Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od Redakcji Marek Konopka
Kleszczów, gm. Ostrów Lubelski, woj. lubelskie, St. I Jan Gurba Andrzej Kardasz Grzegorz Wronowski s. 1
Kostkowice, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, St. 1 "Krucza Skała", AZP 91-53 Krzysztof Cyrek s. 1-2
Nowa Biała, gm. Nowy Targ, woj. nowosądeckie, St. 2 (Jaskinia w Obłazowej), AZP 116-58 Sławomir Dryja Ewa Klekot Kazimierz Kowalski Teresa Madeyska Anita Mayer Barbara Miękina Anna Nadachowska Adam Nadachowski Ewa Tarłowska Paweł Valde-Nowak Leopold Śliwa s. 2-3
Mszano, gm. Brodnica, woj. toruńskie, St. 14, AZP 35-50 Marian Marciniak s. 2
Potoczek, gm. Potok Wielki, woj. tarnobrzeskie, St. 4 i 5, AZP 88-78 Jerzy Libera s. 3-4
Przeginia Narodowa, gm. Czernichów, woj. krakowskie, St. 1, AZP 103-53/13 Mirosław Zając s. 4
Smolno Wielkie, gm. Kargowa, woj. zielonogórskie, St. 2 i 3, AZP 59-17/3 i 5 Michał Kobusiewicz s. 5-6
Skarżysko-Kamienna, woj. kieleckie, Zespół stanowisk "Rydno w rejonie dawnego nowego Młyna, AZP 80-66 E. Danielczyk Halina Królik Andrzej J. Tomaszewski s. 5
    Zacytuj
  • Udostępnij
Troniny, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, St. 5, AZP 80-45/5 Krzysztof Cyrek s. 6
Ściejowice, gm. Liszki, woj. krakowskie, St. 1, AZP 103-55/135 Elżbieta Chochorowska Anna Dagnan-Ginter Sławomir Dryja Maciej Pawlikowski s. 6
Zabielów, woj. piotrkowskie, St. 1, AZP 71-50/1 Andrzej Pelisiak s. 7
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wołowice, gm. Czernichów, St. 1, AZP 104-54/42 C. Bańdo Anna Dagnan-Ginter S. Hollen Janusz K. Kozłowski M. Pawlikowski K. Sobczyk A. Montet White Mirosław Zając s. 7
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zwoleń, woj. radomskie, St. "Strzelnica", AZP 75-72 Halina Królik Romuald Schild Zofia Sulgostowska Andrzej J. Tomaszewski s. 8
    Zacytuj
  • Udostępnij
Andrzejów, woj. sieradzkie, St. 1, AZP 70-46(?) Mercedes Labuena Marco Andrzej Pelisiak Juan Luis Olivan Villacampa s. 9
Andrzejów, woj. sieradzkie, St. 2, AZP 70-46(?) Andrzej Pelisiak s. 9
Brańsk, woj. białostockie, St. 22, AZP 45-84 Jerzy Maciejczuk s. 9-10
Chaławy, gm. Brodnica, woj. poznańskie, St. 15, AZP-58-27/34 Danuta Prinke Andrzej Prinke s. 10-11
Brody Pomorskie, woj. gdańskie, St. 2, AZP 22-45 Olgierd Felczak s. 10
Chobienice, gm. Siedlec, woj. zielonogórskie, St. 8, AZP: 57-18/11 Jacek Kabaciński s. 11
Dąbrowa Biskupia, woj. bydgoskie, St. 21, AZP 45-43 Piotr Chachlikowski s. 11-12
Dęby, gm. Dobre, woj. włocławskie, St. 10, AZP 46-43/146 Janusz Czebreszuk P. Makarowicz s. 12
Gródek Nadbużny, woj. zamojskie, St. 1C, AZP 86-95/12 Jacek Buszewicz Z. Śnieżko s. 13-14
Dęby, gm. Dobre, woj. włocławskie, St. 29A, AZP 46-43/165 Janusz Czebreszuk P. Makarowicz s. 13
Grzybów, gm. Staszów, woj. tarnobrzeskie, St. 1, AZP 92-68/2 Krzysztof Garbacz s. 14
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kamienna Stara, gm. Dąbrowa Białostocka, woj. białostockie, St. 18, AZP 25-88/57 Jerzy Maciejczuk s. 14-15
Kichary Nowe, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, St. 2 ("Pole Bolenia"), AZP 88-73/18 Dorota Cyngot Hanna Kowalewska-Marszałek s. 15-16
Karmanowice, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, St. 35, AZP 75-77/98 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 15
Kraków - Nowa Huta - Wyciąże, St. 5, AZP 102-58/4 Małgorzata Kaczanowska Paulina Poleska Jacek Rydzewski s. 16-17
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kraków - Śródmieście - Prądnik Czerwony, AZP 102-56 Marek Nowak Ewa Rook s. 17-18
Krzemionki, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71 Marcin Bednarz Wojciech Borkowski Joanna Fide Witold Migal Sławomir Sałaciński Marek Zalewski Paweł Zygier s. 18
Łubcze, gm. Jarczów, woj. zamojskie, St. 2, AZP 94-91/30 Wiesław Koman s. 19-20
Łącko, gm. Pakość, St. 6A, AZP 43-38 Aleksandra Cofta-Broniewska s. 19
Mikowice, gm. Namysłów, woj. opolskie, St. 1, AZP 82-33 Barbara Butent-Stefaniak Bogusław Gediga Elżbieta Kłosińska Leszek Ziąbka s. 20-21
Marianowo, gm. Ślesin, woj. konińskie, St. 17, AZP 52-40/115 Krzysztof Gorczyca s. 20
    Zacytuj
  • Udostępnij
Mydłów, gm. Iwoniska, woj. tarnobrzeskie, St. 37 i 38, AZP 88-70/268 i 269 Barbara Bargieł Jan Gurba Anna Zakościelna s. 21-22
Nowy Dwór, gm. Dąbrowa Biskupia, woj. bydgoskie, St. 16, AZP 45-42 Piotr Chachlikowski s. 22-23
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, St. 1, AZP 49-43/13 Aleksander Kośko s. 23
    Zacytuj
  • Udostępnij
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, St. 36, AZP 48-13/187 Marzena Szmyt s. 23
Osłonki, woj. włocławskie, St. 1, AZP 48-45/47 Peter Bogucki Ryszard Grygiel s. 24
Rusinowo, gm. Postomino, woj. słupskie, St. 10, AZP 8-24/27 Arkadiusz Marciniak s. 24
Stawki, gm. Dobra, woj. konińskie, St. 1, AZP 63-44 J. Kapustka s. 25
Słonowice, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, St. "G", AZP 98-61/38 Krzysztof Tunia s. 25
Stare, gm. Wysoka, woj. pilskie, St. 7, AZP 35-28 Mirosław Andrałojć Henryk Klunder s. 26
Świerszczów Kolonia, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, St. 28, AZP 87-94 Marek Bielak Andrzej Koma Urszula Kurzątkowska Anna Zakościelna s. 26
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wereszczyca, gm. Jarców, woj. zamojskie, St. 1, AZP 94-91/50 Jolanta Bagińska s. 27
Bocheniec, gm. Małogoszcz, woj. kieleckie, St. 2 i 3, AZP 87-60/77, 78 Andrzej Matoga s. 29-30
Okołowice, gm. Pabianice, woj. łódzkie, St. 1 Jacek Moszczyński Wojciech Siciński s. 31-32
    Zacytuj
  • Udostępnij
Madeły, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, St. 1, AZP 80-44/3 Zdzisław Kaszewski s. 31
Kwiatków, woj. kaliskie, St. 21, AZP 67-36/29 Tomasz Kordala Leszek Ziąbka s. 31
Siedleczko, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, St. 4, AZP 43-31/31 M. Dernoga s. 32
    Zacytuj
  • Udostępnij
Siedliska, gm. Lubenia, woj. rzeszowskie, St. 10, AZP 105-76/33 Sylwester Czopek s. 32-33
Sierpów, gm. Ozorków, woj. łódzke, St. 1, AZP 61-49 Zdzisław Kaszewski s. 33
Suraż, woj. białostockie, Stanowisko 3, AZP 41-85/1 Lech Pawlata Teresa Węgrzynowicz s. 33-34
Tur Dolny-Busina, gm. Michałów, woj. kieleckie, St. 3, AZP 92-61/48 Bartłomiej Konieczny Andrzej Matoga s. 34
    Zacytuj
  • Udostępnij
Turkowiec, gm. Werbkowice, woj. zamojskie, AZP 90-92/17 Jerzy Kuśnierz s. 35
Usarzów, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, St. 4, AZP 89-71 Marek Florek s. 35
Zbrojewsko, gm. Lipie, woj. częstochowskie, St. 3, AZP 83-45/59 Urszula Bąk Marek Gedl Barbara Szybowicz s. 36
Gorszewice, gm. Kaźmierz, woj. poznańskie, St. 1, AZP 50-24/32 Urszula Narożna-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 37-38
Brzezie, gm. Pleszew, woj. kaliskie, St. 29, AZP 64-36 Edward Pudełko s. 37
Grodzisko, gm. Zator, woj. bielskie, St. 1, AZP 104-52/24 Anna Tyniec s. 38
    Zacytuj
  • Udostępnij
Maciejowice, woj. siedleckie, St. 1 i 2, AZP 68-71 Jan Dąbrowski Małgorzata Mogielnicka-Urban s. 38-39
Orzech, gm. Świerklaniec, woj. katowickie, St. 2, AZP 94-46/18 Ryszard Abłamowicz s. 39-40
Mąkolice, gm. Wola Krzysztoporska, woj. piotrkowskie, St. 3, AP 74-52/4 Mirosław Szukała s. 39
Raszewy, gm. Żerków, woj. kaliskie, St. nr 4, AZP 59-34/58 Krystyna Dobak-Splitt Jerzy A. Splitt s. 40-41
Orzechowo, gm. Miłosław, woj. poznańskie, St. 3, AZP 58-33/43 Barbara Kirschke s. 40
Sowinki, gm. Mosina, woj. poznańskie, St. 23C, AZP 56-27/30 Joanna Surma Anna Vorbrodt Tadeusz Łaszkiewicz Agnieszka Łaszkiewicz Krzysztof Świgoń s. 41-42
Warkałki - Surajny, gm. Miłakowo, woj. olsztyńskie, St. I, AZP 19-56/24 Mirosław Hoffmann s. 42-43
Wicina, gm. Jasień, woj. zielonogórskie, St. 1, AZP 65-10/1 Adam Kołodziejski s. 43
Wilkowice, woj. sieradzkie, St. nr 1, AZP 62-47 (?) Jacek Błaszczyk s. 43-44
    Zacytuj
  • Udostępnij
Żagań, woj. zielonogórskie, St. 5, AZP 68-12/18 Adam Kołodziejski Jarosław Lewczuk s. 44
    Zacytuj
  • Udostępnij
Żagań, woj. zielonogórskie, St. nr 39, AZP 68-12/27 Jarosław Lewczuk s. 44
Całowanie, gm. Karczew, woj. warszawskie, St. XXVI, AZP 61-69 Jacek Andrzejowski Zbigniew Nowakowski s. 45-46
Arbasy, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, St. IX, AZP 50-80/4 K. Rusin U. Stankiewicz s. 45
Biskupice, gm. Brwinów, woj. warszawskie, St. 1, AZP 58-63/5 Dorota Rudnicka Stefan Woyda s. 45
Cyców I, woj. chełmskie, St. 40, AZP 77-87/47 Wojciech Mazurek s. 46-47
Charłupia Mała, woj. sieradzkie, St. 8, AZP 69-44 Anna Kufel-Dzierzgowska Piotr Kurowicz Mercedes Labuenda Marco Juan Olivan Villacampo s. 46
Gulin Młyn, gm. Zakrzew, woj. radomskie, St. 1, AZP 72-66/26 Iwona Micke s. 47
Leśno, gm. Brusy, woj. bydgoskie, St. 2, AZP 20-35/12 Krzysztof Walenta s. 47
    Zacytuj
  • Udostępnij
Młodzikowo, gm. Krzykosy, woj. poznańskie, St. 21, AZP 58-34/32 Elżbieta A. Świerkowska s. 48
Ner, gm. Warkowice, woj. sieradzkie, St. nr 2, AZP 62-47/41 Jacek Błaszczyk s. 48-49
Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, St. 7, AZP 14-44/11 Mirosław Pietrzak Franciszek Rożnowski Małgorzata Tuszyńska s. 49-50
Pikule, gm. Janów Lubelski, woj. tarnobrzeskie, St. 2, AZP 89-79 Krzysztof Garbacz s. 49
Oblin, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, St. 5, AZP 68-71 K. Czarnecka Z. Nowakowski s. 49
    Zacytuj
  • Udostępnij
Rąty, gm. Somonino, woj. gdańskie, St. 1, AZP nr 14-39/40 Barbara Babińska Mirosław Fudziński Ewa Kurylak s. 50
Sorkwity, woj. olsztyńskie, St. III, AZP 22-67 Mirosław Hoffmann s. 51-52
Rzechta, gm. Sieradz, woj. sieradzkie, St. 12, AZP 70-46/2 Marek Urbański s. 51
Różyce Stara Wieś, gm. Kocierzew, woj. skierniewickie, St. 3, AZP 57-57/4 G. Borkowska G. Mazur Lubomira Tyszler s. 51
Sowinki, gm. Mosina, woj. poznańskie, St. 23B, AZP 56-27/28 Tadeusz Łaszkiewicz Agnieszka Łaszkiewicz Krzysztof Świgoń s. 52
Warszkowo, gm. Sławno, woj. słupskie, St. 30, AZP 11-26/57 Włodzimierz Rączkowski s. 53
    Zacytuj
  • Udostępnij
Sząbruk, gm. Gietrzwald, woj. olsztyńskie, St. I, AZP 25-60/6 Izabela Mirkowska s. 53
Brzeski, gm. Klwów, woj. radomskie, St. 2, AZP 70-62/2 Małgorzata Cieślak s. 55-56
Bobin, gm. Proszowice, woj. krakowskie, St. 2, 5 i 14, AZP 100-61/3, 6, 15 R. Naglik Tomasz Wichman s. 55
Cząstków Polski, gm. Czosnów, woj. warszawskie, AZP 53-64/46 Marek Czarnecki Maria Kulisiewicz-Kubielas s. 56-57
    Zacytuj
  • Udostępnij
Grochy Stare, gm. Poświętne, woj. białostockie, St. 1, AZP 41-84/20 K. Rusin s. 57
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gródek Nadbużny, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, St. 1C, AZP 86-95/12 Andrzej Kokowski s. 57-58
Inowrocław, woj. bydgoskie, St. 100, AZP 45-40 Józef Bednarczyk s. 58-59
Jegliniec, gm. Szypliszki, woj. suwalskie, St. 1, AZP 12-86/12 Grażyna Iwanowska s. 59
Kolonia Husynne, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, St. 4, AZP 86-95/64 Ewa Banasiewicz s. 59-60
Łajski k/ Legionowa, gm. Skrzeszew, woj. stołeczne, AZP 52-65 lub 53-65 Agnieszka Kruk s. 60
Ławny Łasek, gm. Piecki, woj. olsztyńskie, st. III, AZP 26-69/9 Izabela Mellin M. Wyczółkowski s. 60-61
    Zacytuj
  • Udostępnij
Masłomęcz, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, St. 15, AZP 88-94/80 Andrzej Kokowski s. 61-62
Nowy Łowicz, gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, St. 2, AZP 50-32/23 (obecnie Borowo) Krystyna Hahuła s. 62-63
Nowa Wioska, gm. Lubrza, Stan. nr 1, AZP 54-13/1 Edward Dąbrowski Jarosław Lewczuk M. Nowacki s. 62
Pruszcz Gdański, woj. gdańskie, St. 6, AZP 14-44/18 Mirosław Pietrzak Franciszek Rożnowski Małgorzata Tuszyńska s. 63
Odry, gm. Czersk, woj. bydgoskie, St. 1, AZP 21-38 Tadeusz Grabarczyk s. 63
Psary, gm. Jemielno, woj. leszczyńskie, Stanowisko 40, AZP 70-24(?) Ewa Bugaj Tadeusz Makiewicz Piotr Pawlak Ewa Skorupko Tomasz Skorupko s. 64
    Zacytuj
  • Udostępnij
Siemiechów, gm. Widawa, woj. sieradzkie, St. 2, AZP 73-45/57 Maria Jażdżewska s. 64
Sowinki, gm. Mosina, woj. poznańskie, St. 23A, AZP 56-27/152 Andrzej Krzyszkowski Wiktor Kudra s. 65
Straduny, gm. Ełk, woj. suwalskie, St. 13, AZP 21-79 Anna Bitner-Wróblewska J. Brzozowski J. Siemiaszko s. 65-66
Strumienno, gm. Krosno Odrzańskie, woj. zielonogórskie, St. nr 4a, AZP 59-10/7a Jarosław Lewczuk s. 66-67
Walków, gm. Osjaków, woj. sieradzkie, St. 3, AZP 75-45/50 Bogusław Abramek s. 67
    Zacytuj
  • Udostępnij
Warszkowo, gm. Sławno, woj. słupskie, St. 27, AZP 11-26/54 Arkadiusz Marciniak Włodzimierz Rączkowski s. 67-68
Zadowice, gm. Godziesze, woj. kaliskie, St. 1a, AZP 68-39/73 Jacek Moszczyński Wojciech Siciński s. 68-69
Witeradów, gm. Olkusz, woj. katowickie, St. nr 7, AZP 98-53/11 J. Pierzak D. Rozmus s. 68
Zyzdrojowy Piecek, gm. Piecki, woj. olsztyńskie, St. VII, AZP 26-68(?) Izabela Mellin M. Wyczółkowski s. 69
Bocheń, gm. Łowicz, woj. skierniewickie, St. 1, AZP 59-55/30 Andrzej Kosiorek s. 70
Bytom Odrzański, woj. zielonogórskie, St. 1, AZP 66-17/65 Lech Leciejewicz Sławomir Moździoch Lidia Nowacka s. 70-71
Cerkiewnik, gm. Dobre Miasto, woj. olsztyński, St. XI, AZP 21-60/18 Włodzimiera Ziemlińska-Odojowa s. 71
Dębczyno, woj. koszalińskie, St. 53, AZP 19-19 Maria Miśkiewicz Andrzej Sikorski s. 71-72
Drohiczyn, woj. białostockie, St. III - osada wschodnia, AZP 53-82/3 Ludgarda Długopolska Sylwia Małachowska Andrzej Piotrowski s. 72-73
Dziekanowice, gm. Łubowo, woj. poznańskie, St. 22, AZP 50-32/104 Janusz Górecki s. 73
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gniezno, woj. poznańskie, St. 15, AZP 50-34 Tomasz Sawicki s. 73-74
Gronowo, gm. Lubicz, woj. toruńskie, St. 1 i 2, AZP 30-45/86 Wojciech Chudziak Małgorzata Grupa Paweł Gurtowski Jerzy Olczak Dariusz Poliński s. 74-75
Gniezno, woj. poznańskie, St. 15d (ul. Kolegiaty 4/4a), AZP 50-34 Tomasz Sawicki s. 74
    Zacytuj
  • Udostępnij
Grzybowo, gm. Września, woj. poznańskie, St. 1, 2, AZP 53-34/30, 31 Olgierd W. Brzeski Zofia Kurnatowska Mariusz J. Tuszyński s. 75-76
Haćki, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, St. 1C, AZP 43-87/5 Zbigniew Kobyliński Dariusz Krasnodębski s. 76-77
Kalisz - Zawodzie, Grodzisko, AZP 66-38(?) Tadeusz Baranowski Leszek Gajewski Witold Hensel Barbara Hensel-Moszczyńska Adam Kędzierski Enrico Pasetto Stanisław Tabaczyński Dariusz Wyczółkowski s. 77-78
Kalisz - Stare Miasto, osada i cmentarzysko, AZP 66-38 Tadeusz Baranowski Leszek Gajewski Adam Kędzierski Grzegorz Teske Janusz Tomala Dariusz Wyczółkowski s. 78
Kleczanów, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72 lub 89-72 Andrzej Buko s. 78-79
Kleczanów, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, St. 6, AZP 88-72 lub 89-72 Marek Florek Jolanta Ścibior Józef Ścibior s. 79
Kraków - Stare Miasto, Kościół św. Wojciecha, AZP 102-56 Teresa Radwańska s. 79
Kraków - Wawel, Rejony VII/VIII, VIII, XI, XII, XIV, AZP 102-56 Józef Niżnik Zbigniew Pianowski s. 80-81
Lubiń, woj. leszczyńskie, St. 1, AZP 62-27/56 Zofia Kurnatowska Stanisław Kurnatowski s. 81-82
Kraków - Zwierzyniec, Kościół Salwatora, AZP 102-56/4 Teresa Rawdańska s. 81
Ostrów Lednicki, gm. Łubowo, woj. poznańskie, St. 1 (gród, AZP 50-32/22, St. 2 (podgrodzie), AZP 50-32/23 Janusz Górecki Jacek Wrzesiński Mateusz Łastowiecki Klementyna Żurowska s. 82-83
Niedoradz, gm. Otyń, woj. zielonogórskie, St. nr 6, AZP 63-15/28 Jarosław Lewczuk s. 82
Podebłocie, gm. Trojanów, woj. siedleckie, St. 3 - osada, AZP 69-73 Jerzy Gąssowski R. Maciszewski Ewa Marczak M. Zieleniewska s. 84-85
    Zacytuj
  • Udostępnij
Szczecin - Stare Miasto, Podzamcze, AZP 30-05/77 Łukasz Koniarek Anna Kowalska Andrzej Pankowski Marian Rulewicz s. 85-86
Siemno (Pęczki), gm. Janowo, woj. olsztyńskie, St. I, AZP 32-63 Elżbieta Kowalczyk s. 85
    Zacytuj
  • Udostępnij
Świebodzin, woj. zielonogórskie, St. 11, AZP 35-14/11 Marek Nowacki s. 86-87
Tykocin, woj. białostockie, St. II, AZP 36-83/27 Urszula Stankiewicz s. 87-88
Tarnobrzeg, Wielowieś, St. 1, AZP 91-73/20 Paweł Boruch Łukasz Rejniewicz s. 87
Warszawa - Bródno Stare, Grodzisko "Zagórki", St. 15, AZP 55-67/16 Olga Lipińska Sylwia Małachowska s. 88-89
Wabcz, gm. Stolno, woj. toruńskie, St. 1, AZP 33-43/1 Jacek Bojarski Wojciech Chudziak Paweł Gurtowski s. 88
Zajączki, gm. Juchnowiec, woj. białostockie, St. I, AZP 42-87/2 Paul Berford Urszula Jarosińska Dariusz Krasnodębski s. 89-90
Zalesie, woj. bialskopodlaskie, St. VI, AZP 60-89/36 Joanna Kalaga s. 90-91
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zgłowiączka, gm. Lubraniec, woj. włocławskie, St. nr 2, AZP 50-45/104 Aldona Andrzejewska Krystyna Nadolska s. 91