Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji Hanna Zaborowska Sławomir Żółkowski s. 7
Brzoza, st. st. 15-43, gm. Wielka Nieszawka, woj. toruńskie, AZP 40-44/st. st. 62-90 Stanisław Kukawka s. 9
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75/- Jan Fedorczuk Witold Gumiński s. 9-10
Brzoskwinia, st. 6, gm. Zabierzów, woj. krakowskie, AZP 102-54/108 Bolesław Ginter s. 9
Ełk, st. 1, 2, gm. loco, woj. suwalskie, AZP 23-79/1 Jerzy Siemiaszko s. 10-11
Grodzisko Dolne, st. 8, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 100-81/8 Antoni Lubelczyk s. 11-12
Grabina, st. 4, gm. Łąck, woj. płockie, AZP 53-51/17 J. Kustrzyński Sławomir Ruta s. 11
Jaworze, st. 8a, gm. loco, woj. bielskie, AZP 108-47/10 Edelgarda Foltyn s. 12
Kostkowice, st. 4 (Jaskinia Deszczowa) i 4a (Jaskinia Deszczowa II - Schronisko Górne), gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-52/- Krzysztof Cyrek s. 12-13
Kraków-Zwierzyniec, st. 4, ul. Spadzista B1, AZP 102-56/110 Krzysztof Sobczyk s. 13
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kraków-Kurdwanów, st. 10, AZP 103-56/52 Joanna Arct Elżbieta Chochorowska Bożena Reyman-Walczak s. 13
Nieporaz, st. 2, gm. Alwernia, woj. krakowskie, AZP 101-52/15 Mirosław Zając s. 14-15
Michałów, kompleks stanowisk "Rydno", gm. Wąchock, woj. kieleckie, AZP 80-66/- Elżbieta Ciepielewska A. Przychodni Andrzej J. Tomaszewski s. 14
Radogoszcz, st. 15, gm. Międzychód, woj. gorzowskie, AZP 47-18/7 Tomasz Płonka s. 15-16
Podzamcze-Góra Birów, st. 1, gm. Ogrodzieniec, woj. katowickie, AZP 94-52/- Bogusław Maryniak Błażej Muzolf s. 15
    Zacytuj
  • Udostępnij
Rusko, st. st. 22, 35, 49, 50, 51 (Kopalnia), gm. Strzegom, woj. wałbrzyskie, AZP 82-23/74, 91, 99, 100, 101 Marek Bednarek s. 16
Siedlnica, st. 17, gm. Wschowa, woj. leszczyńskie, AZP 66-22/47 Jan Burdukiewicz Charles F. Herman P. M. Vermeersch s. 16-17
Siedlnica, st. 74, gm. Wschowa, woj. leszczyńskie, AZP 66-22/84 Jan Burdukiewicz Charles F. Herman P. M. Vermeersch Zbigniew Śnieszka s. 17
Strzegowa, Jaskinia Biśnik, gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 98-54/- Krzysztof Cyrek s. 18
Wilczyce, st. 10, gm. loco, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-73/- Jan Fedorczuk Hanna Kowalewska-Marszałek s. 18-19
Aleksandrów Łódzki, st. 1A, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 65-50/2 Ewa Niesiołowska-Śreniowska s. 19-20
Żuławka, st. 13, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 38-31/31 Piotr Dmochowski s. 19
Bielawa, st. 12, gm. loco, woj. wałbrzyskie, AZP 88-25/21 Jarosław Bronowicki s. 20
Dręstwo, st. 10, gm. Bargłów Kościelny, woj. suwalskie, AZP 25-82/90 Jerzy Brzozowski Jerzy Siemiaszko s. 20-21
Dręstwo, st. 35, gm. Bargłów Kościelny, woj. suwalskie, AZP 25-82/116 Jerzy Brzozowski Jerzy Siemiaszko s. 21
Giby, st. 2, gm. loco, woj. suwalskie, AZP 18-88/67 Anetta Ejdulis s. 21-22
Glanów, st. 3, gm. Trzyciąż, woj. krakowskie, AZP 97-55/8 Mirosław Zając s. 22-23
Jegłowa, st. 2, gm. Przeworno, woj. wałbrzyskie, AZP 88-29/5 Jarosław Bronowicki s. 23
Hanna, st. XIV, gm. loco, woj. bialskopodlaskie, AZP 67-90/23 Sławomir Żółkowski s. 23
Łajty (Rudówka Stara), st. 1, gm. Ryn, woj. suwalskie, AZP 21-72/2 Lucyna Kubiak-Martens Zofia Sulgostowska Kazimierz Tobolski Sławomir Żurek s. 24
Przymiłowice, st. 1, gm. Olsztyn, woj. częstochowskie, AZP 88-50/25 Sławomir Dryja Anna Gubernat Iwona Młodkowska-Przepiórowska s. 24-25
Ściejowice, st. 1, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 103-55/135 Elżbieta Chochorowska Anna Dagnan-Ginter s. 25
    Zacytuj
  • Udostępnij
Samborowo, st. X, gm. Ostróda, woj. olsztyńskie, AZP 26-55/10 Jarosław Sobieraj s. 25
Tłokowo, st. II, gm. Jeziorany, woj. olsztyńskie, AZP 19-64/- Romuald Schild s. 26
Zajki, st. 1, gm. Tykocin, woj. łomżyńskie, AZP 36-81/5 Jerzy Maciejczuk s. 26-27
Wołogoszcz, st. 13, gm. Dobiegniew, woj. gorzowskie, AZP 39-17/33 Zbigniew Bagniewski s. 26
Aleksandrowice, st. 5, gm. Zabierzów, woj. krakowskie, AZP 102-55/5 Maryla Dryja s. 27
Zakrzów, st. 1, gm. Niepołomice, woj. krakowskie, AZP 103-58/79 Bolesław Ginter s. 27
Annopol, st. 1, gm. Szczawin Kościelny, woj. płockie, AZP 53-53/100 Piotr Papiernik Małgorzata Rybicka s. 28
Białka, st. 2, gm. Szczawin Kościelny, woj. płockie, AZP 54-52/106 Krzysztof Gowin s. 28
Biała, st. A i B, gm. loco, woj. opolskie, AZP 96-34/-, 95-34/- Grzegorz Molenda s. 28
Bocień, st. 5, gm. Chełmża, woj. toruńskie, AZP 35-45/169 Stanisław Kukawka s. 29
Bokiny, st. 63, gm. Łapy, woj. białostockie, AZP 39-83/63 Ewa Gieysztor-Szymczak s. 29-30
Brzezie, st. 17, gm. Kłaj, woj. krakowskie, AZP 104-59/36 Renata Zych s. 30-31
Brody Pomorskie, st. 20, gm. Gniew, woj. gdańskie, AZP 22-45/52 Olgierd Felczak s. 30
Brogi-Morgi, st. st. 1 i 2, gm. Dobroń, woj. sieradzkie, AZP 70-50/- Andrzej Pelisiak s. 30
    Zacytuj
  • Udostępnij
Bukowiec, st. 18, gm. Jabłonowo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 33-49/141 Paweł Gutowski s. 31
Bukowiec, st. 24, gm. Jabłonowo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 33-49/147 Paweł Gutowski s. 31
Bukówka-Zapniów, st. 1, gm. Pawłów, woj. kieleckie, AZP 83-68/35 Czesław Hadamik s. 31-32
Bydgoszcz-Pałcz, st. 123, AZP 37-39/- Jacek Woźny s. 32
Chabsko, st. 33 (GAZ 333), gm. Mogilno, woj. bydgoskie, AZP 48-37/- Przemysław Bobrowski Lech Czerniak Ryszard Kirkowski s. 33
Dąbrowa, st. 2, gm. Kłaj, woj. krakowskie, AZP 104-59/50 Elżbieta Trela s. 33
Dobrzejowice, st. 2, gm. Żukowice, woj. legnickie, AZP 67-18/51 Zenon Hendel s. 34
Dębianki, st. 3, gm. Topólka, woj. włocławskie, AZP 51-44/103 Przemysław Makarowicz s. 34
Dęba, st. 3, gm. Poświętne, woj. piotrkowskie, AZP 73-59/17 Mirosław Szukała s. 34
Dąbrowa, st. 11, gm. Kłaj, woj. krakowskie, AZP 104-59/59 Beata Rokitowska s. 34
Dźwierzno, st. 5, gm. Chełmża, woj. toruńskie, AZP 35-45/28 Wojciech Sosnowski s. 35
Goryszewo, st. 26 (GAZ 354A), gm. Mogilno, woj. bydgoskie, AZP 48-37/- Lech Czerniak Ryszard Kirkowski Monika Kwiatkowska Edyta Mrowiec s. 35-36
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dźwierzno, st. 4, gm. Chełmża, woj. toruńskie, AZP 36-45/27 Wojciech Sosnowski s. 35
    Zacytuj
  • Udostępnij
Grądy, st. 4, gm. Otmuchów, woj. opolskie, AZP 92-30/160 Jarosław Bronowicki s. 36
Grabina, st. 3, gm. Łąck, woj. płockie, AZP 53-51/16 J. Kustrzyński Sławomir Ruta s. 36
Gubin, st. 32, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 61-6/8 Krzysztof Garbacz Sławomir Kałagate Małgorzata Lewczuk Jarosław Lewczuk Julia Orlicka Ewa Przechrzta s. 37
Gwoździec, st. 2, gm. Zakliczyn, woj. tarnowskie, AZP 106-64/27 Agnieszka Kukułka s. 37
    Zacytuj
  • Udostępnij
Iłża-Chwałowski Trakt, st. 21, gm. Iłża, woj. radomskie, AZP 79-69/- Witold Bujakowski Marcin Kmicik s. 38-39
Helenów, st. 1, gm. Szczawin Kościelny, woj. płockie P. Papiernik M. Rybicka s. 38
Husynne, st. 2, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 86-95/23 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 38
Igołomia, st. 4, gm. Igołomia-Wawrzeńczyce, woj. krakowskie, AZP 102-59/56 B. Baczyńska s. 38
Jarantowice, st. 16, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 33-46/16 Paweł Gurtowski s. 39
Karczyn, st. 32, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 46-41/50 Bolesław Panczenko s. 40
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kamionki Duże, st. 2, gm. Łysomice, woj. toruńskie, AZP 37-45/27 Marek Rubnikiewicz Wojciech Sosnowski s. 40
Kichary Nowe, st. 2, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/18 Hanna Kowalewska-Marszałek s. 41-42
    Zacytuj
  • Udostępnij
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77/- Jolanta Nogaj-Chachaj s. 41
Kiełbasin, st. 4, gm. Chełmża, woj. toruńskie, AZP 37-45/24 Marek Rubnikowicz Wojciech Sosnowski s. 42
Kiszkowo, st. 37 (GAZ 251), gm. loco, woj. poznańskie, AZP 48-31/165 Paweł Pawlak Katerina Zisopulu-Bleja s. 42-43
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kocmyrzów, st. 17, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, woj. krakowskie, AZP 100-58/17 K. Tunia s. 43
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kobielice, st. 1, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie, AZP 46-43/208 Błażej Muzolf s. 43
Kokotów, st. 12, gm. Wieliczka, woj. krakowskie, AZP 103-58/62 Marta Godłowska s. 43-44
Koszalin-Dzerżęcino, st. 7, AZP 15-21/19 Jolanta Ilkiewicz s. 44
Krajnik Górny, st. 30, gm. Chojnia, woj. szczecińskie, AZP 39-3/48 Przemysław Krajewski s. 44-45
Koszanowo, st. 2 (GAZ 106), gm. Pniewy, woj. poznańskie, AZP 50-22/2 Artur Sobucki s. 44
Kraków-Bieżanów, st. 21, AZP 103-57/21 Anna Tyniec-Kępińska s. 45
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kraków-Bieżanów, st. 15, AZP 103-57/15 Anna Tyniec-Kępińska s. 45
Kraków-Bieżanów, st. 8, AZP 103-57/8 Anna Tyniec-Kępińska s. 45
Kraków-Kurdwanów, st. 9, AZP 103-56/51 Grzegorz Kieferling s. 45-46
Kraków-Bieżanów, st. st. 11, 12, AZP 103-57/11 Anna Tyniec-Kępińska s. 45
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kraków-Olszanica, st. st. 16 i 17, AZP 102-55/101, 102 Agnieszka Czekaj-Zastawny s. 46-47
Kraków-Kurdwanów, st. 11, AZP 103-56/53 Stanisław Wilk s. 46
Kraków-Witkowice, st. st. 5, 10, AZP 101-56/70, 75 J. Rydlewski s. 47
Kruszyny, st. 35, gm. Bobrowo, woj. toruńskie, AZP 33-49/196 Paweł Gurtowski s. 47
Kryspinów, st. 8, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 102-55/54 Agnieszka Czekaj-Zastawny s. 48-49
Krynickie, st. 16, gm. Zabłudów, woj. białostockie, AZP 40-87/43 Dariusz Krasnodębski s. 48
    Zacytuj
  • Udostępnij
Krzemionki, st. 1, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71/- Wojciech Borkowski s. 49
Krzyżowice, st. 4, gm. Kobierzyce, woj. wrocławskie, AZP 82-27/37 Paweł Madera s. 49-50
Kurkocin, st. 14, gm. Dębowa Łąka, woj. toruńskie, AZP 35-48/6 Paweł Gurtowski s. 50
Kuczkowo, st. 5, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie, AZP 46-43/234 Piotr Chachlikowski s. 50
    Zacytuj
  • Udostępnij
Lembarg, st. 94, gm. Jabłonowo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 33-49/229 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 51-52
Kurkocin, st. 20, gm. Dębowa Łąka, woj. toruńskie, AZP 35-48/12 Paweł Gurtowski s. 51
Kurkocin, st. 17, gm. Dębowa Łąka, woj. toruńskie, AZP 35-48/9 Paweł Gurtowski s. 51
Lipnica, st. 21 (GAZ 142), gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 49-23/159 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 52-53
Lembarg, st. 95, gm. Jabłonowo Pomorskie, woj. toruńskie, AZP 33-49/230 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 52
Lublin-Dąbrowa, st. 19, AZP 79-81/19 Agnieszka Niedźwiadek Rafał Niedźwiadek s. 53-54
Lipnica, st. 42 (GAZ 140), gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 49-23/195 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 53
    Zacytuj
  • Udostępnij
Lisewo, st. 31, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 34-44/127 Stanisław Kukawka s. 53
Łubcze, st. 27, gm. Jarczów, woj. zamojskie, AZP 94-91/20 Wiesław Koman s. 54-55
Łapczyca, st. 46, gm. Bochnia, woj. tarnowskie, AZP 104-60/170 Andrzej Cetera s. 54
Malice Kościelne, st. 1, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-71/3 Barbara Bargieł Marek Florek Jerzy Libera s. 55-56
    Zacytuj
  • Udostępnij
Łubcze, st. 37, gm. Jarczów, woj. zamojskie, AZP 94-92/97 Jolanta Bagińska s. 55
Małe Radowiska, st. 54, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 36-47/75 Paweł Gurtowski s. 56
Małe Radowiska, st. 56, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 36-47/77 Paweł Gurtowski s. 56-57
    Zacytuj
  • Udostępnij
Miechowice, st. 4, gm. Brześć Kujawski, woj. włocławskie, AZP 48-45/50 Aldona Bieniek Ryszard Grygiel Dorota Nalepka Krystyna Wasylikowa s. 57-58
Małe Radowiska, st. 94, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 36-47/121 Paweł Gurtowski s. 57
Mieroszów, st. 5, gm. loco, woj. wałbrzyskie, AZP 89-20/9 Jarosław Bronowicki s. 58
Mogielnica, st. 1, gm. Korczew, woj. siedleckie, AZP 58-31/17 Antoni Smoliński s. 58
    Zacytuj
  • Udostępnij
Muszkowice, st. 18, gm. Ciepłowody, woj. wałbrzyskie, AZP 90-27/28 P. Cholewa Ryszard Grygiel L. A. Kamiński Włodzimierz Wojciechowski s. 58-59
Niedźwiada, st. 34, gm. Ropczyce, woj. rzeszowskie, AZP 104-71/40 Piotr Mitura s. 59
Niedźwiedziówka, st. 1, gm. Stegna, woj. elbląskie, AZP 14-47/3 Ryszard F. Mazurowski s. 59
Olsza, st. 9 (GAZ 351), gm. Mogilno, woj. bydgoskie, AZP 48-37/91 Ryszard Kirkowski Monika Kwiatkowska Edyta Mrowiec s. 60-61
Nowy Chwalim-Chwalimki, st. st. 5, 6, 7, gm. Barwice, woj. koszalińskie, AZP 24-24/118, 119, 120 Jolanta Ilkiewicz Artur Szymczak s. 60
Niewolno, st. 64 (GAZ 325), gm. Trzemeszno, woj. bydgoskie, AZP 49-36/4 Przemysław Bobrowski Lech Czerniak s. 60
Opatowice, st. 43, gm. Radziejów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 49-43/21 Anna Szmyt s. 61
Opatowice, st. 51, gm. Radziejów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 49-43/29 Anna Szmyt s. 61
Opatowice, st. 35, gm. Radziejów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 48-43/186 Marzena Szmyt s. 61
Opatowice, st. 50, gm. Radziejów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 49-43/28 Anna Szmyt s. 61
Podlodów, st. 2, gm. Łaszczów, woj. zamojskie, AZP 94-92/228 Jolanta Bagińska Ewa Banasiewicz Halina Wróbel-Taras s. 62-63
    Zacytuj
  • Udostępnij
Otorowo, st. 41 (GAZ 123), gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 49-23/42 Zbigniew Lissak Marek Wróbel s. 62
    Zacytuj
  • Udostępnij
Podłęże, st. 17, gm. Niepołomice, woj. krakowskie, AZP 103-58/18 Elżbieta Trela s. 63
Podłęże, st. 12, gm. Niepołomice, woj. krakowskie, AZP 103-58/11 Elżbieta Trela s. 63
Przybranówek, st. 43, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 44-44/62 Lucyna Domańska s. 63-64
Przystanki, st. 5 (GAZ 117), gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 50-23/128 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 64
Przystanki, st. 12 (GAZ 115), gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 50-22/11 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 64
Radojewice, st. 29, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 46-41/86 Lucyna Leśniak Iwona Wolanin-Szułdrzyńska s. 64-65
Rakszawa, st. 12, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 101-79/9 Sylwester Czopek s. 65
Rogowo, st. 23, gm. Lubicz, woj. toruńskie, AZP 38-45/107 Marek Rubnikowicz Wojciech Sosnowski s. 65
Rybiny, st. 17, gm. Topólka, woj. włocławskie, AZP 51-44/- Przemysław Makarowicz s. 66
Rzadkwin, st. 22 (GAZ 365), gm. Strzelno, woj. bydgoskie, AZP 47-39/22 Paweł Gurtowski s. 66
Rzucewo, st. 1, gm. Puck, woj. gdańskie, AZP 4-42/1 Danuta Król s. 66-67
Sarnowo, st. 8, gm. Stolno, woj. toruńskie, AZP 32-44/81 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 67
Sarnowo, st. 12, gm. Stolno, woj. toruńskie, AZP 32-44/91 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 67
Sarnowo, st. 15, gm. Stolno, woj. toruńskie, AZP 32-44/94 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 67-68
Sarnia Zwola, st. 8, gm. Waśniów, woj. kieleckie, AZP 85-68/303 Szymon Orzechowski s. 67
Sędzin Drugi, st. 23, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie, AZP 46-43/255 Krzysztof Cyrek s. 68
Sąspów, st. 18, gm. Jerzmanowice-Przeginia, woj. krakowskie, AZP 99-55/104 S. Dryja s. 68
Siniarzewo, st. 1, część B, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie, AZP 46-44/115 Aleksander Kośka s. 69
Słonowice, st. "G", gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, AZP 98-61/38 Krzysztof Tunia s. 69
Sokolec, st. 1, gm. Szamocin, woj. pilskie, AZP 39-31/44 Jarosław Rola s. 69
Spytkowice, st. 26, gm. loco, woj. bielskie, AZP 103-52/26 S. Dryja M. Hotloś M. Nawara L. Olbrycht s. 69-70
Strzelce-Krzyżanna, st. 41, gm. Mogilno, woj. bydgoskie, AZP 47-38/56 Mirosław Andrałojć Piotr Chachlikowski s. 70
Strzelin, st. 19, gm. loco, woj. wrocławskie, AZP 87-29/- P. Cholewa Włodzimierz Wojciechowski s. 71