Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od Redakcji Marek Konopka
Miłuki, gm. Ełk, woj. suwalskie, St. 4, AZP 22-79/20 Anna Bitner-Wróblewska Jerzy Brzozowski Jerzy Siemiaszko s. 1
Mszano, gm. Brodnica, woj. toruńskie, St. 14, AZP: 35-50/b.d. Marian Marciniak s. 1-2
Podlesice, st. 1, Kostkowice, st. 1 i 2, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP: 91-53/7,8 Krzysztof Cyrek s. 2-3
Nowa Biała, gm. Nowy Targ, woj. nowosądeckie, St. 2 (Jaskinia w Obłazowej), AZP: 116-58 Sławomir Dryja Ewa Klekot Wacław Kochan Lucyna Kubiak Anna Maryańska-Nadachowska Adam Nadachowski Paweł Valde-Nowak Elżbieta Warchałowska-Śliwa s. 2
Potoczek, gm. Potok Wielki, woj. tarnobrzeskie, St. 3 i 4, AZP: 88-78/12 i 13 Jerzy Libera s. 3-4
Skomętno Wielkie, gm. Kalinowo, woj. suwalskie, St. 11 AZP 22-81/19 Jerzy Brzozowski Jerzy Siemiaszko s. 4-5
Skarżysko-Kamienna, woj. kieleckie, zespół stanowisko "Rydno" w rejonie dawnego Nowego Młyna, AZP: 80-66 E. Danielczyk Halina Królik Romuald Schild Andrzej J. Tomaszewski s. 4
Tanowo, gm. Police, woj. szczecińskie, St. 3, AZP: 28-04/3 Tadeusz Galiński s. 5-6
Ściejowice, gm. Liszki, woj. krakowskie, St. 1, AZP: 103-55/135 Elżbieta Chochorowska Anna Dagnan-Ginter Sławomir Dryja Maciej Pawlikowski s. 5
Troniny, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, st. 5, AZP: 80-45/5 Krzysztof Cyrek s. 6
Chaławy, gm. Brodnica, woj. poznańskie, St. 15, AZP: 58-27/34 Danuta Prinke Andrzej Prinke s. 7-8
Brody Pomorskie, gm. Gniew, woj. gdańskie, St. 2 i 20, AZP: 22-45/17 i 52 Olgierd Felczak s. 7
Dąbrowa Biskupia, woj. bydgoskie, St. 21, AZP: 45-43 Piotr Chachlikowski s. 8-9
Cieszanowice, gm. Gorzkowice, woj. piotrkowskie, St. 4, AZP: 78-54/16 Ewa Niesiołowska-Śreniowska s. 8
Dudka, gm. Wydminy, woj. suwalskie, St. 1, AZP: 20-75/1 Jan Fiedorczuk Witold Gumiński s. 9
Gąski, gm. Gniewkowo, woj. bydgoskie, St. 18, AZP: 44-42/nie bad. Aleksandra Cofta-Broniewska Barbara Stolpiak s. 9-10
Grzybów, gm. Staszów, woj. tarnobrzeskie, St. 1, AZP: 92-68/2 Krzysztof Garbacz s. 10
Gródek Nadbużny, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, St. 1C, AZP 86-95/12 Jacek Buszewicz Janusz Kruk s. 10
Karmanowice, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, St. 35, AZP 75-77/98 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 11
Kichary Nowe, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, St. 2 ("Pole Bolenia"), AZP: 88-73/nie bad. Dorota Cyngot Hanna Kowalewska-Marszałek s. 11-12
    Zacytuj
  • Udostępnij
Krzemionki, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, St. 10 szyb 1441, AZP: 83-71 Wojciech Borkowski T. Herbich W. Migal S. Sałaciński M. Zalewski s. 12-13
Łubcze, gm. Jarczów, woj. zamojskie, St. 26, AZP 94-92/19 Wiesław Koman s. 13-14
Łącko, gm. Pakość, woj. bydgoskie, St. 6A, AZP: 43-38/nie bad. Aleksandra Cofta-Broniewska s. 13
Malice Kościelne, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, St. 25, AZP: 88-71/114 Jerzy Libera s. 14-15
Marianowo, gm. Ślesin, woj. konińskie, St. 17 AZP: 52-40/115 Krzysztof Gorczyca s. 15
    Zacytuj
  • Udostępnij
Nowy Dwór, gm. Dąbrowa Biskupia, woj. bydgoskie, St. 16, AZP: 45-42 Piotr Chachlikowski s. 15-16
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, St. 7, AZP: 48-43/165 Aleksander Kośko s. 16
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, St. 36, AZP: 48-43/187 M. Szmyt s. 16-17
Parchatka, gm. Kazimierz Dolny, woj. lubelskie, St. 12, AZP: 75-76/114 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 17-18
    Zacytuj
  • Udostępnij
Osłonki, woj. włocławskie, St. 1, AZP: 48-45/47 Peter Bogucki Ryszard Grygiel Andrzej Pelisiak s. 17
Poganice, gm. Potęgowo, woj. słupskie, St. 4, AZP: 10-32/20 Piotr Pieszak Jacek Wierzbicki Witold Świderski s. 18
Ptaszkowice (Rojków), gm. Zapolice, woj. sieradzkie, St. 3, AZP: 71-47/60 Andrzej Pelisiak s. 18
    Zacytuj
  • Udostępnij
Raciborowice Kolonia, woj. chełmskie, St. I, AZP: 84-92/1 A. Bronicki S. Gułub W. Mazurek W. Ratajczyk s. 18-19
Rzucewo, gm. Puck, woj. gdańskie, St. nr 1, AZP: 04-42/1 Danuta Król s. 19
Samborowice, gm. Pietrowice Wielkie, woj. katowickie, St. 49, AZP: 102-39/205 Małgorzata Kurgan-Przybylska Krzysztof Tunia s. 19-20
    Zacytuj
  • Udostępnij
Stawki, gm. Dobra, woj. konińskie, St. 1 J. Kapustka s. 20-21
Sandomierz, woj. tarnobrzeskie, st. Wzgórze Zawichojskie, St. 6, AZP: 89-74/6 Dorota Cyngot Hanna Kowalewska-Marszałek s. 20
Wrześnica, gm. Sławno, woj. słupskie, St. 16, AZP: 10-26/3 Arkadiusz Marciniak Włodzimierz Rączkowski s. 21
Wereszczyca, gm. Jarczów, woj. zamojskie, St. 29, AZP 94-91/122 Jolanta Bagińska s. 21
Arbasy, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, St. 14, AZP: 50-81/11 Jerzy Maciejczuk s. 23
Cerkiewnik, gm. Dobre Miasto, woj. olsztyńskie, St. V, AZP: 21-60/5 Mirosław Hoffmann s. 23-24
Grobniki, gm. Łubczyce, woj. opolskie, St. 7, AZP: 99-36/nie bad. Bogusław Gediga B. Jarosz J. Kawecka s. 24-25
Dolice, woj. szczecińskie, St. 45, AZP: 35-11 Helena Bona Stefan Wesołowski s. 24
Komarów, woj. zamojskie, St. 9, AZP 90-90/13 Józef Niedźwiedź s. 25
Lusówko, gm. Tarnowo Podgórne, woj. poznańskie, St. 18, AZP: 52-25/47 Jan Dudziak s. 25-26
Maciejowice, woj. siedleckie, St. 1 i 2, AZP: 60-81 Jan Dąbrowski Małgorzata Mogielnicka-Urban s. 26
Małyszówka, gm. Dąbrowa Białostocka, woj. białostockie, St. 4, AZP: 26-87 Jerzy Maciejczuk Lech Pawlata Katarzyna Rusin s. 26-27
    Zacytuj
  • Udostępnij
Masłowice, gm. Wieluń, woj. sieradzkie, St. 1, AZP: 77-44/1 Bogusław Abramek s. 27
Masanów, gm. Sieroszewice, woj. kaliskie, St. 9, AZP: 69-38/112 Leszek Ziąbka s. 27
Myśliborzyce, gm. Lubsza, woj. opolskie, St. 3, AZP: 84-33/35 Krzysztof Spychała s. 27-28
Ropa, gm. Gorlice, woj. nowosądeckie, St. 2, AZP: 112-67 Sławomir Dryja Ewa Klekot Paweł Valde-Nowak s. 28-29
Podłęże Królewskie, gm. Krzepice, woj. częstochowskie, St. 5, AZP: 84-44/49 Marek Gedl s. 28
Orzech, gm. Świerklaniec, woj. katowickie, St. 2, AZP: 94-46/18 Renata Abłamowicz s. 28
Sierpów, gm. Ozorków, woj. łódzkie, St. 1, AZP: 61-49/37 Zdzisław Kaszewski s. 29
Siedleczko, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, St. 4, AZP: 43-31/31 Andrzej Wyrwa s. 29
Słonowice, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, St. "G" - 5, AZP: 98-61/38 Krzysztof Tunia s. 30
Suraż, woj. białostockie, St. 3, AZP: 41-85/1 Lech Pawlata s. 30
Tomaszów Maz., woj. piotrkowskie, St. 1, AZP: 71-57/1 Janusz Karolczyk s. 30
Wojciechów, gm. Hańsk, woj. chełmskie, St. 8, AZP 75-89/103 A. Bronicki Stanisław Gołub s. 31-32
Trzebule, gm. Dąbie, woj. zielonogórskie, St. nr 1, AZP: 61-12/18 Włodzimierz Rebelski s. 31
Turkowice, gm. Tyszowce, woj. zamojskie, st. 5 (kopiec nr 10), AZP 90-92/17 Jerzy Kuśnierz s. 31
Zbrojewsko, gm. Lipie, woj. częstochowskie, St. 3, AZP: 83-45/59 Urszula Bąk Marek Gedl Barbara Szybowicz s. 32
Wojciechów, gm. Hańsk, woj. chełmskie, St. 9, AZP: 75-89/104 A. Bronicki Stanisław Gołub W. Mazurek s. 32
Złotniki, gm. Żary, woj. zielonogórskie, St. 10, AZP: 67-11/17 Jarosław Lewczuk s. 33
Brzezie, gm. Pleszew, woj. kaliskie, St. 29, AZP: 64-36 Edward Pudełko s. 35
Brańsk, woj. białostockie, St. 22, AZP: 45-84 Jerzy Maciejczuk s. 35
Madeły, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, St. 1, AZP: 80-44/3 Zdzisław Kaszewski s. 36-37
Gorszewice, gm. Kaźmierz, woj. poznańskie, St. 1, AZP: 50-24/32 Barbara Kirschke Urszula Narożny-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 36
Olesno - Walce, woj. częstochowskie, St. 16, AZP: 85-41/15 Wojciech Łonak s. 37-38
Mąkolice, gm. Wola Krzysztoporska, woj. piotrkowskie, St. 3, AZP: 74-52 Mirosław Szukała s. 37
Mechnice, gm. Kępno, woj. kaliskie, St. 1, AZP: 75-38/1 Jarosław Wojciechowski s. 37
Płoski, gm. Wąsosz, woj. leszczyńskie, St. 3, AZP: 71-25/43 Marek Wróbel P. Świąder s. 38
Sobiejuchy, gm. Żnin, woj. bydgoskie, St. 1, AZP: 42-35/18 Nina Ostoja-Zagórska Janusz Ostoja-Zagórski Carol Palmer s. 39
Wicina, woj. zielonogórskie, grodzisko St. 1, AZP: 65-10/1 Adam Kołodziejski s. 39-40
Siołkowice Stare, gm. Popielów, woj. opolskie, St. 3, AZP: 87-35/nie bad. Sylwia Wuszkan s. 39
Złotopole, gm. Lipno, woj. włocławskie, St. 2, AZP: 43-49/48 Jadwiga Chudziakowa Paweł Sobczyk s. 40
Borucino, gm. Stężyca, woj. gdańskie, St. 1, AZP: 14-37 Janusz Podgórski s. 41
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kalisty, gm. Świątki, woj. olsztyńskie, St. I, AZP: 21-58/1 Mirosław Hoffmann Izabela Mellin s. 41-42
    Zacytuj
  • Udostępnij
Arbasy, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, St. IX, AZP: 50-80/4 Katarzyna Rusin s. 41
Łubna, gm. Czersk, woj. bydgoskie, St. 1, AZP: 23-38/1 Tadeusz Grabarczyk s. 42
Kamionacz, gm. Warta, woj. sieradzkie, St. 3, AZP: 68-44/67 Irena Jadczykowa Ewa Kurylak s. 42
Mikorowo-Leśnictwo, gm. Czarna Dąbrówka, woj. słupskie, St. 5, AZP: 10-34/64 Andrzej Pankowski J. Wierzbicki Agnieszka Żuk s. 42
Odry, gm. Czersk, woj. bydgoskie, St. 2, AZP: 21-38 Elżbieta Grzelakowska s. 42-43
Parkowo-Mokrz, gm. Rogoźno, woj. pilskie, St. 31, AZP: 46-28/1 Mirosława Dernoga s. 43
Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, St. 7, AZP: 14-44/11 Mirosław Pietrzak Małgorzata Tuszyńska s. 43
Rąty, gm. Somonino, woj. gdańskie, St. 1, AZP: 14-39 Barbara Babińska Mirosław Fudziński s. 43-44
Różyce Stara Wieś, gm. Kocierzew, woj. skierniewickie, St. 3, AZP: 57-57/4 Jerzy Kmieciński Lubomira Tyszler s. 44
Sowinki, gm. Mosina, woj. poznańskie, St. 23B, AZP 56-27/28 Tadeusz Łaszkiewicz s. 44-45
Wieliszew, gm. Skrzeszew, woj. warszawskie, St. 1, AZP: 52-66 Mirosława Andrzejowska Małgorzata Kamińska Grażyna Orlińska Teresa Węgrzynowicz s. 45
Bobin, gm. Proszowice, woj. krakowskie, St. 5 obszar, AZP 100-61/6 Ryszard Naglik Tomasz Wichman s. 46
Ciebłowice Duże, gm. Tomaszów Maz., woj. piotrkowskie, St. 1, AZP 72-58 Janusz Karolczyk s. 46
Cząstków Polski, gm. Czosnów, woj. warszawskie, AZP 53-64/46 Maria Kulisiewicz-Kubielas s. 46-47
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dąbrówka Zabłotnia, woj. radomskie, St. 13, AZP 76-66 Hanna Lech s. 47
Grabice, gm. Gubin, woj. zielonogórskie, St. 1, AZP: 63-06/25 Grzegorz Domański s. 47
Inowrocław, woj. bydgoskie, St. 100, AZP: 45-40/nie bad. Józef Bednarczyk s. 48
    Zacytuj
  • Udostępnij
Jegliniec, gm. Szypliszki, woj. suwalskie, St. 1, AZP: 12-86/12 Grażyna Iwanowska s. 48-49
Grochy Stare, gm. Poświętno, woj. białostockie, St. 1, AZP: 41-84/20 Katarzyna Rusin s. 48
Kolonia Husynne, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, Stan. 4, AZP 86-95/64 Ewa Banasiewicz s. 49-50
Ławny Łasek, gm. Piecki Stare Kiełbonki, woj. olsztyńskie, St. III, AZP: 26-69/9 Izabela Mellin Wojciech Nowakowski s. 50-51
Leśno, gm. Brusy, woj. bydgoskie, St. 2, AZP: 20-35/12 Krzysztof Walenta s. 50
Masłomęcz, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, St. 15, AZP: 88-94/80 Andrzej Kokowski s. 51
Młodzikowo, gm. Krzykosy, woj. poznańskie, St. 21, AZP: 58-34/32 Michał Brzostowicz Jan Dudziak Teresa Socha s. 51-52
Nowa Słupia - Łazy, woj. kieleckie, St. 8, AZP: 86-67 Kazimierz Bielenin Jolanta Drążyk Szymon Orzechowski Tomasz Wichman s. 52
    Zacytuj
  • Udostępnij
Nowa Słupia, woj. kieleckie, St. 12, AZP 86-67 Kazimierz Bielenin Jolanta Drążyk Szymon Orzechowski Tomasz Wichman s. 52-53
Opalenie, woj. gdańskie, St. 1, AZP: 24-45 Mirosław Pietrzak Franciszek Rożnowski Małgorzata Tuszyńska s. 53-54
Nowy Łowicz, gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, St. 2, AZP: 31-17 Krystyna Hahuła s. 53
    Zacytuj
  • Udostępnij
Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, AZP: 14-44/18 Mirosław Pietrzak Małgorzata Tuszyńska s. 54
Parypse, gm. Chełm, woj. chełmskie, St. 1A, AZP: 79-89/12 A. Bronicki W. Mazurek s. 54
Psary, gm. Jemielno, woj. leszczyńskie, St. 40 Tadeusz Makiewicz Aleksander Starzyński s. 55
Przylesie Dolne, gm. Grodków, woj. opolskie, St. 6, AZP 88-32/32 Mariusz Krawczyk Klemens Macewicz Stanisław Pazda s. 55
    Zacytuj
  • Udostępnij
Przylesie Dolne, gm. Drodków, woj. opolskie, St. 7, AZP: 88-32/33 Mariusz Krawczyk Stanisław Pazda s. 55
    Zacytuj
  • Udostępnij
Siemiechów, gm. Widawa, woj. sieradzkie, St. 2, AZP: 73-45/57 Maria Jażdżewska s. 56
Słupsk, woj. ciechanowskie, St. 4, AZP: 40-61/4 Andrzej Grzymkowski Jerzy Okulicz-Kozaryn s. 56-57
Strzelce Opolskie, woj. opolskie, St. 23, AZP: 93-40/51 E. Holc E. Matuszczyk s. 56
Szelejewo, gm. Gąsawa, woj. bydgoskie, St. 39, AZP: 46-35/116 Danuta Piotrowska s. 57
    Zacytuj
  • Udostępnij
Szymiszów, gm. Strzelce Opolskie, woj. opolskie, St. 1, AZP: 93-40/58 E. Holc E. Matuszczyk s. 57
Toruń, St. 19, AZP: 40-42 Romualda Uziembło s. 57-58
Walków, gm. Osjaków, woj. sieradzkie, St. 3, AZP: 75-45/50 Bogusław Abramek s. 58
Zadowice, gm. Godziesze, woj. kaliskie, St. 1a, AZP: 68-39/73 Jacek Moszczyński Wojciech Siciński s. 58-59
    Zacytuj
  • Udostępnij
Warszkowo, gm. Sławno, woj. słupskie, St. 27, AZP: 11-26/54 Arkadiusz Marciniak Włodzimierz Rączkowski s. 58
Bogusławice, gm. Wolbórz, woj. piotrkowskie, St. 1, AZP: 71-55/7 Aldona Chmielowska Mieczysław Góra s. 60
Baborówko, gm. Szamotuły, woj. poznańskie, St. 1a, 1c, AZP: 49-25/1 Hanna Pawlaczyk s. 60
Dębczyno, woj. koszalińskie, St. 53, AZP: 19-19/nie bad. Maria Miśkiewicz Andrzej Sikorski s. 61
Gniezno, woj. poznańskie, St. 95, AZP: 50-34/15 Tomasz Sawicki s. 61-62
Gronowo, gm. Lubicz, woj. toruńskie, St. 1 i 2 Wojciech Chudziak Małgorzata Grupa Paweł Gurtowski Jerzy Olczak s. 62-63
Grodzisk, gm. Grębków, woj. siedleckie, St. 1, grodzisko, AZP: 55-75/nie bad. Maria Miśkiewiczowa Wojciech Wróblewski s. 62
Haćki, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, St. I, AZP: 43-87/1 Zbigniew Kobyliński Dariusz Krasnodębski s. 63
Haćki, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, St. IC, AZP: 43-87/1 Zbigniew Kobyliński Dariusz Krasnodębski s. 64
Haćki, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, St. 1B, AZP: 43-87/1 Zbigniew Kobyliński Dariusz Krasnodębski s. 64
Kalisz-Zawodzie, Grodzisko, AZP: 66-38 Tadeusz Baranowski Leszek Gajewski Witold Hensel Bogdan Kowalczyk Adam Kędzierski Ewa Stupnicka Stanisław Tabaczyński Dariusz Wyczółkowski s. 64-65
Kraków - Stare Miasto Kraków - Ludwinów, AZP: 102-56 Emil Zaitz s. 65-66
Kleczanów, gm. Obrazów, woj. tarnobrzeskie, St. 1, AZP: 89-72 Andrzej Buko s. 65
Kraków - Wawel, Rejony IV, VI/C, VII, VIII, XII, AZP: 102-56 Józef Niżnik Zbigniew Pianowski Jerzy Szabłowski s. 66-67
Kraków - Zwierzyniec, Kościół Salwatora, AZP: 102-56 Teresa Radwańska s. 67
Kruszczewo, gm. Stara Biała, woj. płockie, St. 1, AZP: 48-54/13 Marek Dulinicz Dorota Popławska s. 67
Łekno, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, St. nr 3, AZP: 43-41/44 Andrzej M. Wyrwa s. 67-68
Łubienko, gm. Tarnowiec, woj. krośnieńskie, St. 1, AZP: 111-72 Anna Tyniec Helena Zoll-Adamikowa s. 68-69
Obra, gm. Wolsztyn, woj. zielonogórskie, St. 73, AZP: 59-19/82 Joanna Aksamit Jarosław Lewczuk Małgorzata Lewczuk s. 69
    Zacytuj
  • Udostępnij
Obniże, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, St. 1, AZP: 57-81/1 Krystyna Bieńkowska s. 69
Ostrów Lednicki, gm. Łubowo, woj. poznańskie, St. 1, zespół pałacowy, gród, AZP 50-32/22, St. 2: podgrodzie, AZP: 50-32/23 Janusz Górecki Jacek Wrzesiński Mateusz Łastowiecki Klementyna Żurowska s. 70-71
Piaski-Baszków, gm. Zduny, woj. kaliskie, St. 1, AZP: 68-31/1 Dionizy Kosiński s. 71
Robertowo, gm. Brudzeń Duży, woj. płockie, St. 21 - żwirownia, AZP: 48-52/57 Tomasz Kordala s. 71-72
Rochy, gm. Zduny, woj. kaliskie, St. 1A i 1B, AZP: 68-31/2 Dionizy Kosiński s. 72
Rostek, gm. Gołdap, woj. suwalskie, St. 1, AZP: 13-78/1 Wojciech Brzeziński s. 73
Sandomierz, Wzgórze św. Pawła, St. 2, AZP: 89-73/26 Teresa Rysiewska s. 73-74
Skoszewy Stare, woj. łódzkie, St. 1, AZP: 64053/1 Aldona Chmielowska Mieczysław Góra Bogusław Tassarek s. 74