AZP 91-48
|
| s. 220
|
|
|
Bielsko-Biała, ul. Piwowarska i Rejon Starego Miasta, st. 32, woj. śląskie, AZP 107-48
|
| s. 223-224
|
|
|
Bydgoszcz, st. 509, ul. Pod Blankami 31, gm. loco , woj. kujawsko-pomorskie, AZP 37-38
|
| s. 224
|
|
|
Ciechanów, ul. Pułtuska, gm. loco , woj. mazowieckie, AZP 43-62
|
| s. 224-225
|
|
|
Czchów, st. 1. gm. loco , woj. małopolskie, AZP 107-63
|
| s. 225-226
|
|
|
Danabórz, st. 18, gm. Wągrowiec, woj. wielkopolskie, AZP 42-30
|
| s. 226
|
|
|
Działdowo, st. III (wykopy 1-4), gm. loco , woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 226-227
|
|
|
Elbląg, Stare Miasto, gm. loco , woj warmińsko-mazurskie
|
| s. 227-228
|
|
|
Ewinów, st. 1, gm. Przekona, woj. wielkopolskie, AZP 62-45
|
| s. 228
|
|
|
Ewinów, st. 2, gm. Przekona, woj. wielkopolskie, AZP 62-45
|
| s. 228
|
|
|
Ewinów, st. 5, gm. Przekona, woj. wielkopolskie, AZP 62-45
|
| s. 228
|
|
|
Gdańsk, ul. Służebna, st. 106, gm. loco , woj. Pomorskie, AZP 12-44
|
| s. 228-229
|
|
|
Gliwice, kościół p.w. Wszystkich Świętych, gm. loco , woj. śląskie
|
| s. 229
|
|
|
Głogów, Stare Miasto, ul. Słodowa, Szewska, Kotlarska, gm. loco , woj. dolnośląskie
|
| s. 229
|
|
|
Gostynin, st. 14, gm. loco , woj. mazowieckie, AZP 52-51
|
| s. 230
|
|
|
Gozdów, st. 1, gm. Werbkowice, woj. lubelskie, AZP 87-93
|
| s. 230
|
|
|
Kołobrzeg-Stare Miasto , gm loco , woj. pomorskie, AZP 15-15
|
| s. 231-232
|
|
|
Korzkiew, st. 1, gm. Zielonki, woj. małopolskie, AZP 100-56
|
| s. 232
|
|
|
Koszalin-Stare Miasto, Kwartał Staromiejski, ul. l Maja- Bolesława Krzywoustego, woj. zachodniopomorskie, AZP 15-21
|
| s. 232-233
|
|
|
Kowalewek, st. 5, gm. Rzgów, woj. wielkopolskie, AZP 58-39
|
| s. 233
|
|
|
Kraków-Stare Miasto, st. 2, działka przy ul. Św. Tomasza 32, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 234
|
|
|
Kraków-Kazimierz , st. 1, kamienica przy ul. Krakowskiej 46, gm. Kraków-Śródmieście, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 234-235
|
|
|
Kraków-Kazimierz , st. 1, gm. Kraków-Śródmieście, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 235
|
|
|
Krosno, st. 1 , gm. loco , woj. podkarpackie, AZP 110-74
|
| s. 235-236
|
|
|
Krosno Odrzańskie, st. 11 , gm. loco , woj. lubuskie, AZP 59-10
|
| s. 236-237
|
|
|
Lidzbark Warmiński, st. XX, wykop 14, gm. loco , woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 237-238
|
|
|
Lidzbark Welski, stan. 1, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 238-239
|
|
|
Lubawa, zamek biskupów, gm. loco , woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 239-240
|
|
|
Lubawa, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 240-241
|
|
|
Łobżenica, st. 17, gm. loco, woj. wielkopolskie, AZP 34-31
|
| s. 242
|
|
|
Międzyrzecz, st. „TP S.A.”, (ul. Spokojna - Świerczewskiego, dz. 296/21), gm. loco, woj. lubuskie, AZP 51-15
|
| s. 242-243
|
|
|
Mogilno, st.1, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 47-37
|
| s. 243-244
|
|
|
Mrągowo, st. 1, wykop 5, gm. loco, woj. warmińsko- mazurskie
|
| s. 244-245
|
|
|
Nowe Miasteczko, st. 4, wykop. I, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 67-16
|
| s. 245
|
|
|
Nysa, ul. Bielawska, gm. loco, woj. opolskie, AZP 93-31
|
| s. 245-246
|
|
|
Olkusz, ul. Mickiewicza, gm. loco , woj. małopolskie
|
| s. 246
|
|
|
Olsztyn, st. XXIII, wyk. 1, gm. loco, woj. warmińsko- mazurskie, AZP 24-61
|
| s. 246-247
|
|
|
Ostrężnik, st. 1, gm. Janów, woj. śląskie, AZP 89-51
|
| s. 247-248
|
|
|
Oświęcim-Stare Miasto, st. 13, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 103-49
|
| s. 248
|
|
|
Radom, zamek, gm. loco, woj. mazowieckie
|
| s. 249-251
|
|
|
Strzelce Krajeńskie, ul. Mickiewicza, dz. nr 234
|
| s. 252
|
|
|
Szcecinek, st. 6, gm. loco, woj. zachodniopomorskie, AZP 25-25
|
| s. 253
|
|
|
Świerklany Dolne, st. 1, gm. Świerklany, woj. śląskie
|
| s. 253
|
|
|
Tarnów Jezierny, st. 7, gm. Sława, woj. lubuskie, AZP 64-18
|
| s. 254
|
|
|
Węgorzewo, zamek, st. II, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 15-73
|
| s. 254-255
|
|
|
Wielowieś (Ołobok), st. 23, gm. Sieroszewice, woj. wielkopolskie, AZP 70-38
|
| s. 255-256
|
|
|
Wschowa, st. 17, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 65-22
|
| s. 256-257
|
|
|
Zakroczek-Dylewo, st. 3, gm. Rypin, woj. kujawsko-pomorski, AZP 39-51
|
| s. 257-258
|
|
|
Bielsko-Biała, st. 3, gm. Rypin, woj. kujawsko-pomorski, AZP 39-51
|
| s. 259-260
|
|
|
Biskupiec Resz, st. 1, wykop 8, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 22-66
|
| s. 260
|
|
|
Chełmno, obóz, gm. Dąbie, woj. wielkopolskie
|
| s. 260
|
|
|
Cichmiana, st. 5, gm. Dąbie, woj. wielkopolskie, AZP 59-45
|
| s. 260
|
|
|
Czarnków, st. 5, gm. Czarnków, woj. wielkopolskie, 42-24
|
| s. 261
|
|
|
Ełk, st. 24, wykop II, gm. loco , woj. warmińsko-mazurskie, AZP 23-79
|
| s. 261-262
|
|
|
Ełk, st. 24, wykop IV, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 23-79
|
| s. 262
|
|
|
Ełk, st. XXIV, wykop VIII, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 23-79
|
| s. 262
|
|
|
Ełk, st. XXIV, wykop IX, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 23-79
|
| s. 263
|
|
|
Ełk, st. XXIV, wykop XI, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 23-79
|
| s. 263
|
|
|
Ełk, st. XXIV, wykop XIII, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 23-79
|
| s. 263
|
|
|
Głogów, aleja Wolności, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 264
|
|
|
Głogów, aleja Wolności, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 264-265
|
|
|
Gołdap, ul. Armii Krajowej 2, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 265
|
|
|
Grzegorzówka, st. 9, gm. Hyżne, woj. podkarpackie, AZP 105-78
|
| s. 265
|
|
|
Kiszewy, st. 38, gm. Tuliszków, woj. wielkopolskie, AZP 59-41
|
| s. 266
|
|
|
Kostrzyn n/Odrą, Stare Miasto, Kościół NMP, st. 1, woj. lubuskie, AZP 48-06
|
| s. 266-267
|
|
|
Kozanki Podleśne, st. 8, gm. Świnice Warckie, woj. łódzkie, AZP 60-46
|
| s. 267-268
|
|
|
Kraków-Stare Miasto, Collegium Witkowskiego, st. 2, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 269
|
|
|
Kutno, st. 58, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 56-50
|
| s. 270
|
|
|
Łagów Lubuski, st. 3, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 53-12
|
| s. 271
|
|
|
Olecko, st. II, wykop 4, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 18-80
|
| s. 272
|
|
|
Olkusz, Rynek, gm. loco, woj. małopolskie
|
| s. 272-273
|
|
|
Poddębice, gm. loco, woj. łódzkie
|
| s. 273-274
|
|
|
Potworów, gm. Dobra, woj. wielkopolskie
|
| s. 274
|
|
|
Przemyśl, ul. Tatarska-Kapitulna 4, st. 12, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 108-84
|
| s. 274-275
|
|
|
Pszczyna, Rynek, gm. loco, woj. śląskie
|
| s. 275
|
|
|
Ryn, st. V, wykop. 2, gm. loco , woj. warmińsko-mazurskie, AZP 20-71
|
| s. 275
|
|
|
Solec Kujawski, st. 83, ul. Toruńska, Wolności, Do Wisły, Kościuszki, plac Jana Pawia II-Rynek, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 38-40
|
| s. 276
|
|
|
Sucha Beskidzka, st. 1, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 109-53
|
| s. 276
|
|
|
Warszawa, st. Stare Miasto, woj. mazowieckie, ul. Rynek Starego Miasta 28 (podwórze), Krzywe Koło 2-4, Kamienne Schodki, Brzozowa, Mostowa, Bugaj oraz zewnętrzny mur obronny Starego Miasta (tzw. odcinek IV)
|
| s. 277-279
|
|
|
Węgorzewo, st. XXIX, wykop 1, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 15-73
|
| s. 279
|
|
|
Węgorzewo, st. XXIX, wykop 2, ul. Sienkiewicza 12, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 15-73
|
| s. 279-280
|
|
|
Woźniki, st. 15, gm. loco, woj. śląskie, AZP 91-48
|
| s. 280
|
|
|
Zamość, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 89-88
|
| s. 281
|
|
|