Od redakcji.
|
|
|
|
|
Aleksandrów, st. 1, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 65-50/-
|
Paweł Morosik
Ewa Niesiołowska-Śreniowska
Piotr Papiernik
| s. 1-2
|
|
|
Biśnik, st. 1, gm. Wolbrom, woj. katowickie
|
Andrzej Pelisiak
| s. 2
|
|
|
Borowica, st. 24, gm. Łopiennik Górny, woj. chełmskie, AZP 81-87/-
|
Jan Gurba
Anna Zakościelna
| s. 3
|
|
|
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75/-
|
Jan Fiedorczuk
Witold Gumiński
| s. 3-4
|
|
|
Borowica, st. 4, gm. Łopiennik Górny, woj. chełmskie, AZP 81-87/30
|
Anna Zakościelna
| s. 3
|
|
|
Jaworze, st. 8, gm. Jasienica, woj. bielskie
|
Z. Bagniewski
Edelgarda Foltyn
Eugeniusz Foltyn
J. Szydłowski
| s. 4-5
|
|
|
Kostkowice, st. 1 "Krucza Skała", gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-53/-
|
Krzysztof Cyrek
Maria Cyrek
Paweł Marosik
Bogusław Maryniak
Marek Olędzki
| s. 5
|
|
|
Lisięcice, st. "Z" Żwirownia, gm. Głubczyce, woj. opolskie, AZP 98-36
|
Zbigniew Bagniewski
Andrzej Wiśniewski
| s. 6-7
|
|
|
Kostkowice, st. 3 Góra Słupsko, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-53
|
K. Cyrek
| s. 6
|
|
|
Przeginia Narodowa, st. 1, gm. Czernichów, woj. krakowskie, AZP 103-53/13
|
Mirosław Zając
| s. 7
|
|
|
Skarżysko Kamienna, st. "Rydno", gm. loco, woj. kieleckie, AZP 80-65/-
|
Elżbieta Danielczyk
Halina Królik
Romuald Schild
| s. 8
|
|
|
Ściejowice, st. 1, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 103-55/135
|
Elżbieta Chochorowska
Anna Dagnan-Ginter
Maciej Pawlikowski
Stefan Skiba
| s. 9-10
|
|
|
Strzegowa, st. 1 "Jaskinia Jasna", gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 94-54/5
|
Krzysztof Cyrek
| s. 9
|
|
|
Tanowo, st. 3, gm. Police, woj. szczecińskie, AZP 28-04/3
|
Tadeusz Galiński
| s. 10-11
|
|
|
Biechów, st. 6, gm. Głogów, woj. legnickie, AZP 68-19/28
|
Z. Lissak
W. Pogorzelski
| s. 11-12
|
|
|
Wojnowo-Chwalim, gm. Kargowa, woj. zielonogórskie
|
Jacek Kabaciński
Michał Kobusiewicz
| s. 11
|
|
|
Borowo, st. 12, gm. Dobre, woj. włocławskie
|
J. Czerebreszuk
M. Ignaczak
| s. 12
|
|
|
Dąbrowa Biskupia, st. 21, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 45-43/-
|
Piotr Chachlikowski
| s. 13
|
|
|
Dęby, st. 29A, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-43/165
|
Janusz Czerebreszuk
| s. 14
|
|
|
Grójec Wielki, st. 1, gm. Złoczew, woj. sieradzkie, AZP 73-43/35
|
Andrzej Pelisiak
| s. 14-15
|
|
|
Kichary Nowe, st. 2 "Pole Bolenia", gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/18
|
Dorota Cyngot
Hanna Kowalewska-Marszałek
| s. 15-16
|
|
|
Kraków - Śródmieście - Prądnik Czerwony, AZP 102-56/-
|
Marek Nowak
Ewa Rook
| s. 16-17
|
|
|
Krzemionki, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71/-
|
Wojciech Borkowski
Witold Migal
Sławomir Sałaciński
Marek Zalewski
| s. 17
|
|
|
Linowo, st. 6, gm. Świecie nad Osą, woj. toruńskie, AZP 31-47/93
|
W. Sosnowski
| s. 18
|
|
|
Linowo, st. 25, gm. Świecie nad Osą, woj. toruńskie, AZP 31-47/160
|
Stanisław Kukawka
Jolanta Małecka-Kukawka
| s. 18-19
|
|
|
Łękawa, st. 15, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie
|
Krzysztof Tunia
| s. 19-20
|
|
|
Łubcze, st. 1, gm. Jarczów, woj. zamojskie, AZP 94-91/29
|
Wiesław Koman
Jan Machnik
| s. 20-22
|
|
|
Łopiennik Dolny, st. 3, gm. Łopiennik Górny, woj. chełmskie, AZP 81-86/15
|
Jan Gurba
Anna Zakościelna
| s. 20
|
|
|
Łubcze, st. 16, gm. Jarczów, woj. zamojskie, AZP 94-91/-
|
Jolanta Bagińska
| s. 22-23
|
|
|
Opatowice, st. 1, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 49-43/13
|
Aleksander Kośko
| s. 23-24
|
|
|
Mydłów, st. 37 i 38, gm. Iwaniska, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-70/268 i 269
|
Barbara Bargieł
M. Florek
J. Gurba
| s. 23
|
|
|
Opatowice, st. 36, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-13/187
|
Marzena Szmyt
| s. 24
|
|
|
Płonia - Szczecin, st. 30, AZP 32-07/61
|
Ireneusz Klimczyk
Dorota Kozłowska
| s. 25-26
|
|
|
Osłonki, st. 1, gm. Osięciny, woj. włocławskie, AZP 48-45/47
|
Peter Bogucki
Ryszard Grygiel
Piotr Papiernik
| s. 25
|
|
|
Toruń - Katarzynka, st. 29, AZP 39-44/-
|
Bogusława Wawrzykowska
| s. 26
|
|
|
Żukowice, st. 34, gm. loco, woj. legnickie, AZP 67-19/51
|
Zenon Hendel
| s. 27-28
|
|
|
Zagaje Stradowskie, st. "Mogiła Stradowska", gm. Czarnocin, woj. kieleckie
|
Barbara Burchard
Sławomir Jastrzębski
| s. 27
|
|
|
Żukowice, st. 48, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19/143
|
Magdalena Świderska
| s. 28-29
|
|
|
Żukowice, st. 49, gm. loco, woj. legnickie, AZP 67-18/-
|
Aleksander Dobrowolski
Bogusław Gediga
| s. 30
|
|
|
Barnisław, st. 32, gm. Kołbaskowo, woj. szczecińskie, AZP 31-04/-
|
Krzysztof Kowalski
Dorota Kozłowska
| s. 31-32
|
|
|
Gliśnica, st. 1, gm. Odolanów, woj. kaliskie, AZP 69-34/-
|
Bogusław Maryniak
Leszek Ziąbka
| s. 32-33
|
|
|
Dobryniów, st. 2, gm. Łopiennik Górny, woj. chełmskie
|
Anna Zakościelna
| s. 32
|
|
|
Hrebenne, st. 31, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95/75
|
Wiesław Koman
| s. 33-34
|
|
|
Opatkowice, st. 2, gm. Proszowice, woj. krakowskie, AZP 99-60/6
|
J. Górski
R. Naglik
T. Wichman
M. Zając
| s. 34-35
|
|
|
Łęg, st. 2, gm. Połaniec, woj. tarnobrzeskie, AZP 95-69/1
|
B. Chomentowska
J. Kalaga
R. Mazurowski
A. Waluś
| s. 34
|
|
|
Rybiny, st. 17, gm. Topólka, woj. włocławskie
|
Przemysław Makarowicz
| s. 35-36
|
|
|
Sierpów, st. 1, gm. Ozorków, woj. łódzkie, AZP 61-49/10
|
Zdzisław Kaszewski
| s. 36-37
|
|
|
Słonowice, st. "G", gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, AZP 98-61/38
|
Krzysztof Tunia
| s. 37
|
|
|
Toruń - Grębocin, AZP 39-45/-
|
A. Bokiniec
| s. 37
|
|
|
Ulatowo-Dąbrówka, gm. Jednorożec, woj. ostrołęckie
|
A. Smoliński
| s. 38
|
|
|
Wierzbowa, st. 1, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie
|
Jacek Błaszczyk
| s. 39
|
|
|
Zalesie, st. 5, gm. Jeżowe, woj. tarnobrzeskie, AZP 95-77/4
|
Marek Florek
Halina Wróbel
| s. 39-40
|
|
|
Bachórz, st. 16, gm. Dynów, woj. przemyskie, AZP 107-79/16
|
M. Parczewski
| s. 40
|
|
|
Brzezie, st. 29, gm. Pleszew, woj. kaliskie, AZP 64-36/-
|
Edward Pudełko
| s. 40-41
|
|
|
Klonowice, st. 5, gm. Czersk, woj. bydgoskie
|
Beata Górska-Grabarczyk
| s. 41
|
|
|
Karłowice, st. 1, gm. Popielów, woj. opolskie, AZP 85-35/15
|
Mariusz Krawczyk
Klemens Macewicz
Krzysztof Spychała
| s. 41
|
|
|
Kłanino, st. 1, gm. Manowo, woj. koszalińskie, AZP 18-23/16
|
Krystyna Hahuła
Ignacy Skrzypek
| s. 42
|
|
|
Komarów, st. 9, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 90-90/13
|
Józef Niedźwiedź
| s. 43
|
|
|
Łódź - Józefów, st. 5, ul. Kolumny 36a
|
Mariusz Rychter
Paweł Zawilski
| s. 43
|
|
|
Maciejowice, st. 1 i 2, gm. loco, woj. siedleckie, AZP 68-71/-
|
J. Dąbrowski
M. Mogielnicka-Urban
| s. 44-45
|
|
|
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35/90
|
Mirosława Macewicz
Klemens Macewicz
Krzysztof Matusiak
| s. 45
|
|
|
Malec, st. 2, gm. Kęty, woj. bielskie, AZP 105-50/-
|
S. Dryja
M. Kapica
| s. 45
|
|
|
Pniówek, st. 1, gm. Zamość, woj. zamojskie, AZP 89-88/-
|
Jerzy Kuśnierz
| s. 46
|
|
|
Podzamcze, Góra Birów, gm. Ogrodzieniec, woj. katowickie
|
B. Muzolf
| s. 47
|
|
|
Pysznica, st. 1, gm. loco, woj. tarnobrzeskie, AZP 92-77/21
|
Sylwester Czopek
| s. 47
|
|
|
Rogoźnik, st. 2, gm. Bobrowniki, woj. katowickie, AZP 95-48/-
|
R. Abłamowicz
| s. 48
|
|
|
Stęgosz, st. 17, gm. Żerków, woj. kaliskie, AZP 60-33/71
|
R. Chodór
E. Krause
Andrzej Krzyszowski
A. Sobucki
T. Stępnik
P. Śniady
| s. 49-50
|
|
|
Sanok, st. 56, gm. loco, woj. krośnieńskie, AZP 113-78/98
|
E. Pohorska-Kleja
M. Zielińska
| s. 49
|
|
|
Siedleczko, st. 4, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31/31
|
Mirosława Dernoga
| s. 49
|
|
|
Szuminka, st. 7 i 2, gm. Włodawa, woj. chełmskie, AZP 7-90/54, 70-90/4
|
Wojciech Mazurek
| s. 50-51
|
|
|
Zakrzewo, st. 1, gm. Babiak, woj. konińskie, AZP 53-44/-
|
Krzysztof Gorczyca
Józef Kapustka
Zdzisław Lorek
| s. 51
|
|
|
Żukowice, st. 35, gm. loco, woj. legnickie, AZP 67-19/52
|
Z. Lissak
W. Pogorzelski
| s. 52
|
|
|
Żukowice, st. 36, gm. loco, woj. legnickie, AZP 67-19/53
|
Krzysztof Czapla
Aleksander Dobrowolski
| s. 52-53
|
|
|
Boguszewo, st. 1, gm. Gruta, woj. toruńskie, AZP 31-47/1
|
Leszek Kucharski
| s. 54-55
|
|
|
Cieplewo, st. 18, gm. Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, AZP 14-44/36
|
Olgierd Felczak
Mirosław Fudziński
Marian Kochanowski
| s. 55
|
|
|
Gwoździec, st. 9, gm. Zakliczyn, woj. tarnowskie, AZP 106-64/43
|
Andrzej Szpunar
| s. 55
|
|
|
Mąkolice, st. 3, gm. Wola Krzysztoporska, woj. piotrkowskie, AZP 74-52/4
|
Mirosław Szukała
| s. 56
|
|
|
Mołtajny, st. 1, gm. Barciany, woj. olsztyńskie, AZP 13-69/-
|
J. Gackowski
| s. 56
|
|
|
Poręba, st. 3, gm. Jaraczewo, woj. kaliskie
|
Edward Krause
Piotr Wawrzyniak
Piotr Śniady
| s. 57
|
|
|
Odry, st. 3, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38/-
|
Beata Górska-Grabarczyk
| s. 57
|
|
|
Sowinki, st. 23A, gm. Mosina, woj. poznańskie, AZP 56-27/-
|
Andrzej Krzyszowski
Wiktor Kudra
A. Sobucki
M. Wojciechowska
| s. 58-59
|
|
|
Rąty, st. 1, gm. Somonino, woj. gdańskie, AZP 14-39/40
|
Mirosław Fudziński
| s. 58
|
|
|
Strumienno, st. 2, gm. Krosno Odrzańskie, woj. zielonogórskie, AZP 59-10/6
|
Jarosław Lewczuk
| s. 60
|
|
|
Trzebule, st. 1, gm. Dąbie, woj. zielonogórskie, AZP 61-11/10
|
Włodzimierz Rebelski
| s. 61
|
|
|
Świbie, st. 16, gm. Wielowieś, woj. katowickie, AZP 92-43/-
|
Halina Wojciechowska
| s. 61
|
|
|
Wicina, st. 1, gm. Jasień, woj. zielonogórskie, AZP 65-10/1
|
Adam Kołodziejski
| s. 62
|
|
|
Warszkowo, st. 30, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 11-26/57
|
Włodzimierz Rączkowski
| s. 62
|
|
|
Zawiercie - Bzów, Skała Rzędowa, gm. loco, woj. katowickie, AZP 93-52/-
|
B. Muzolf
| s. 63
|
|
|
Bieniec, st. 3, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, AZP 80-44/13
|
B. Abramek
B. Gawlikowska
P. Guszpit
A. Żurek
| s. 63
|
|
|
Bobin, st. 5, gm. Proszowice, woj. krakowskie, AZP 100-61/6
|
Ryszard Naglik
Tomasz Wichman
| s. 64
|
|
|
Brzeski, st. 2, gm. Klwów, woj. radomskie, AZP 70-62/2
|
Małgorzata Cieślak
| s. 64-65
|
|
|
Charłupia Mała, st. 8, gm. Sieradz, woj. sieradzkie, AZP 69-44/-
|
Piotr Kurowicz
| s. 65
|
|
|
Ciebłowice Duże, st. 1, gm. Tomaszów Mazowiecki, woj. piotrkowskie, AZP 71-58/18
|
J. Karolczyk
| s. 65-66
|
|
|
Grochy Stare, st. 1, gm. Poświętne, woj. białostockie, AZP 41-84/19
|
Katarzyna Rusin
| s. 66-67
|
|
|
Góra, gm. Jaraczewo, woj. kaliskie, AZP 62-32/-
|
Edward Krause
Piotr Wawrzyniak
Piotr Śniady
| s. 66
|
|
|
Imielno, st. 33, gm. Łubowe, woj. poznańskie, AZP 51-32/95
|
Czesław Strzyżewski
| s. 67-68
|
|
|
Inowrocław, st. 100, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 45-40/-
|
Józef Bednarczyk
| s. 68-69
|
|
|
Kamienica Szlachecka, st. 3, gm. Stężyca, woj. gdańskie, AZP 13-37/-
|
Mirosław Pietrzak
Małgorzata Tuszyńska
| s. 69-70
|
|
|
Jegliniec, st. 1, gm. Szypliszki, woj. suwalskie, AZP 12-86/12
|
Grażyna Iwanowska
| s. 69
|
|
|
Krzywośnity, st. I, gm. Huszlew, woj. bialskopodlaskie, AZP 59-83/23
|
Mieczysław Bienia
Sławomir Żółkowski
| s. 70-71
|
|
|
Kolonia Wola Branicka, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 64-51/-
|
Eleonora Kaszewska
Jacek Moszczyński
Piotr Papiernik
Wojciech Siciński
| s. 70
|
|
|
Kutno, st. 6, gm. loco, woj. płockie, AZP 57-50/7
|
Eleonora Kaszewska
Jacek Moszczyński
Sylwia Stasiak
| s. 71
|
|
|
Nowy Łowicz (obecnie Borowo), st. 2, gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, AZP 31-16/1
|
Krystyna Hahuła
| s. 72-73
|
|
|
Nowy Kraków, st. 1, gm. Darłowo, woj. koszalińskie, AZP 12-23/138
|
Krystyna Hahuła
Ignacy Skrzypek
| s. 72
|
|
|
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73/2
|
Anna Bitner-Wróblewska
Jerzy Brzozowski
Małgorzata Karczewska
Maciej Karczewski
Jerzy Siemiaszko
| s. 73-74
|
|
|
Oblin, st. 5, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, AZP 68-71/-
|
Katarzyna Czarnecka
Z. Nowakowski
| s. 73
|
|
|
Pasieka Otfinowska, st. 1, gm. Żabno, woj. tarnowskie, AZP 100-65/25
|
Andrzej Szpunar
| s. 74-75
|
|
|
Psary, st. 40, gm. Jemielno, woj. leszczyńskie, AZP 70-24(?)/-
|
Tadeusz Makiewicz
Piotr Pawlak
| s. 75-76
|
|
|
Pikule, st. 2, gm. Janów Lubelski, woj. tarnobrzeskie, AZP 89-79/4
|
Ewa Garbacz
Krzysztof Garbacz
| s. 75
|
|
|
Skały, gm. Słupnia Nowa, woj. kieleckie
|
Kazimierz Bielenin
Jolanta Drążyk
Szymon Orzechowski
| s. 76
|
|
|
Struga, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie
|
Norbert Słowik
| s. 77
|
|
|
Szeligi, st. 2, gm. Pawłów, woj. kieleckie
|
Leszek Wiewióra
| s. 77-78
|
|
|
Tarnów, st. 9, AZP 104-66/9
|
Jerzy Okoński
| s. 78
|
|
|
Toruń, st. 23, AZP 40-42/-
|
Ewa Bokiniec
Romuald Franczuk
| s. 79
|
|
|
Warszkowo, st. 27, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 11-26/54
|
Włodzimierz Rączkowski
| s. 79-80
|
|
|
Wronowice-Paprzyce, st. 2, gm. Werbkowice, woj. zamojskie, AZP 89-92/4
|
Wiesław Koman
Józef Niedźwiedź
| s. 80
|
|
|
Wilkowa, st. 5, gm. Lubnice, woj. tarnobrzeskie, AZP 94-68/25
|
Ewa Garbacz
Krzysztof Garbacz
| s. 80
|
|
|
Bańki, st. 14 i 15, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, AZP 44-86/78 i 79
|
Zbigniew Kobyliński
Dariusz Krasnodębski
| s. 81-82
|
|
|
Zadowice, st. 1a, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/73
|
Jacek Moszczyński
Wojciech Siciński
| s. 81
|
|
|
Będzin, Góra Zamkowa, st. 2, gm. loco, woj. katowickie, AZP 97-48/15
|
A. Rogaczewska
| s. 82
|
|
|
Czarnorzeki-Korczyna, gm. Korczyna, woj. toruńskie, AZP 109-74/-
|
J. Janowski
| s. 83
|
|
|
Bobin, st. 14, gm. Proszowice, woj. krakowskie, AZP 100-61/15
|
Ryszard Naglik
Tomasz Wichman
| s. 83
|
|
|
Chojno, st. 1, gm. Bobrowo, woj. toruńskie, AZP 34-50/23
|
K. Grązawski
| s. 83
|
|
|
Drohiczyn, st. 3, gm. loco, woj. białostockie, AZP 53-82/3
|
Sylwia Małachowska
Andrzej Piotrowski
| s. 84-85
|
|
|
Dziekanowice, st. 22, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32/104
|
Janusz Górecki
Anna Wrzesińska
Jacek Wrzesiński
| s. 85-86
|
|
|
Gniezno, st. 13b, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 50-34/-
|
Katarzyna Szurkowska
| s. 86-87
|
|
|
Grodzisko, st. 1, gm. Zator, woj. bielskie, AZP 104-52/24
|
Anna Tyniec
| s. 88-89
|
|
|
Gniezno, ul. Kolegiaty 4/4a, st. 15d, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 50-34/-
|
Tomasz Sawicki
| s. 88
|
|
|
Haćki, st. 1, 1B, 1C, 1D, 2, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, AZP 43-87/107
|
Zbigniew Kobyliński
Dariusz Krasnodębski
| s. 89-90
|
|
|
Hrebenne, st. 17, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95/49
|
Ewa Banasiewicz
| s. 90-91
|
|
|
Janiszewo, st. 1, gm. Lubraniec, woj. włocławskie
|
Aldona Andrzejewska
| s. 91
|
|
|
Jaworze, gm. Jasienica, woj. bielskie
|
Bogusław Chorąży
| s. 92
|
|
|
Jeżowe, st. 38, gm. loco, woj. tarnobrzeskie, AZP 96-78/9
|
Marek Florek
Halina Wróbel
| s. 92
|
|
|
Kalisz - Zawodzie, grodzisko
|
Tadeusz Baranowski
Leszek Gajewski
Bogdan Kowalczyk
Adam Kędzierski
Teresa Rodzińska-Chorąży
Ewa Stupnicka
Stanisław Tabaczyński
Jolanta Wrońska
Tomasz Węcławowicz
| s. 93-94
|
|
|
Kalsk, st. 1, gm. Sulechów, woj. zielonogórskie, AZP 58-15/14
|
Jarosław Lewczuk
| s. 94
|
|
|
Kleczanów, st. 6, gm. Obrazów, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/22
|
B. Bargieł
M. Florek
J. Ścibor
| s. 94-95
|
|
|
Kraków - Stare Miasto, Brama Floriańska, AZP 102-56/-
|
Kazimierz Radwański
Emil Zaitz
| s. 95-96
|
|
|
Kraków - Stare Miasto, AZP 102-56/-
|
Emil Zaitz
| s. 96-97
|
|
|
Kraków - Wawel, Rejony IV, V/B, VI/C-VIII, VII, IX, XI, XIV, AZP 102-56/-
|
Zbigniew Pianowski
| s. 97-99
|
|
|
Lubiń, st. 1, gm. Krzywoń, woj. leszczyńskie, AZP 62-27/56
|
Zofia Kurnatowska
Stanisław Kurnatowski
| s. 99-100
|
|
|
Napole, st. 1, gm. Kowalewo Pomorskie, woj. toruński, AZP 37-47/17
|
J. Bojarski
W. Chudziak
M. Grupa
P. Gurtowski
D. Poliński
| s. 100
|
|
|
Płutowo, st. 1, gm. Kijewo Królewskie, woj. toruńskie, AZP 34-41/44
|
W. Chudziak
P. Gurtowski
| s. 101
|
|
|
Napole, st. 6, gm. Kowalewo POmorskie, woj. toruńskie, AZP 37-47/16
|
W. Chudziak
| s. 101
|
|
|
Podebłocie, st. 2, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/-
|
Jerzy Gąssowski
Ewa Marczak
Piotr Topór
| s. 101-102
|
|
|
Napole, st. 6, gm. Kowalewo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 37-47/16
|
V. Stawska
| s. 101
|
|
|
Pokrzywno, st. 1, gm. Gruta, woj. toruńskie, AZP 31-46/3
|
W. Chudziak
P. Gurtowski
| s. 102
|
|
|
Podebłocie, st. 3, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/-
|
Jerzy Gąssowski
Rafał Maciszewski
Ewa Marczak
| s. 102
|
|
|
Puck, gm. loco, woj. gdańskie, AZP 04-42/-
|
W. Szulta
| s. 102
|
|
|
Robertowo, st. 21, gm. Brudzeń Duży, woj. płockie
|
Tomasz Kordala
| s. 103
|
|
|
Sandomierz, kościół Św. Jakuba, st. 7, woj. tarnobrzeskie, AZP 89-73/2
|
Marek Florek
| s. 103-104
|
|
|
Skoszewy Stare, st. 1, gm. Nowosolna, woj. łódzkie, AZP 64-53/-
|
Aldona Chmielowska
Mieczysław Góra
Bogusław Tassarek
| s. 104
|
|
|
Sławków, st. 3, gm. Dąbrowa Górnicza, woj. katowickie, AZP 97-51/3
|
J. Pietrzak
| s. 105
|
|
|
Słaboszewo, st. I, gm. Dąbrowa, woj. bydgoskie, AZP 44-37 albo 45-37/-
|
E. Dygaszewicz
J. Sawicka
| s. 105
|
|
|
Smarklice, st. 2, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, AZP 50-82/5
|
Urszula Perlikowska-Puszkarska
| s. 105-106
|
|
|
Szczecin - Stare Miasto, Podzamcze, AZP 30-05/77
|
Andrzej Pankowski
Marian Rulewicz
| s. 106-107
|
|
|
Wieldząc, st. 21, gm. Płużnica, woj. toruńskie, AZP 33-45/89
|
Ryszard Boguwolski
Jan Grześkowiak
| s. 107-108
|
|
|
Wierzchowiny, st. 11, gm. Siennica Różana, woj. chełmskie, AZP 82-89/64
|
S. Gołub
| s. 108
|
|
|
Wola Siennicka, st. 9, gm. Siennica Różana, woj. chełmskie
|
Andrzej Bronicki
Wojciech Mazurek
| s. 109
|
|
|
Zajączki, st. 1, gm. Juchnowiec Dolny, woj. białostockie, AZP 42-87/2
|
Paul Barford
Zbigniew Kobyliński
Dariusz Krasnodębski
| s. 110
|
|
|
Zgłowiączka, st. 2, gm. Lubraniec, woj. włocławskie, AZP 50-45/104
|
Aldona Andrzejewska
| s. 110-111
|
|
|
Zgłowiączka, st. 3, gm. Lubraniec, woj. włocławskie, AZP 50-45/105
|
Aldona Andrzejewska
| s. 111
|
|
|
Żygląd, st. 1, gm. Papowo Biskupie, woj. toruńskie, AZP 35-43/35
|
W. Chudziak
P. Gurtowski
| s. 111
|
|
|
Bardo, st. 3, gm. loco, woj. wałbrzyskie, AZP 93-26/3
|
Czesław Francke
| s. 112
|
|
|
Bartoszyce, gm. loco, woj. olsztyńskie, AZP 14-64/-
|
H. Mackiewicz
| s. 112-113
|
|
|
Bogusławice, st. 1, gm. Wolbórz, woj. piotrkowskie, AZP 71-55/7
|
Aldona Chmielowska
Mieczysław Góra
| s. 113-114
|
|
|
Będziemyśl, st. 1, gm. Sędziszów Małopolski, woj. rzeszowskie, AZP 103-74/1
|
Antoni Lubelczyk
| s. 113
|
|
|
Elbląg - Stare Miasto, AZP 15-51/23
|
Andrzej Gołębiewski
Mirosław Marcinkowski
Grażyna Nawrolska
Tadeusz Nawrolski
| s. 114-115
|
|
|
Bytom, ul. Wałowa, gm. loco, woj. katowickie
|
D. Podyma
I. Wójcik
| s. 114
|
|
|
Gdańsk, Kościół Św. Piotra i Pawła
|
Henryk Paner
Arkadiusz Staniszewski
| s. 115
|
|
|
Gdańsk - Śródmieście
|
Zbigniew Borcowski
Elżbieta Kłosowska
| s. 115-116
|
|
|
Gdańsk - Stare Miasto, ul. Na Piaskach, AZP 12-44/-
|
Mirosław Fudziński
Marian Kochanowski
Henryk Paner
| s. 115
|
|
|
Gniewoszów, Zamek "Szczerba", woj. wałbrzyskie, AZP 99-24/3
|
Czesław Francke
| s. 116-117
|
|
|
Hrubieszów - miasto, kościół Św. Stanisława Kostki, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 86-94/-
|
Ewa Prusicka
| s. 117-119
|
|
|
Jankowo Dolne, st. 21 i 20, gm. Gniezno, woj. poznańskie, AZP 49-35/146 i 145
|
Czesław Strzyżewski
| s. 119
|
|
|
Karlino, st. 49, gm. loco, woj. koszalińskie, AZP 18-18/45
|
Krystyna Bastowska
Henryk Janocha
Franciszek Lachowicz
| s. 120-121
|
|
|
Jawor, fortyfikacje miejskie w rejonie klasztoru pofranciszkańskiego, gm. loco, woj. legnickie, AZP 81-20/-
|
Romuald Piwko
Jerzy Romanow
| s. 120
|
|
|
Krajkowo, st. 4, gm. Mosina, woj. poznańskie, AZP 56-28/3
|
Piotr Śniady
| s. 121
|
|
|
Kraków - Kleparz, ul. Św. Filipa 7, ul. Zacisze 8, AZP 102-56/-
|
Emil Zaitz
| s. 122-123
|
|
|
Kraków - Kazimierz, ul. Meiselsa-pl. Nowy, ul. Józefa 25-33, AZP 102-56/-
|
Emil Zaitz
| s. 122
|
|
|
Koźle, ul. Piramowicza 11, gm. loco, woj. opolskie, AZP 96-39/-
|
Mirosława Macewicz
Klemens Macewicz
Krzysztof Matusiak
| s. 123
|
|
|
Lewin Brzeski, st. 10, gm. loco, woj. opolskie, AZP 87-34 lub 88-34
|
Mariusz Krawc
| s. 124
|
|
|
Leśno, st. 20, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/6
|
Aleksander Andrzejewski
Krzysztof Walenta
| s. 124
|
|
|
Petrykozy, st. 1, gm. Białaczów, woj. piotrkowskie, AZP 76-60/1
|
Wiktoria Długoszewska
Leszek Kajzer
Jerzy Matysiak
| s. 125-126
|
|
|
Nowy Wiśnicz, Zamek, st. 1, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 105-61/1
|
Andrzej Cetera
Eligiusz Dworaczyński
Jerzy Okoński
| s. 125
|
|
|
Poznań - Stare Miasto
|
Zbigniew Karolczak
Edward Krause
Piotr Wawrzyniak
| s. 126
|
|
|
Puck - Zamek, gm. loco, woj. gdańskie
|
J. Kruppe
M. Milewska
| s. 126
|
|
|
Ryczów, st. 1, gm. Ogrodzieniec, woj. katowickie, AZP 94-53/4
|
J. Pietrzak
D. Romus
| s. 127
|
|
|
Starogard Gdański - Stare Miasto, gm. loco, woj. gdańskie, AZP 20-43/-
|
Olgierd Felczak
Marian Kochanowski
| s. 127-128
|
|
|
Trzebnica, ul. Kościelna, gm. loco, woj. wrocławskie, AZP 76-29/-
|
Leszek Berduła
| s. 128-129
|
|
|
Tczew, st. 34a, Stare Miasto, gm. loco, woj. gdańskie, AZP 17-45/-
|
Marian Kochanowski
Zdzisław Ratajczyk
| s. 128
|
|
|
Trzemeszno, st. 1, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 49-36/294
|
J. Chudziakowa
Marcin Wiewióra
| s. 129-130
|
|
|
Wleń - Zamek, gm. loco, woj. jeleniogórskie, AZP 81-15/-
|
Cezary Buśko
Katarzyna Dymek
Jerzy Piekalski
| s. 130
|
|
|
Brześć Kujawski, gm. loco, woj. włocławskie, AZP 49-46/43
|
Leszek Kajzer
| s. 131
|
|
|
Dobrzyca, gm. loco, woj. kaliskie, AZP 64-34/-
|
Janusz Pietrzak
Piotr Wawrzyniak
| s. 131-132
|
|
|
Hrubieszów, st. 2, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 86-94/-
|
Ewa Prusicka
| s. 132-133
|
|
|
Legnickie Pole, gm. loco, woj. legnickie, AZP 79-21/-
|
Romuald Piwko
Jerzy Romanow
| s. 133-134
|
|
|
Łańcut, st. 6, Zamek, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 102-78/9
|
Aleksandra Gruszczyńska
| s. 134
|
|
|
Rościn, st. 1, gm. Myślibórz, woj. gorzowskie, AZP 41-07/-
|
Stanisław Sinkowski
Teresa Witkowska
| s. 135-136
|
|
|
Szczebrzeszyn, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 89-85/2
|
Andrzej Rozwałka
| s. 136
|
|
|
Sarbia, st. 17, gm. Krosno Odrzańskie, woj. zielonogórskie, AZP 59-09/33
|
Jarosław Lewczuk
| s. 136
|
|
|
Włocławek - Zamek, AZP 47-48/-
|
L. Kajzer
Leszek Wojda
| s. 137
|
|
|
Wrocław, pl. J. Bema
|
Leszek Berduła
Romuald Piwko
Jerzy Romanow
| s. 137-138
|
|
|
Zielona Góra, st. 17, AZP 62-14/30
|
Jarosław Lewczuk
| s. 138
|
|
|
Żdanów, st. 1, gm. Zamość, woj. zamojskie, AZP 89-88/-
|
Ewa Prusicka
| s. 138-139
|
|
|
Bielsko-Biała, st. 36, gm. Stare Bielsko, woj. bielskie, AZP 107-47/-
|
Wiesław Kuś
| s. 140
|
|
|
Borucino, st. 1, gm. Stężyca, woj. gdańskie, AZP 14-37/-
|
Janusz Podgórski
| s. 140-141
|
|
|
Brzezowa, st. 1, gm. Nowy Żmigród, woj. krośnieńskie, AZP 113-71/-
|
Jerzy Ginalski
Anna Muzyczuk
| s. 141
|
|
|
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75/-
|
Jan Fiedorczuk
Witold Gumiński
| s. 142
|
|
|
Gawłowice, st. 1, gm. Radzyń Chełmiński, woj. toruńskie, AZP 32-46/1
|
W. Chudziak
M. Grupa
P. Gurtowski
| s. 142
|
|
|
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75/-
|
Jan Fiedorczuk
Witold Gumiński
| s. 142
|
|
|
Haćki, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie
|
Dariusz Krasnodębski
| s. 143-144
|
|
|
Gwieździn, st. 9, gm. Rzeczenica, woj. słupskie, AZP 24-30/79
|
Ignacy Skrzypek
| s. 143
|
|
|
Kichary Nowe, st. 2 "Pole Bolenia", gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-73/18
|
Dorota Cyngot
Hanna Kowalewska-Marszałek
| s. 145-146
|
|
|
Łańcut, st. 3, gm. loco, woj. rzeszowskie
|
Aleksandra Gruszczyńska
| s. 146-147
|
|
|
Ladzin, st. 12, gm. Rymanów, woj. krośnieńskie, AZP 112-75/29
|
Jerzy Ginalski
| s. 146
|
|
|
Rzucewo, st. 1, gm. Puck, woj. gdańskie, AZP 04-42/1
|
Danuta Król
| s. 147
|
|
|
Szuminka, st. 7, gm. Włodawa, woj. chełmskie, AZP 70-90/-
|
Wojciech Mazurek
| s. 147-148
|
|
|
Szklarska Poręba, Jakuszyce-Orle, st. 2, woj. jeleniogórskie, AZP 86-13/-
|
Wojciech Grabowski
| s. 147
|
|
|
Wola Siennicka, gm. Siennica Różana, woj. chełmskie
|
Andrzej Bronicki
Wojciech Mazurek
| s. 148-149
|
|
|
Wleń - Zamek, st. Łupki 1, gm. loco, woj. jeleniogórskie, AZP 81-15/-
|
Cezary Buśko
Katarzyna Dymek
Jerzy Piekalski
| s. 148
|
|
|
Żarnowiec, st. 1, gm. Jedlicze, woj. krośnieńskie, AZP 110-73/9
|
Anna Muzyczuk
| s. 149
|
|
|
Żukowice, st. 40, gm. loco, woj. legnickie, AZP 67-19/50
|
Aleksander Dobrowolski
Bogusław Gediga
| s. 150
|
|
|
Badania AZP w 1991 roku
|
Danuta Jaskanis
Halina Łygan
| s. 151-153
|
|
|