Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji.
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dzierżysław, st. I, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 102-37/- Eugeniusz Foltyn s. 1-2
Kraków, st. B1/92, ul. Spadzista, AZP 102-56/- Krzysztof Sobczyk s. 2-3
Kostkowice, st. 1 "Krucza Skała", gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-52/- K. Cyrek M. Cyrek M. Cyrek M. Olędzki s. 2
Mściszewo, st. 24, gm. Murowana Goślina, woj. poznańskie Edward Krause Andrzej Krzyszowski s. 3-4
Podzamcze, "Góra Birów", gm. Ogrodzieniec, woj. katowickie, AZP 94-52/- K. Cyrek T. Madeyska B. Muzolf s. 4-5
Strzegowa, Skała Biśnik, gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 94-54/- K. Cyrek M. Cyrek T. Madeyska s. 5-6
Trzebnica, st. 2, gm. loco, woj. wrocławskie, AZP 75-29/130 J. M. Burdukiewicz J. Goździk L. Seitl J. Winnicki Z. Śnieszko s. 6-7
Ściejowice, st. 1, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 103-55/135 Elżbieta Chochorowska Anna Dagnan-Ginter Stefan Skiba s. 6
    Zacytuj
  • Udostępnij
Annowo, st. 7, gm. Gruta, woj. toruńskie, AZP 30-47/144 R. Kirkowski s. 7
Wiele, st. 33, gm. Mrocza, woj. bydgoskie, AZP 34-34/91 W. Mroczyński P. Olszewski s. 7
Białośliwie, st. 32, gm. loco, woj. pilskie, AZP 37-30/40 Jarosław Rola s. 7-8
Borowa, st. 11, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 96-70/17 Piotr Mitura s. 8
    Zacytuj
  • Udostępnij
Brody Pomorskie, st. 20, gm. Gniew, woj. gdańskie, AZP 22-45/52 Olgierd Felczak s. 8
Broniszowice, st. V, gm. Bodzechów, woj. kieleckie Jerzy T. Bąbel s. 9
Chaławy, st. 15, gm. Brodnica, woj. poznańskie, AZP 58-27/34 D. Prinke A. Prinke s. 10
Dacharzów, st. 1, gm. Wilczyce, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/10 Marek Florek Józef Ścibor s. 10-11
Kichary Nowe, st. 2 "Pole Bolenia", gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/18 Dorota Cyngot Hanna Kowalewska-Marszałek s. 11-12
Gruta, st. 52, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 31-47/212 R. Kirkowski s. 11
Klonowice, st. 5, gm. Czersk, woj. bydgoskie B. Górska-Grabarczyk s. 12
    Zacytuj
  • Udostępnij
Krzemionki, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71/- Wojciech Borkowski Witold Migał Sławomir Sałaciński Marek Zalewski s. 12-13
Linowo, st. 6, gm. Świecie nad Osą, woj. toruńskie, AZP 31-47/93 W. Sosnowski s. 13
Linowo, st. 25, gm. Świecie nad Osą, woj. toruńskie, AZP 31-47/160 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 13-14
Mirkowice, st. 33, gm. Mieścisko, woj. poznańskie Marek Chłodnicki Bogusław Okupny s. 15
Łękawa, st. 15, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, AZP 99-61/- Krzysztof Tunia s. 15
Ryńsk, st. 42, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 35-45/60 R. Kirkowski s. 16
Rywałd, st. 4, gm. Radzyń Chełmiński, woj. toruńskie, AZP 32-47/88 W. Sosnowski s. 16
Orle, st. 2, gm. Wejherowo, woj. gdańskie, AZP 05-42/- Danuta Król s. 16
Słonowice, st. "G", gm. Kazimierza Wielka, woj. katowickie, AZP 98-61/38 Krzysztof Tunia s. 17
Rzucewo, st. 1, gm. Puck, woj. gdańskie, AZP 04-42/1 Danuta Król s. 17
Strzegowa, st. 43, gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 94-54/- Andrzej Pelisiak s. 18
Spytkowice, st. 2, gm. loco, woj. bielskie, AZP 103-52/26 Sławomir Dryja s. 18
Szlachcin, st. 3, gm. Środa Wlkp., woj. poznańskie Witold Świderski s. 19-20
Strzelin, st. 16, gm. loco, woj. wrocławskie, AZP 87-29/33 C. Buśko P. Cholewa W. Wojciechowski s. 19
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wielkie Radowiska, st. 22, gm. Dębowa Łąka, woj. toruńskie, AZP 35-47 s. 20
Wielkie Radowiska, st. 24, gm. Dębowa Łąka, woj. toruńskie, AZP 35-47/89 Ryszard Kirkowski s. 20
Zakrzewo, st. 6, gm. Radzyń Chełmiński, woj. toruńskie, AZP 31-47/33 S. Kukawka s. 21
Zagaje Stradowskie, st. 1 "Mogiła Stradowska", gm. Czarnocin, woj. kieleckie, AZP 96-61/141 Barbara Burchard s. 21
Wielkie Radowiska, st. 36, gm. Dębowa Łąka, woj. toruńskie, AZP 35-47/101 W. Sosnowski s. 21
Dąbrowa Biskupia, st. 21, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 45-43/- P. Chachlikowski s. 22
    Zacytuj
  • Udostępnij
Łęg, st. 2, gm. Połaniec, woj. tarnobrzeskie, AZP 95-69/1 B. Chomentowska J. Kalaga R. Mazurowski s. 22-23
Mysławczyce, st. 1, gm. Proszowice, woj. krakowskie, AZP 100-61/112 Halina Dobrzańska s. 23-24
Nowa Sikorska Huta, st. 2, gm. Stężyca, woj. gdańskie, AZP 15-38/- Mirosław Fudziński s. 24
Opatkowice, st. 2, gm. Proszowice, woj. krakowskie, AZP 99-60/6 J. Górski s. 25
Proszowice, st. 2, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 99-59/23 Janusz Bober s. 25
Rybniki, st. 1 "Krzemianka", gm. Wasilków, woj. białostockie, AZP 34-86/1 Wojciech Borkowski Witold Migał Sławomir Sałaciński Marek Zalewski s. 25-26
Wierzbowa, st. 1, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie Jacek Błaszczyk s. 26-27
Bełcze, st. 11, gm. Bojadła, woj. zielonogórskie, AZP 61-17/16 Małgorzata Lewczuk s. 27-28
Bachórz, st. 16, gm. Dynów, woj. przemyskie, AZP 107-79/16 M. Parczewski s. 27
Bielice, st. 1, gm. Łambinowice, woj. opolskie, AZP 92-33/- Elwira Holc Barbara Jarosz Ewa Matuszczyk s. 28
Kowalewko, st. 3, gm. Oborniki, woj. poznańskie Jarmila Kaczmarek Tomasz Skorupka Ewa Wielgosz-Skorupka s. 29-30
Brzezie, st. 29, gm. Pleszew, woj. kaliskie, AZP 64-36/- Edward Pudełko s. 29
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kraków - Bieżanów, st. 27, AZP 103-57/27 R. Naglik T. Wichman M. Zając s. 30-31
Łódź - Józefów, st. 5, ul. Kolumny 36a Mariusz Rychter Paweł Zawilski s. 31
Mściszewo, st. 22, gm. Murowana Goślina, woj. poznańskie Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra Artur Subocki s. 31-32
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35/90 Mariusz Krawczyk Klemens Macewicz Krzysztof Matusiak s. 32-33
Pleszew, st. 7, gm. loco, woj. kaliskie Edward Pudełko s. 33
Bojadła, st. 12, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 61-17/45 Jarosław Lewczuk Małgorzata Lewczuk s. 34-35
Borek, st. 1, gm. Sulęczyno, woj. gdańskie, AZP 13-36/- Janusz Podgórski Dorota Rudnicka s. 35
Borowa, st. 5, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 96-70/11 Piotr Mitura s. 35
Borowa, st. 12, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 96-70/18 Piotr Mitura s. 35-36
Bryszki, st. 3, gm. Rozprza, woj. piotrkowskie, AZP 77-53 s. 36
    Zacytuj
  • Udostępnij
Borowa, st. 19, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 95-70/7 Piotr Mitura s. 36
Chmielonko, st. 1b, gm. Chmielno, woj. gdańskie, AZP 12-39/- Mirosław Fudziński Zdzisław Ratajczyk s. 37
Cieplewo, st. 18, gm. Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, AZP 14-44/36 Olgierd Felczak Mirosław Fudziński s. 37-38
Brzeście, st. 8, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 12-26/14 Marek Dworaczyk W. Rączkowski Artur Szymczak s. 37
Kąty, st. 1, gm. Somonino, woj. gdańskie, AZP 14-39/40 Mirosław Fudziński s. 38-39
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gorszewice, st. 1, gm. Kaźmierz Wlkp., woj. poznańskie, AZP 50-24/32 Barbara Kirschke Urszula Narożny-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 38
Leszczany, st. 3, gm. Żmudź, woj. chełmskie, AZP 82-91/- Wojciech Mazurek s. 39-40
Kłyżów, st. 23, gm. Pysznica, woj. tarnobrzeskie, AZP 92-78/42 M. Florek s. 39
Mutowo, st. 2, gm. Szamotuły, woj. poznańskie R. Pietrzak s. 40
Namysłów, st. 23, gm. loco, woj. opolskie, AZP 80-35/80 Artur Błażejewski Stanisław Pazda Leszek Zygadło s. 41
Pakoszówka, st. 32, gm. Sanok, woj. krośnieńskie, AZP 112-77/114 Anna Muzyczuk Elżbieta Pohorska-Kleja s. 41-42
Pieczarki, st. 1, gm. Pozedrze, woj. suwalskie, AZP 17-74/-, AZP 17-73/- J. Gackowski s. 42
Straszyn, st. 13, gm. Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, AZP 13-43/117 Danuta Król Zdzisława Ratajczyk s. 42
Świebie, st. 16, gm. Wielowieś, woj. katowickie, AZP 92-43/- Halina Wojciechowska s. 43
Tarnobrzeg, st. 5, AZP 92-73/45 P. Bargieł Marek Florek Jan Gurba A. Zakościelna s. 43-44
    Zacytuj
  • Udostępnij
Trzebule, st. 1, gm. Dąbie, woj. zielonogórskie, AZP 61-11/10 Ewa Przechrzta Włodzimierz Rebelski s. 44
Wicina, st. 1, gm. Jasień, woj. zielonogórskie, AZP 65-10/1 Adam Kołodziejski s. 44-45
Wicina, st. 4, gm. Jasień, woj. zielonogórskie, AZP 65-10/4 Adam Kołodziejski s. 45
Żuławka Mała, st. 1, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 37-31/80 Jarosław Rola s. 46
Arbasy, st. 9, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, AZP 50-80/4 K. Bieńkowska H. Karwowska K. Rusin U. Stankiewicz s. 46-47
Imielno, st. 14 i 17, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 51-32/12 i 13 Czesław Strzyżewski s. 47-48
Imielno, st. 33, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 51-32/95 Czesław Strzyżewski s. 48
Inowrocław, st. 100, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 45-40/- Józef Bednarczyk s. 48-49
Kamienica Szlachecka, st. 3, gm. Stężyca, woj. gdańskie, AZP 13-37/- Mirosław Pietrzak Małgorzata Tuszyńska s. 49-50
Koszanowo, st. 11, gm. Śmigiel, woj. leszczyńskie, AZP 60-24/148 Marek Wróbel s. 50-51
Korniaktów Północny, st. 4a, gm. Białobrzegi, woj. rzeszowskie, AZP 101-80/34 Antoni Lubelczyk Piotr Mitura s. 50
Kolonia Wola Branicka, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 50
Kraków - Kurdwanów, st. 9 i 10, woj. krakowskie, AZP 103-56/51 i 52 R. Naglik T. Wichman M. Zając s. 52
Kraków - Pychowice, st. 2, AZP 103-56/2 R. Naglik T. Wichman s. 52-53
Kutno, st. 6, gm. loco, woj. płockie, AZP 57-50/7 Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński Sylwia Stasiak s. 54-55
Kryspinów, st. 2, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 103-55/77 Piotr Kaczanowski s. 54
    Zacytuj
  • Udostępnij
Michalice, st. 2, gm. Namysłów, woj. opolskie Mariusz Krawczyk Mirosława Macewicz Klemens Macewicz s. 55
Mielec, st. 16, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 96-71/3 Piotr Mitura s. 55-56
Nowy Łowicz, st. 2 (obecnie Borowo), gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, AZP 31-16/1 Krystyna Hahuła s. 56
    Zacytuj
  • Udostępnij
Mrocza, st. 2, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 35-34/34 W. Kuczkowski s. 56
Oblin, st. 5, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, AZP 68-71/- K. Czarnecka s. 57
Opalenie, st. 1, gm. Gniew, woj. gdańskie, AZP 24-45/- Mirosław Pietrzak Małgorzata Tuszyńska s. 57-58
    Zacytuj
  • Udostępnij
Odry, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38/- Tadeusz Grabarczyk s. 57
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73/2 Anna Bitner-Wróblewska Jerzy Brzozowski Grażyna Iwanowska Małgorzata Karczewska Maciej Karczewski Jerzy Siemiaszko s. 58-59
Pikule, st. 2, gm. Janów Lubelski, woj. tarnobrzeskie, AZP 89-79/4 Ewa Garbacz Krzysztof Garbacz s. 59
Przelewice, st. 16, gm. loco, woj. szczecińskie, AZP 37-10/230 P. Krajewski s. 59
Siedleczko, st. 4, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31/31 M. Dernoga G. Soroka s. 60-61
Psary, st. 40, gm. Jemielno, woj. leszczyńskie, AZP 70-24(?)/- Tadeusz Makiewicz s. 60
Straszyn, st. 22, gm. Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, AZP 13-43/126 Olgierd Felczak Mirosław Fudziński s. 61-62
Skały, gm. Słupia Nowa, woj. kieleckie Kazimierz Bielenin Jolanta Drążyk Michel Mangin Szymon Orzechowski s. 61
Struga, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie Norbert Słowik s. 62
Wieliczka, st. 11, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-57/11 Kazimierz Reguła s. 63
Strzyżów, st. 15, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 107-74/18 Antoni Lubelczyk s. 63
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zadowice, st. 1a, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/73 Wojciech Siciński s. 64
Będzin, st. 2 Góra Zamkowa, gm. loco, woj. katowickie, AZP 97-48/15 A. Rogaczewska s. 64-65
Chojno, st. 1, gm. Bobrowo, woj. toruńskie, AZP 34-50/23 K. Grążawski s. 65
Chełmża, st. 20, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 36-43/56 J. Bojarski W. Chudziak D. Poliński V. Stawska s. 65
Bobrowo, st. 1, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 34-50/3 K. Grążawski s. 65
Bydgoszcz, st. 1 i 2, ul. Grodzka. s. 65
Czarnorzeki-Korczyna, gm. Korczyna, woj. krośnieńskie, AZP 109-74/- J. Janowski s. 66
    Zacytuj
  • Udostępnij
Chojnów - Zamek, gm. loco, woj. legnickie, AZP 76-18/- Romuald Piwko Jerzy Romanow s. 66
Dąbrowa Tarnowska, st. 12, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 100-66/20 Andrzej Szpunar s. 66-67
Dziekanowice, st. 22, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32/104 Anna Wrzesińska Jacek Wrzesiński s. 67-68
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gniezno, st. 13b, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 50-34/- Tomasz Sawicki s. 68-69
    Zacytuj
  • Udostępnij
Grodzisko, st. 1, gm. Zator, woj. bielskie, AZP 104-52/24 Anna Tyniec s. 69-70
Haćki, st. 1C (st. 5), gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, AZP 43-87/131 Zbigniew Kobyliński Dariusz Krasnodębski s. 70
Kleczanów, st. II, gm. Obrazów, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/- Andrzej Buko s. 71
    Zacytuj
  • Udostępnij
Jazowa, st. 2, gm. Wiśniowa, woj. rzeszowskie, AZP 107-73/69 i 107-72/30 Antoni Lubelczyk s. 71
Koczów, st. 1, gm. Chełm, woj. chełmskie Andrzej Bronicki Wojciech Mazurek s. 72
Kraków - Wawel, rejony I, V/B, IX, XI, XII, AZP 102-56/- Zbigniew Pianowski s. 73-75
Koszalin, st. 23-36, AZP 14-21/19 Andrzej Fijałowski Henryk Janocha Rafał Kąsinowski Franciszek Lachowicz s. 73
Lipiany, st. 1, gm. loco, woj. szczecińskie, AZP 39-09/6 S. Słowiński s. 75
    Zacytuj
  • Udostępnij
Lipieniek, st. 1, gm. Licewo, woj. toruńskie, AZP 35-44/1 J. Bojarski W. Chudziak s. 75
Łęg, st. 3, gm. Połaniec, woj. tarnobrzeskie, AZP 95-69/2 B. Chomentowska J. Kalaga R. F. Mazurowski A. Waluś s. 76
Napole, st. 1, gm. Kowalewo Pomorskie, woj. toruńskia, AZP 37-47/17 J. Bojarski W. Chudziak M. Grupa P. Gurtowski D. Poliński s. 77
Mędrzyce, st. 1, gm. Świecie nad Osą, woj. toruńskie, AZP 30-48/1 Ryszard Boguwolski Andrzej Kola Małgorzata Kurzyńska s. 77
Napole, st. 6, gm. Kowalewo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 37-47/16 W. Chudziak s. 77
Napole, st. 6, gm. Kowalewo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 37-47/16 V. Stawska s. 78
Niepla, st. 7, gm. Jasło, woj. krośnieńskie Michał Parczewski Anna Tyniec s. 78
Podebłocie, st. 1, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Paul Barford Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 79-80
    Zacytuj
  • Udostępnij
Płock, klasztor i kościół Dominikanów, ul. Kościuszki 16 A, AZP 50-54/- R. Cędrowski s. 79
    Zacytuj
  • Udostępnij
Podebłocie, st. 2, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Jerzy Gąssowski Ewa Marczak Piotr Topór s. 80-81
Podebłocie, st. 3, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 81-82
Podłęże, st. 3, gm. Niepołomice, woj. krakowskie, AZP 103-58/6 Kazimierz Reguła s. 82-83
Podebłocie, st. 3, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Jerzy Gąssowski Rafał Maciszewski Ewa Marczak Marzanna Zieleniewska s. 82
Racibórz, gm. loco, woj. katowickie, AZP 102-40/- K. Kozłowska Janusz Ćwikła s. 83
Rybitwy-Ostrów Lednicki, st. 1, gm. Łubowo, woj. poznańskie Jacek Wrzesiński s. 84-85
Rudy, gm. Kuźnia Raciborska, woj. katowickie, AZP 99-42/- Aleksander Andrzejewski Tadeusz Grabarczyk Leszek Kajzer Janusz Pietrzak s. 84
    Zacytuj
  • Udostępnij
Rzęczkowo, st. 1, gm. Zławieś Wielka, woj. toruńskie, AZP 34-47/59 J. Bojarski W. Chudziak V. Stawska s. 85
Sławsko, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 10-26/- Przemysław Krajewski Włodzimierz Rączkowski s. 86
    Zacytuj
  • Udostępnij
Słaboszewo, st. I, gm. Dąbrowa, woj. bydgoskie, AZP 44-37/- albo 45-37/- E. Dygaszewicz J. Sawicka s. 86
    Zacytuj
  • Udostępnij