Od redakcji
|
| s. 2
|
|
|
Dzierżysław, st. 35, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 102-38
|
| s. 5
|
|
|
Henryków, st. 15, gm. Ziębice, woj. dolnośląskie, AZP 90-28
|
| s. 6
|
|
|
Kraków, ul. Księcia Józefa, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 6-7
|
|
|
Kraków-Kurdwanów, st. 10, gm. Kraków-Podgórze, woj. małopolskie, AZP 103-56
|
| s. 7-8
|
|
|
Kraków-Kurdwanów, st. 11, gm. Kraków-Podgórze, woj. małopolskie, AZP 103-56
|
| s. 8-9
|
|
|
Michałów-Piaska, st. 1, gm. Wąchock, woj. świętokrzyskie, AZP 80-66
|
| s. 9
|
|
|
Nowy Dworek, st. 7, gm. Świebodzin, woj. lubuskie, AZP 53-14
|
| s. 9-10
|
|
|
Ojców, Jaskinia Łokietka, st. 24, woj. małopolskie, AZP 99-55
|
| s. 11
|
|
|
Owsiszcze, st. 1, pow. raciborski, woj. śląskie, AZP 104-40
|
| s. 11
|
|
|
Pawłów, st. 4, gm. Zawichost, woj. świętokrzyskie, AZP 86-73
|
| s. 11
|
|
|
Rozumice, st. C, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 103-37
|
| s. 11-12
|
|
|
Strzegowa-Jaskinia Biśnik, gm. Wolbrom, woj. małopolskie, AZP 95-54
|
| s. 13
|
|
|
Święty Wojciech, st. 7, gm. Międzyrzecz, woj. lubuskie, AZP 51-14
|
| s. 13-14
|
|
|
Wilczyce, st. 10, gm. loco, woj. świętokrzyskie, AZP 88-73
|
| s. 14-15
|
|
|
Zakrzów, st. 6, gm. Stryszów, woj. małopolskie, AZP 107-54
|
| s. 15
|
|
|
Zrębice-Jaskinia Komarowa, st. 5, gm. Olsztyn, woj. śląskie, AZP 88-50
|
| s. 15-16
|
|
|
Chrapów, st. 17, gm. Dobiegniew, woj. lubuskie, AZP 40-17
|
| s. 17
|
|
|
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 20-75
|
| s. 18
|
|
|
Grzymalin, st. 10
|
| s. 19
|
|
|
Morzyszów, st. 3, gm. Kłodzko, woj. dolnośląskie
|
| s. 19-20
|
|
|
Targonie Wielkie, st. 9, gm. Zawada, woj. podlaskie, AZP 36-81
|
| s. 20
|
|
|
Budy Lucieńskie, st. 9, gm. Gostynin, woj. mazowieckie, AZP 51-51
|
| s. 21
|
|
|
Buszów, st. 1, gm. Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie, AZP 44-8
|
| s. 21-22
|
|
|
Chłopice, st. 11, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 105-83
|
| s. 22
|
|
|
Cieszyn, st. 14, gm. loco, woj. śląskie, AZP 109-44
|
| s. 22-23
|
|
|
Daniszew, st. 14 (401 na autostradzie A2), gm. Kościelec, woj. wielkopolskie, AZP 58-43
|
| s. 23-24
|
|
|
Dylągówka, st. 19, gm. Hyżne, woj. podkarpackie, AZP 106-78
|
| s. 24-25
|
|
|
Dzierżysławice, st. 10, gm. Głogówek, woj. opolskie, AZP 96-36
|
| s. 25
|
|
|
Gąsawa, st. 6, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 45-35
|
| s. 26-27
|
|
|
Głogów-Górka, st. 4, gm. loco, woj. dolnośląskie, AZP 68-20
|
| s. 27
|
|
|
Grzybów, st. 23, gm. Słubice, woj. mazowieckie, AZP 54-56
|
| s. 27-28
|
|
|
Huta Nowa, st. l, pow. Gostynin, woj. mazowieckie, AZP 51-51
|
| s. 28-29
|
|
|
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77
|
| s. 29
|
|
|
Karwiany-Komorowice, st. 12, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie, AZP 81-28
|
| s. 29-30
|
|
|
Kichary Nowe, st. 2, gm. Dwikozy, woj. świętokrzyskie, AZP 88-73
|
| s. 30
|
|
|
Kietlice, st. 14, gm. Głubczyce, woj. opolskie, AZP 98-36
|
| s. 30-31
|
|
|
Konary, st. 1, gm. Osięciny, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 31-32
|
|
|
Krzemionki Opatowskie, st. 1, gm. Bodzechów, woj. świętokrzyskie, AZP 83-71
|
| s. 32-34
|
|
|
Las Stocki, st. 71, gm. Puławy, woj. lubelskie, AZP 75-76
|
| s. 34
|
|
|
Łacha, st. 4, gm. Turośl, woj. podlaskie, AZP 30-73
|
| s. 34-35
|
|
|
Łubcze, st. 25, gm. Karczów, woj. lubelskie, AZP 94-92
|
| s. 35-36
|
|
|
Młodów-Zakącie, st. 14, gm. Lubaczów, woj. podkarpackie, AZP 100-87
|
| s. 36
|
|
|
Nadrybie-Dwór, st. 3, gm. Puchaczów, woj. lubelskie, AZP 75-86
|
| s. 36-37
|
|
|
Olchowa, st. 20, gm. Iwierzyce, woj. podkarpackie, AZP 103-74
|
| s. 37
|
|
|
Owsiszcze, st. 2, pow. raciborski, woj. śląskie, AZP 104-40
|
| s. 38
|
|
|
Pawłów, st. 3, gm. Zawichost, woj. świętokrzyskie, AZP 86-73
|
| s. 38
|
|
|
Polska Cerekiew, st. 2, gm. loco, woj. opolskie, AZP 99-39
|
| s. 38-39
|
|
|
Przybranówek, st. 29, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 39
|
|
|
Ruskie Piaski, st. 8, gm. Nielisz, woj. lubelskie, AZP 86-86
|
| s. 40
|
|
|
Ruszowice, st. 35, gm. Głogów, woj. dolnośląskie, AZP 68-19
|
| s. 40
|
|
|
Tanowo, st. 3, gm. Police, woj. zachodniopomorskie, AZP 28-04
|
| s. 40-41
|
|
|
Wieliczka, st. 87, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 104-58
|
| s. 41
|
|
|
Wieliczka-Rożnowa, st. 13, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 104-57
|
| s. 41-42
|
|
|
Wierzchląd, st. 12, gm. Stargard Szczeciński, woj. zachodniopomorskie, AZP 33-09
|
| s. 42-43
|
|
|
Wilkostowio, st. 23
|
| s. 43
|
|
|
Wojkowice, st. 15, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie, AZP 82-29
|
| s. 43-45
|
|
|
Ząbie, st. X, gm. Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 28-61
|
| s. 45
|
|
|
Zielona, st. 3, gm. Koniusza, woj. małopolskie, AZP 100-58
|
| s. 45-46
|
|
|
Hrebenne, st. 35, gm. Horodło, woj. lubelskie, AZP 85-95
|
| s. 48
|
|
|
Kurpiewskie-Mieżejewo, st. 1, gm. Lelis, woj. mazowieckie, AZP 37-72
|
| s. 49
|
|
|
Milejowice, st. 19, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie, AZP 83-29
|
| s. 49-50
|
|
|
Podlodów, st. 2, gm. Łaszczów, woj. lubelskie, AZP 93-92
|
| s. 50-51
|
|
|
Sietesz, st. 5, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-80
|
| s. 51-52
|
|
|
Szczepidło, st. 18, gm. Krzymów, woj. wielkopolskie, AZP 57-41
|
| s. 52-53
|
|
|
Ślęża, st. 13, gm. Kobierzyce, woj. dolnośląskie, AZP 81-28
|
| s. 53
|
|
|
Bachórz, st. 16, gm. Dynów, woj. podkarpackie, AZP 107-79
|
| s. 55
|
|
|
Barłożno, st. 13, gm. Skórcz, woj. pomorskie
|
| s. 55-56
|
|
|
Bartówka, st. 8, gm. Dynów, woj. podkarpackie, AZP 108-79
|
| s. 56-57
|
|
|
Chocicza Wielka, st. 1, gm. Września, woj. wielkopolskie, AZP 54-33
|
| s. 57-58
|
|
|
Czerniak, st. 3a, gm. Mogilno, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 48-38
|
| s. 58-59
|
|
|
Dąbrowa, st. 1, gm. Przystajń, woj. śląskie, AZP 86-44
|
| s. 59
|
|
|
Giebułtów, st. 8, gm. Książ Wielki, woj. małopolskie, AZP 95-59
|
| s. 59-60
|
|
|
Grabek, st. 9, gm. Szczerców, woj. łódzkie, AZP 77-48
|
| s. 60
|
|
|
Grodzisko Dolne, st. 22, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 101-81
|
| s. 60-61
|
|
|
Gródek, st. 1B, gm. Hrubieszów, woj. lubelskie, AZP 87-94
|
| s. 61
|
|
|
Kraków-Bieżanów, st. 27, woj. małopolskie, AZP 103-57
|
| s. 62-63
|
|
|
Kraków-Kurdwanów, st. 12, gm. Kraków-Podgórze, woj. małopolskie, AZP 104-56
|
| s. 63-64
|
|
|
Kraków-Rżąka, st. 1, woj. małopolskie, AZP 103-57
|
| s. 64-65
|
|
|
Kurów, st. 1, gm. Wieluń, woj. łódzkie, AZP 77-42
|
| s. 65
|
|
|
Lipnik, st. 5, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-79
|
| s. 65-66
|
|
|
Lutomiersk Koziówki, st. 3 d, gm. Lutomiersk, woj. łódzkie, AZP 66-49
|
| s. 66-67
|
|
|
Łąg Kolonia, st. 19, gm. Czersk, woj. pomorskie, AZP 22-38
|
| s. 67
|
|
|
Łąg Kolonia, st. 20, gm. Czersk, woj. pomorskie, AZP 22-38
|
| s. 67-68
|
|
|
Łódź Polesie, st. „Ogród Botaniczny”, gm. Łódź, woj. łódzkie, AZP 66-51
|
| s. 68-69
|
|
|
Nienadowa, st. 3, gm. Dubiecko, woj. podkarpackie, AZP 108-80
|
| s. 69
|
|
|
Nienadowa, st. 4, gm. Dubiecko, woj. podkarpackie, AZP 108-80
|
| s. 69
|
|
|
Nienadowa, st. 5, gm. Dubiecko, woj. podkarpackie, AZP 108-80
|
| s. 70
|
|
|
Obłudzin, st. 3, gm. Płoniawy-Bramura, woj. mazowieckie, AZP 42-67
|
| s. 70-71
|
|
|
Opatów, st. 1, gm. loco, woj. śląskie, AZP 83-46
|
| s. 71-72
|
|
|
Ostrołęka, st. 7, gm. Sulmierzyce, woj. łódzkie, AZP 79-48
|
| s. 72
|
|
|
Polwica, st. 4 i 5, Skrzypnik, st. 8, gm. Domaniów, woj. dolnośląskie, AZP 84-30
|
| s. 73-74
|
|
|
Rybniki, st. 1, gm. Wasilków, woj. podlaskie, nr AZP 34-86
|
| s. 74-75
|
|
|
Steklno, st. 9, gm. Gryfino, woj. zachodniopomorskie, AZP 35-05
|
| s. 75
|
|
|
Truskolasy, st. 8, gm. Wręczyca Wielka, woj. śląskie, AZP 85-45
|
| s. 75-76
|
|
|
Urzejowice, st. 8, gm. Przeworsk, woj. podkarpackie, AZP 104-80
|
| s. 76
|
|
|
Wapniarnia, st. 129, gm. Trzcinka, woj. wielkopolskie, AZP 38-24
|
| s. 76-77
|
|
|
Zbrojewsko, st. 3, gm. Lipie, woj. śląskie, AZP 83-45
|
| s. 78
|
|
|
Babi Dół-Borcz, st. 2, gm. Samonino, woj. pomorskie
|
| s. 80
|
|
|
Błękwit, st. 9, gm. Złotów, woj. wielkopolskie, AZP 33-29
|
| s. 80-82
|
|
|
Dobryszyce, st. 1, gm. loco, woj. łódzkie, AZP 79-51
|
| s. 82-83
|
|
|
Dziecinów, st. 22, gm. Sobienie-Jeziory, woj. mazowieckie, AZP 62-69
|
| s. 83-84
|
|
|
Grabek, st. 11, gm. Szczerców, woj. łódzkie, AZP 77-48
|
| s. 84
|
|
|
Kolonia Chabielice, st. 11, gm. Szewców, woj. łódzkie
|
| s. 85
|
|
|
Kosewo, st. 9, gm. Stary Lubotyń, woj. mazowieckie, AZP 42-74
|
| s. 85-86
|
|
|
Kossobudy, st. 1, gm. Raciąż, woj. mazowieckie, AZP 45-58
|
| s. 86-87
|
|
|
Kraków-Bieżanów, st. 30, woj. małopolskie, AZP 103-57
|
| s. 87-88
|
|
|
Kurów, st. 6, gm. Wieluń, woj. łódzkie AZP 78-42
|
| s. 88
|
|
|
Mrocza, st. 2, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 35-34
|
| s. 89
|
|
|
Niedaszów, st. 3, gm. Mściwojów, woj. dolnośląskie, AZP 81-21
|
| s. 89-90
|
|
|
Nowy Dwór, st. 13, gm. Pelplin, woj. pomorskie, AZP 20-44
|
| s. 90
|
|
|
Opoki, st. 47, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 43-43
|
| s. 90
|
|
|
Sekursko, st. 1, gm. Żytno, woj. łódzkie
|
| s. 91
|
|
|
Siemienie, st. 6, gm. Drobin, woj. mazowieckie, AZP 46-55
|
| s. 91-93
|
|
|
Stalmierz, st. 12, gm. Chrostkowo, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 93-94
|
|
|
Szczukocice, st. 7, gm. Gorzkowice, woj. łódzkie, AZP 78-53
|
| s. 94
|
|
|
Troszyn Polski, st. 27, gm. Gąbin, woj. mazowieckie, AZP 52-55
|
| s. 95
|
|
|
Wierzawice, st. 18, gm. Leżajsk, woj. podkarpackie, AZP 99-80
|
| s. 95
|
|
|
Wierzbowa, st. 1, gm. Wartkowice, woj. łódzkie, AZP 62-48
|
| s. 95-96
|
|
|
Wyszyna, st. 11, gm. Władysławów, woj. wielkopolskie, AZP 58-41
|
| s. 96-97
|
|
|
Żary, st. 18, obiekt nr 1, gm. loco, woj. lubuskie, AP 68-10
|
| s. 97-98
|
|
|
Chabielice, st. 12, gm. Szczerców, woj. łódzkie
|
| s. 99
|
|
|
Cieśle, st. 11, pow. Poznań, woj. wielkopolskie, AZP 53-25
|
| s. 99-100
|
|
|
Dubielewo, st. 7, gm. Brześć Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 100
|
|
|
Głuponie, st. 6, pow. Nowy Tomyśl, woj. wielkopolskie, AZP 53-22
|
| s. 101
|
|
|
Gródek, st. I, gm. Klukowo, woj. podlaskie, AZP 46-81
|
| s. 101-102
|
|
|
Gustorzyn, st. 9, gm. Brześć Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 47-46
|
| s. 102-103
|
|
|
Inowrocław, st. 100, gm. loco, woj. kujawsko- pomorskie, AZP 45-40
|
| s. 103-104
|
|
|
Jartypory, st. 2, gm. Liw, woj. mazowieckie, AZP 53-76
|
| s. 104-105
|
|
|
Jordanowo , st. 12, gm. Świebodzin, woj. lubuskie, AZP 53-14
|
| s. 105-106
|
|
|
Klonówka, st. 7, gm. Starogard Gdański , woj. pomorskie, AZP 19-44
|
| s. 106-107
|
|
|
Klonówka, stan. 46, gm. Starogard Gdański , woj. pomorskie, AZP 19-44
|
| s. 107-108
|
|
|
Kompina, stan. 12, gm. Nieborów, woj. łódzkie
|
| s. 108-109
|
|
|
Konikowo (Rostek), st. 2, gm. Gołdap, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 13-78
|
| s. 109
|
|
|
Kosewo, st. 7, gm. Stary Lubotyń, woj. mazowieckie, AZP 42-75
|
| s. 110-111
|
|
|
Kotorz Wielki, st. 9 w, gm. Turawa, woj. opolskie, AZP 88-38
|
| s. 111-112
|
|
|
Kraków-Kurdwanów, st. 8, woj. małopolskie, AZP 103-56
|
| s. 112
|
|
|
Kraków-Kurdwanów, st. 9, gm. Kraków-Podgórze, woj. małopolskie, AZP 103-56
|
| s. 112-113
|
|
|
Kraśnik-Piaski, st. 2, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 84-78
|
| s. 113-114
|
|
|
Łączany, st. 3 gm. Wierzbica, woj. mazowieckie, AZP 77-68
|
| s. 114
|
|
|
Masłomęcz, st. 15, gm. Hrubieszów, woj. lubelskie, AZP 88-94
|
| s. 114-115
|
|
|
Miechowice, st. 4A, gm. Brześć Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 48-45
|
| s. 115
|
|
|
Mokra, st. 8, gm. Miedzno, woj. śląskie, AZP 83-46
|
| s. 116
|
|
|
Odry, st. 1, gm. Czersk, woj. pomorskie
|
| s. 116
|
|
|
Pakoszówka, st. 1, gm. Sanok, woj. podkarpackie, AZP 112-77
|
| s. 117
|
|
|
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 21-73
|
| s. 117-118
|
|
|
Pławniowice, st. 16, gm. Rudziniec, woj. śląskie
|
| s. 118
|
|
|
Poznań-Nowe Miasto, st. 284, gm. loco, woj. wielkopolskie, AZP 54-28
|
| s. 118-120
|
|
|
Prószków, st. 2, gm. loco, woj. opolskie, AZP 91-36
|
| s. 120
|
|
|
Roszowicki Las, st. 28, gm. Cisek, woj. opolskie, AZP 98-40
|
| s. 120-121
|
|
|
Siemiechów, st. 2 gm. Widawa, woj. łódzkie, AZP 73-45
|
| s. 121
|
|
|
Stalmierz, st. 3, gm. Chrostkowo, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 121-122
|
|
|
Steklno, st. 13, gm. Gryfino, woj. zachodniopomorskie, AZP 36-05
|
| s. 122
|
|
|
Tarnowo Pałuckie, st. 13, gm. Wągrowiec, woj. wielkopolskie, AZP 43-31
|
| s. 122-123
|
|
|
Walków-Kurnica, st. 1, gm. Konopnicka, woj. łódzkie, AZP 75-45, 76-45
|
| s. 123-124
|
|
|
Wierzchuca Nagórna, st. 3, gm. Drohiczyn, woj. podlaskie, AZP 51-81
|
| s. 124-125
|
|
|
Zabrzezie, st. 5, gm. Rząśnia, woj. łódzkie, AZP 77-48
|
| s. 125
|
|
|
Zakrzewska Osada, st. 1, gm. Więcbork, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 32-32
|
| s. 125-126
|
|
|
Będzin-Zamkowa Góra, st. 1, gm. loco , woj. śląskie, AZP 97-48
|
| s. 127
|
|
|
Bocheń, st. 16, gm. Zduny, woj. łódzkie, AZP 59-55
|
| s. 127-128
|
|
|
Chełm, st. 143, gm. loco , woj. lubelskie, AZP 80-90
|
| s. 129
|
|
|
Chełm, st. 144 (1D I), gm. loco , woj. lubelskie, AZP 80-90
|
| s. 129
|
|
|
Chocicza Wielka, st. 4
|
| s. 130
|
|
|
Chodakowka, , st. 3, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-79
|
| s. 130-131
|
|
|
Dąbrowa Górnicza-Łosień, st. 2, gm. Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie, AZP 96-50
|
| s. 131-132
|
|
|
Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce Wielkie, st. 2, gm. Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie, AZP 97-50
|
| s. 132-133
|
|
|
Dzibice, st. 5, gm. Kroszyce, woj. śląskie, AZP 91-53
|
| s. 133
|
|
|
Dzibice, st. 8, gm. Kroszyce, woj. śląskie, AZP 91-53
|
| s. 133-134
|
|
|
Dziekanowice, st. 22, gm. Łubowo, woj. wielkopolskie, AZP 50-32
|
| s. 134-135
|
|
|
Gilów, st. 1, gm. Niemcza, woj. dolnośląskie, AZP 88-26
|
| s. 135-136
|
|
|
Gniezno, st. 12, gm. loco , woj. wielkopolskie, AZP 50-34
|
| s. 136-137
|
|
|
Gniezno, st. 14, gm. loco , woj. wielkopolskie, AZP 50-34
|
| s. 137
|
|
|
Górszczyzna, st. 2, gm. Kolno, woj. podlaskie, AZP 31-74
|
| s. 138
|
|
|
Koprzywnica, st. 111, gm. loco , woj. świętokrzyskie, AZP 91-72
|
| s. 138
|
|
|
Krzepocinek, st. 1, gm. Wartkowice, woj. łódzkie, AZP 61-48
|
| s. 139-141
|
|
|
Lubenia, st. 20, gm. loco , woj. podkarpackie, AZP 106-76
|
| s. 141
|
|
|
Lubomin, st. 7, gm. Boniewo, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 52-45
|
| s. 141-142
|
|
|
Łekno, st. Ł3, gm. Wągrowiec, woj. wielkopolskie, AZP 43-31
|
| s. 142-144
|
|
|
Łubno, st. 4, gm. Dynów, woj. podkarpackie, AZP 108-78
|
| s. 144
|
|
|
Łukowisko, st. V, gm. Międzyrzec Podlaski, woj. lubelskie, AZP 59-83
|
| s. 144-145
|
|
|
Mierzyn, st. 30 (w granicach administracyjnych Szczecina), woj. zachodniopomorskie, AZP 30- 05
|
| s. 145-146
|
|
|
Mietlica, st. 3, 4, 9, gm. Kruszwica, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 50-41
|
| s. 146
|
|
|
Mikulice, st. 4, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-80
|
| s. 146-147
|
|
|
Niewiadoma, st. 2, gm. Sabnie, woj. mazowieckie, AZP 51-78
|
| s. 147-148
|
|
|
Opinogóra Kolonia, st. 2, gm. Opinogóra Górna, woj. mazowieckie, AZP 42-63
|
| s. 148
|
|
|
Ostrów Wielkopolski, st. 23, gm. loco , woj. wielkopolskie, AZP 68-36
|
| s. 149-150
|
|
|
Oświęcim-Zamek, st. 1, gm. Oświęcim, woj. małopolskie, AZP 103-49
|
| s. 150
|
|
|
Pietrzyków, st. 1, gm. Dobromierz, woj. dolnośląskie, AZP 84-21
|
| s. 150-151
|
|
|
Płock, st. PSM 86, Wzgórze Tumskie, woj. mazowieckie, AZP 50-54
|
| s. 151
|
|
|
Płock-Podolszyce, st. 102, woj. mazowieckie, AZP 50-54
|
| s. 151-153
|
|
|
Sanok, , st. 54, gm. loco , woj. podkarpackie, AZP 113-78
|
| s. 153-154
|
|
|
Sietesz, st. 9, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie, AZP 104-80
|
| s. 154
|
|
|
Steklno, st. 12, gm. Gryfino, woj. zachodniopomorskie, AZP 36-05
|
| s. 154
|
|
|
Sulejów, st. 1, gm. loco , woj. łódzkie, AZP 75-55
|
| s. 155
|
|
|
Szczecin-Podzamcze, kw. 5, wykop VI, woj. zachodniopomorskie, AZP 30-05
|
| s. 155-156
|
|
|
Święty Wojciech, st. 1, gm. Międzyrzecz, woj. lubuskie, AZP 51-14
|
| s. 156-157
|
|
|
Trepcza, st. 2, gm. Sanok, woj. podkarpackie, AZP 112-78
|
| s. 157-158
|
|
|
Unierzyż, st. 2, gm. Strzegowo, woj. mazowieckie, AZP 43-59
|
| s. 158-159
|
|
|
Wandynowo, st. 10, gm. Bytoń, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 160
|
|
|
Wąsowo, st. 29, gm. Muślin, woj. wielkopolskie, AZP 53-21
|
| s. 160-162
|
|
|
Wierzchosławice, st. 16, gm. loco , woj. małopolskie, AZP 103-65
|
| s. 162
|
|
|
Wilkowice, st. 8, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie, AZP 83-29
|
| s. 163-164
|
|
|
Wojkowice, st. 26, gm. Żórawina, woj. dolnośląskie, AZP 82-29
|
| s. 164
|
|
|
Wołodż, st. 1, gm. Nozdrzec, woj. podkarpackie, AZP 109-78
|
| s. 164-165
|
|
|
Wójcice, st. 33, gm. Otmuchów, woj. opolskie, AZP 94-30
|
| s. 165
|
|
|
Zawichost, st. 2 (kościoły NMP i św. Maurycego), gm. loco , woj. świętokrzyskie, AZP 87- 75
|
| s. 166
|
|
|
Bielsko-Biała, st. 32, gm. loco, woj. śląskie, AZP 107-48
|
| s. 167
|
|
|
Bieruń Stary, gm. loco, woj. śląskie
|
| s. 167-168
|
|
|
Bierzwnik, st. 25 i 26, gm. loco, woj. zachodniopomorskie, AZP 39-16
|
| s. 168-169
|
|
|
Czchów, st. 1, gm. loco, woj. małopolskie, AZP107-63
|
| s. 169
|
|
|
Dzierzgoń, st. 1, gm. loco, woj. pomorskie
|
| s. 169-170
|
|
|
Albląg, Stare Miasto, st. 32, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 170
|
|
|
Głogów-Stare Miasto, kw. A-13, A-14, gm. loco, woj. dolnośląskie, AZP 68-19, 68-20
|
| s. 170
|
|
|
Głuchołazy, gm. loco, woj. opolskie
|
| s. 171
|
|
|
Goraj, st. 8, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 88-82
|
| s. 171
|
|
|
Iława, st. I, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 171-172
|
|
|
Iława, st. I, wyk. 8, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 172-173
|
|
|
Inowrocław, st. 3 – kościół pw. św. Mikołaja, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 44-40
|
| s. 173
|
|
|
Jaworze, st. 12, gm. loco, woj. śląskie, AZP 108-47
|
| s. 173-174
|
|
|
Kadłubie, st. 5, gm. Leśnica, woj. opolskie, AZP 94-39
|
| s. 174
|
|
|
Kłosów, st. 7, gm. Wiązów, woj. dolnośląskie, AZP 86-31
|
| s. 175
|
|
|
Korzkiew, st. 1, gm. Zielonki, woj. małopolskie, AZP 100-56
|
| s. 175-176
|
|
|
Kostrzyn n. Odrą, st. 1, gm. Gorzów Wlkp., woj. lubuskie, AZP 48-6
|
| s. 176-177
|
|
|
Kozów, st. 5, gm. Złotoryja, woj. dolnośląskie, AZP 79-18
|
| s. 177-178
|
|
|
Kraków, st. 2, ul. Św. Tomasza 32, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 178
|
|
|
Krosno, st. 1, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 110-74
|
| s. 179-180
|
|
|
Krosno Odrzańskie, st. 11, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 59-10
|
| s. 180
|
|
|
Kurzeszyn Stary, st. 1, pow. Rawa Mazowiecka, woj. łódzkie, AZP 65-59
|
| s. 180-181
|
|
|
Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny, gm. loco, woj. dolnośląskie, AZP 77-20
|
| s. 181
|
|
|
Legnica, ul. Szpitalna, gm. loco, woj. dolnośląskie, AZP 77-20
|
| s. 181-182
|
|
|
Leszcz, st. 1, gm. Dąbrówno, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 31-57
|
| s. 182
|
|
|
Lidzbark Warmiński, st. XX (wykop 7A), gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 183
|
|
|
Lidzbark Warmiński, st. XX (wykop 11), gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 183-184
|
|
|
Lidzbark Warmiński, st. XX (wykop 12), gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 184-185
|
|
|
Lubawa, zamek, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 185-187
|
|
|
Lubin, kw. staromiejski, woj. dolnośląskie, AZP 73-20
|
| s. 187
|
|
|
Lubsko, st. 31, gm. Żary, woj. lubuskie, AZP 65-09
|
| s. 187
|
|
|
Mironice, st. 13, gm. Kłodawa, woj. lubuskie, AZP 43-11
|
| s. 187-188
|
|
|
Mogilno, st. 1, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 47-37
|
| s. 188
|
|
|
Nysa, st. 1, gm. loco, woj. opolskie, AZP 93-31
|
| s. 188-189
|
|
|
Olsztyn, st. 1, gm. loco, woj. śląskie, AZP 88-50
|
| s. 189
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, Targ Rybny, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 189-190
|
|
|
Opole, Plac Wolności, gm. loco, woj. opolskie, AZP 89-37
|
| s. 191
|
|
|
Ostróda, st. I, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 191-192
|
|
|
Ostróda, st. II, wykop 17, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 192-193
|
|
|
Pisz, st. I, (wykop 1), gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 193-194
|
|
|
Płock, st. PSM 80, Stare Miasto, boisko LO im. St. Małachowskiego, ul. Małachowskiego
|
| s. 194
|
|
|
Płock, st. PSM 81, Stare Miasto, ul. Małachowskiego
|
| s. 194-195
|
|
|
Płock, st. PSM 82, Stare Miasto, Stary Rynek 10, gm. loco, woj. mazowieckie, AZP 50-54
|
| s. 195
|
|
|
Płock, st. PSM 83, Stare Miasto, Stary Rynek 17, gm. loco, woj. mazowieckie, AZP 50-54
|
| s. 195
|
|
|
Radom, gm. loco, woj. mazowieckie, AZP 74-68
|
| s. 195-196
|
|
|
Radom, zamek, gm. loco, woj. mazowieckie
|
| s. 196
|
|
|
Rogów Opolski, st. 13, gm. Krapkowice, woj. opolskie, AZP 92-37
|
| s. 196-197
|
|
|
Rurka, st. 33, gm. Chojna, woj. zachodniopomorskie, AZP 39-5
|
| s. 197-198
|
|
|
Ruszowice, st. 36, gm. Głogów, woj. dolnośląskie, AZP 68-20
|
| s. 198-199
|
|
|
Sanok, st. 1, gm. loco, woj. podkarpackie, AZP 113-78
|
| s. 199
|
|
|
Sierpc, st. 21, Stare Miasto, ul. Farna, woj. mazowieckie, AZP 43-53
|
| s. 199
|
|
|
Strzegom, ul. Kościuszki 4, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 200
|
|
|
Sulechów, st. 24, wykop II, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 59-15
|
| s. 200-201
|
|
|
Sulechów, st. 24, wykop III, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 59-15
|
| s. 201
|
|
|
Szczecin, Podzamcze, kw. nr 2, gm. loco, woj. zachodniopomorskie, AZP 30-05
|
| s. 201-202
|
|
|
Szczecin-Podzamcze, kw. nr 9, gm. loco, woj. zachodniopomorskie, AZP 30-05
|
| s. 202
|
|
|
Szczyglice, st. 5, gm. Głogów, woj. dolnośląskie, AZP 68-20
|
| s. 202-203
|
|
|
Szydłów, zamek, gm. loco, woj. świętokrzyskie
|
| s. 203
|
|
|
Świdnica, ul. Długa 48-50, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 203-204
|
|
|
Świebodzin, st. 2, wykop V, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 55-14
|
| s. 204
|
|
|
Tarnowo Pałuckie, st. T 22, gm. Wągrowiec, woj. wielkopolskie, AZP 43-31
|
| s. 204-206
|
|
|
Tarnów Jezierny, st. 7, gm. Sława, woj. lubuskie, AZP 64-18
|
| s. 206-207
|
|
|
Trzebiatów, gm. loco, woj. zachodniopomorskie
|
| s. 207-208
|
|
|
Witów, zespół klasztorny OO. Norbertanów, gm. Sulejów, woj. łódzkie
|
| s. 208
|
|
|
Włoclawek, st. 2, gm. loco, woj. kujawsko-pomorskie, AZP 47-48
|
| s. 209
|
|
|
Zalewo, st. I, wykop 24, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 209
|
|
|
Zielona Góra, st. 18, wykop XIV, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 62-14
|
| s. 210
|
|
|
Bełżec, st. 26, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 96-90
|
| s. 211
|
|
|
Biała Podlaska, ul. Artyleryjska
|
| s. 211
|
|
|
Biała Podlaska, ul. Brzeska, Moniuszki, Cicha, Przechodnia, Spokojna, Janowska, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 61-86
|
| s. 211
|
|
|
Białogard, st. 83, gm. loco, woj. zachodniopomorskie, AZP 18-19
|
| s. 211-212
|
|
|
Bieruń Stary, gm. loco, woj. śląskie
|
| s. 212-213
|
|
|
Biskupiec, st. 1, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 213-214
|
|
|
Biskupiec, st. 1, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 214
|
|
|
Bledzew, st. 45, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 49-13
|
| s. 214-215
|
|
|
Bytom, gm. loco, woj. śląskie
|
| s. 215
|
|
|
Ciechanów, ul. 17 Stycznia, gm. loco, woj. mazowieckie, AZP 43-62
|
| s. 215-216
|
|
|
Cieleśnica, gm. Rokitno, woj. lubelskie, AZP 58-88
|
| s. 216
|
|
|
Dąbrówno, st. I, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 216-217
|
|
|
Gdańsk, st. 39 gm. loco, woj. pomorskie
|
| s. 217
|
|
|
Gdańsk, st. 106, ul. Służebna, gm. loco, woj. pomorskie, AZP 12-44
|
| s. 217-218
|
|
|
Gołdap, st. I (wykop 1), gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 218-219
|
|
|
Górowo Iławeckie, st. 1, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 219-220
|
|
|
Hrubieszów, st. 24, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 86-94
|
| s. 220-221
|
|
|
Iława, st. I (wykop 9), gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 221-222
|
|
|
Iława, st. I, wykopy 11-14, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 222-223
|
|
|
Janowo, st. I, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 223-224
|
|
|
Janowo, st. I, wykop 4-4c, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 224-225
|
|
|
Koszalin-Stare Miasto, Kwartał staromiejski, woj. zachodniopomorskie, AZP 15-21
|
| s. 225-226
|
|
|
Kraków, st. 1, ul. Skawińska 27, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 102-56
|
| s. 226
|
|
|
Kraków-Kosocice, st. 15, woj. małopolskie, AZP 104-56
|
| s. 226-227
|
|
|
Lidzbark Warmiński, st. XIX, gm. loco, woj. warmińsko-warmińskie
|
| s. 227-229
|
|
|
Lubawa, st. III, wykop 9, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 30-54
|
| s. 229-230
|
|
|
Lublin, ul. Narutowicza, Okopowa, Hempla, Górna, Mościckiego, woj. lubelskie
|
| s. 230-231
|
|
|
Lubsko, st. 31A, gm. Żary, woj. lubuskie, AZP 65-09
|
| s. 231
|
|
|
Łobżenica, st. 17, gm. loco, woj. wielkopolskie
|
| s. 231-232
|
|
|
Mikanowo, st. 4, gm. Lubanie, woj. kujawsko-pomorskie
|
| s. 232
|
|
|
Mrągowo, st. I, wykop I, ul. Moniuszki, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 22-69
|
| s. 232-233
|
|
|
Mrągowo, st. I, wykop 3, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 22-69
|
| s. 233-234
|
|
|
Mrągowo, st. I, wykop 4, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 22-69
|
| s. 234-235
|
|
|
Nidzica, st. I, wykop 8a-8b i 9a-9c, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 235-236
|
|
|
Olecko, ul. Nocznickiego 5, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 18-80
|
| s. 237
|
|
|
Olecko, Plac Zamkowy 3, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 18-80
|
| s. 237-238
|
|
|
Olecko, st. 2, Plac Wolności 6 C i 6D, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 18-80
|
| s. 238
|
|
|
Olkusz, st. 2, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 98-53
|
| s. 238-240
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, wykopy 11 h i 11 j, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 240-241
|
|
|
Olsztyn, st. XXIV, wykop 32, ulica Okopowa 23, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 241-242
|
|
|
Olsztynek, st. I, wykop. 7, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 28-59
|
| s. 242
|
|
|
Panasówka, gm. Terespol, woj. lubelskie, AZP 86-86
|
| s. 242-243
|
|
|
Pisz, st. I, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie
|
| s. 243
|
|
|
Pułtusk, st. 3, gm. loco, woj. mazowieckie, AZP 47-67
|
| s. 243-245
|
|
|
Radzyń Podlaski-zespół pałacowy, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 66-82
|
| s. 245
|
|
|
Radzyń Podlaski-zespół kościelny, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 66-82
|
| s. 245
|
|
|
Szczyglice, st. 6, gm. Głogów, woj. dolnośląskie, AZP 68-20
|
| s. 245-246
|
|
|
Świdnica, ul. Spółdzielcza 2, gm. loco, woj. dolnośląskie
|
| s. 246
|
|
|
Świebodzin, st. 18, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 55-14
|
| s. 246-247
|
|
|
Wawrzeńczyce, st. 10, gm. Igołomia-Wawrzeńczyce, woj. małopolskie, AZP 101-60
|
| s. 247-248
|
|
|
Węgorzewo, ul. Krzywa, gm. loco, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 15-73
|
| s. 248-249
|
|
|
Wielbark, st. I, wyk. 3, ul. Nowowiejskiego, woj. warmińsko-mazurskie, AZP 32-64
|
| s. 249-250
|
|
|
Wieliczka, st. 2, gm. loco, woj. małopolskie, AZP 104-57
|
| s. 250
|
|
|
Wysoczka, st. 15, pow. Poznań, woj. wielkopolskie, AZP 53-24
|
| s. 250-251
|
|
|
Zamość, gm. loco, woj. lubelskie, AZP 89-88
|
| s. 251
|
|
|
Zielona Góra, st. 22, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 62-14
|
| s. 251-252
|
|
|
Zielona Góra, st. 21, gm. loco, woj. lubuskie, AZP 62-14
|
| s. 252
|
|
|