Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji.
    Zacytuj
  • Udostępnij
Hanna, st. XIV, gm. loco, woj. bialskopodlaskie, AZP 67-90/20 Mieczysław Bienia Sławomir Żółkowski s. 1-2
Klonowice, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- Lucyna Domańska Sławomira Ruta s. 2
Klonowice, st. 5, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- Beata Górska-Grabarczyk s. 2
Kopiec, st. 4, gm. Annopol, woj. tarnobrzeskie, AZP 84-74/103 Marek Florek Jerzy Libera s. 3-4
Kostkowice, st. 4, Jaskinia Deszczowa, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-52/- K. Cyrek T. Madeyska A. Nadachowski s. 4-5
Kostkowice, st. 3, Jaskinia Kroczycka, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-52/- K. Cyrek T. Madeyska P. Marosik A. Nadachowski s. 4
Krasice, st. 7, gm. Mstów, woj. częstochowskie, AZP 86-51/13 Jacek Koj Iwona Młodkowska-Przepiórowska Małgorzata Przybylska s. 5-6
Strumienno, st. 1a i 1c, gm. Krosno Odrzańskie, woj. zielonogórskie, AZP 59-10/5a, 5c E. Przechrzta s. 6-7
Seredzice, st. 5, gm. Iłża, woj. radomskie Marcin Bednarz Janusz Budziszewski s. 6
Strzegowa, Skała Biśnik, gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 94-54/- K. Cyrek M. Cyrek T. Madeyska B. Muzolf s. 7
    Zacytuj
  • Udostępnij
Biskupin, st. 2a, gm. Gąsawa, woj. bydgoskie, AZP 44-35/2 Anna Grossman s. 8
Dęby, st. 29A, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-43/165 J. Czebreszuk I. HIldebrandt s. 9-10
Borowo, st. 12, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-44/42 J. Czebreszuk M. Ignaczak s. 9
Dębowa Łąka, st. 38 i 42, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 35-48/132 i 136 R. Kirkowski s. 9
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75/- Jan Fiedorczuk Witold Gumiński s. 10-11
Gródek nad Bugiem, st. 1C, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie A. Kokowski J. Ścibior s. 11
    Zacytuj
  • Udostępnij
Grabina, st. 4, gm. Ostrowite, woj. konińskie Krzysztof Gorczyca s. 11
Gródek nad Bugiem, st. 1C, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie J. Niedźwiedź s. 12
Husynne-Kolonia, st. 6, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie M. Polańska s. 12
Hrubieszów-Podgórze, st. 5, gm. loco, woj. zamojskie J. Niedźwiedź W. Panasiewicz s. 12
Gruta, st. 52, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 31-47/212 R. Kirkowski s. 12
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77/98 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 13
Krzemionki, st. 1, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71/- Wojciech Borkowski Sławomir Sałaciński Zbigniew Wójcik s. 14-15
Koszalin-Dzierżęcino, st. 7, AZP 15-21/19 Jolanta Ilkiewicz Ignacy Skrzypek s. 14
Mirkowice, st. 33, gm. Mieścisko, woj. poznańskie, AZP 45-32/7 Marek Chłodnicki Bogusław Okupny s. 16
Narkowo, st. 16, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-44/- J. Czebreszuk M. Przybytek. s. 16-17
Nedeżów (Grzęda Sokalska), st. 22, gm. Jarczów, woj. zamojskie J. Bagińska s. 17
Opatowice, st. 32, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-43/183 Aleksander Kośko s. 17
Rybniki, st. 1, gm. Wasilków, woj. białostockie, AZP 34-86/1 Wojciech Borkowski Witold Migal Sławomir Sałaciński Marek Zalewski s. 18-19
    Zacytuj
  • Udostępnij
Opatowice, st. 35, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-43/186 Marzena Szmyt s. 18
Ryńsk, st. 42, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 35-42/60 Ryszard Kirkowski s. 19
Ryńsk, st. 70, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 35-45/93 Ryszard Kirkowski s. 20
Słonowice, st. 4, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, AZP 98-61/37 Krzysztof Tunia s. 20-21
    Zacytuj
  • Udostępnij
Szczuczyn, st. 5, gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 47-24/54 P. Makarowicz R. Pietrzak A. Prinke D. Prinke s. 21-22
Spytkowice, st. 26, gm. loco, woj. bielskie, AZP 103-52/26 S. Dryja s. 21
Szumiłowo, st. 14, gm. Radzyń Chełmiński, woj. toruńskie, AZP 32-47/41 S. Kukawka s. 22
Trzciano, st. 34, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 35-45/115 Ryszard Kirkowski s. 22-23
Trzciano, st. 36, gm. Wąbrzeźno, woj. toruńskie, AZP 35-45/74 Ryszard Kirkowski s. 23
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zagaje Stradowskie, st. 1 Mogiła Stradowska, gm. Czarnocin, woj. kieleckie, AZP 96-61/141 Barbara Burchard s. 24
    Zacytuj
  • Udostępnij
Żerocin, st. III, gm. Drelów, woj. bialskopodlaskie, AZP 63-84/14 Mieczysław Bienia Sławomir Żółkowski s. 24-25
Żuławka Mała, st. 1, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 37-31/1 Jarosław Rola Magdalena Sucholska-Rola s. 25
Dzierżysławiec, st. 11, gm. Głogówek, woj. opolskie, AZP 96-36/19 Klemens Macewicz Grzegorz Molenda Krzysztof Spychała Albert Szyndzielorz s. 26
Gliśnica, st. 1, gm. Odolanów, woj. kaliskie, AZP 70-34/- Bogusław Maryniak Leszek Ziąbka Arleta Świerkowska-Górecka s. 27
Horodło, st. 12, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 85-95/34 Wiesław Koman s. 27
Hrebenne, st. 31, gm. Horodło, woj. zamojskie Wiesław Koman s. 28
Lutcza, st. 24, gm. Niebylec, woj. rzeszowskie, AZP 108-76 Antoni Lubelczyk Piotr Mitura s. 28
Mysławczyce, st. 1, gm. Proszowice, woj. krakowskie, AZP 100-61/112 Halina Dobrzańska s. 28-29
Reguły, st. IV, gm. Michałowice, woj. st. warszawskie, AZP 58-65/38 Urszula Perlikowska-Puszkarska s. 29
    Zacytuj
  • Udostępnij
Węgliska, st. 1, gm. Rakszawa, woj. rzeszowskie, AZP 100-78/23 Piotr Mitura s. 30
Rybiny, st. 17, gm. Topólka, woj. włocławskie, AZP 51-44/131 Przemysław Makarowicz s. 30
Bortatycze-Kolonia, st. 4, gm. Zamość, woj. zamojskie J. Niedźwiedź s. 31
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wolbórz-Gatki, st. 6, gm. loco, woj. piotrkowskie, AZP 72-55/11 Aldona Chmielowska Mieczysław Góra s. 31
Brzezie, st. 29, gm. Pleszew, woj. kaliskie, AZP 64-36/- Edward Pudełko s. 32
Gorszewice, st. 1 i 29, gm. Kaźmierz, woj. poznańskie, AZP 50-24/32 i 50-24/60 Urszula Narożna-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 32
Kopiec, st. 8, gm. Annopol, woj. tarnobrzeskie, AZP 84-74/126 Marek Florek Jerzy Libera s. 33
Gródek nad Bugiem, st. 1B, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie J. Niedźwiedź s. 33
Kotla, st. 10, gm. loco, woj. legnickie, AZP 66-19/78 Krzysztof Czapla Zenon Hendel Wacław Pogorzelski s. 34
Kowalewko, st. 3, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 48-26/85 Ewa Bugaj Tomasz Skorupka s. 34
Łyniew, st. XIV, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie, AZP 66-87/56 Mieczysław Bienia Sławomir Żółkowski s. 35-36
Łódź - Józefów, st. 5, AZP 67-52/5 Mariusz Rychter Paweł Zawilski s. 35
Łódź - Józefów, st. 3, AZP 67-52/3 Mariusz Rychter Paweł Zawilski s. 35
Mirocin Dolny, st. 78, gm. Kożuchów, woj. zielonogórskie, AZP 65-14/123 Jerzy T. Nowiński Julia Orlicka s. 36
Modrzyca, st. 2, gm. Otyń, woj. zielonogórskie, AZP 64-16/2 Jarosław Lewczuk Małgorzata Lewczuk s. 37-38
Mściszewo, st. 22, gm. Murowana Goślina, woj. poznańskie, AZP 49-28/12 Joanna Bresińska Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra Tomasz Skorupka Artur Sobucki Grażyna Tkaczyk s. 38-39
Modrzyca, st. 8, gm. Otyń, woj. zielonogórskie, AZP 64-16/8 Jarosław Lewczuk Małgorzata Lewczuk s. 38
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35/90 Klemens Macewicz Grzegorz Molenda Krzysztof Spychała s. 39-40
Opatów, st. 1, gm. loco, woj. częstochowskie, AZP 83-46/10 Barbara Szybowicz s. 40
Pleszew, st. 7, gm. loco, woj. kaliskie Edward Pudełko s. 40-41
Zbrojewsko, st. 3, gm. Lipie, woj. częstochowskie, AZP 83-45/59 Urszula Bąk Marek Gedl Barbara Szybowicz s. 41
Będziechowo, st. 43, gm. Główczyce, woj. słupskie, AZP 6-31/158 Krystyna Hahuła s. 42
Binino, st. 2, gm. Ostroróg, woj. poznańskie, AZP 47-22/100 R. Pietrzak s. 43
Dziwiszowa, st. 9, gm. Żagań, woj. zielonogórskie, AZP 68-12/9 Sławomir Kałagate Jerzy Nowiński s. 43
Gródek nad Bugiem, st. 31, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie W. Panasiewicz s. 44
Grójec, st. 1, gm. Oświęcim, woj. bielskie, AZP 104-49/- Jacek Reyniak s. 44
Kantorowice, st. 6, gm. Lewin Brzeski, woj. opolskie, AZP 88-34/4 Klemens Macewicz Grzegorz Molenda Krzysztof Spychała s. 44
Łódź - Polesie, st. 11, AZP 67-51/46 Mariusz Rychter Paweł Zawilski s. 45
Mierczyce, st. 43, gm. Wądroże Wielkie, woj. legnickie, AZP 80-22/4 S. Firszt W. Grabowski M. Kłossowska R. Rzeszowski s. 45
Proszkowa, st. 1, gm. Wołów, woj. wrocławskie, AZP 74-26/62 Joanna Domańska Jerzy Gołubkow Elżbieta Noworyta s. 46-47
    Zacytuj
  • Udostępnij
Mrowino, st. 3A, gm. Rokietnica, woj. poznańskie, AZP 50-25/159 Witold Świderski s. 46
    Zacytuj
  • Udostępnij
Siemyśl, st. 30, gm. loco, woj. koszalińskie, AZP 18-15/30 Henryk Janocha Ignacy Skrzypek s. 47-48
Reguły, st. V, gm. Michałowice, woj. st. warszawskie, AZP 58-65/39 Urszula Perlikowska-Puszkarska s. 47
Wicina, st. 1, gm. Jasień, woj. zielonogórskie, AZP 65-10/1 Adam Kołodziejski s. 48-49
Tarnów, st. 7, AZP 104-66/7 Andrzej Cetera s. 48
Wierzbowa, st. 1, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, AZP 62-48/4 Jacek Błaszczyk s. 49
Babi Dół-Borcz, st. 2, gm. Somonino, woj. gdańskie, AZP 13-39/- Magdalena Mączyńska s. 50-51
Arbasy, st. IX, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, AZP 50-80/4 Krystyna Bieńkowska Halina Karwowska Jerzy Maciejczuk Katarzyna Rusin s. 50
Bogomice, st. 15, gm. Kotla, woj. legnickie, AZP 67-19/116 Z. Hendel W. Pogorzelski s. 51-52
Bielice, st. 1, gm. Łambinowice, woj. opolskie, AZP 92-33/- Barbara Jarosz Ewa Matuszczyk s. 51
Danków, st. 5, gm. Lipie, woj. częstochowskie, AZP 83-45/2 Barbara Gedl s. 52
Dobryń Mały, st. VII, gm. Zalesie, woj. bialskopodlaskie, AZP 60-89/22 Mieczysław Bienia Sławomir Żółkowski s. 52-53
Inowrocław, st. 100, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 45-40/- Józef Bednarczyk s. 53-54
Gródek nad Bugiem, st. 1C, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie A. Kokowski s. 53
Kolonia Wola Branicka, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 54-55
Kutno, st. 6, gm. loco, woj. płockie / AZP 57-50/7 Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 55-56
Kompina, st. 12, gm. Nieborów, woj. skierniewickie Lubomira Tyszler s. 55
Leśno, st. 2, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/12 Krzysztof Walenta s. 56
    Zacytuj
  • Udostępnij
Leśno, st. 22, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/- Krzysztof Walenta s. 56-57
Mielec, st. 16, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 98-71/4 Piotr Mitura s. 57-58
Mutowo, st. 2, gm. Szamotuły, woj. poznańskie P. Pawlak R. Pietrzak s. 58
Namysłów, st. 69, gm. loco, woj. opolskie, AZP 80-35/85 Grzegorz Domański Bogusław Gediga Andzrej Kosicki s. 58-59
Nowy Łowicz, st. 2 (obecnie Borowo), gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, AZP 31-16/1 Krystyna Hahuła s. 59-60
Oblin, st. 5, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, AZP 68-71/- Katarzyna Czarnecka Z. Nowakowski s. 60-61
Odry, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38/1 Tadeusz Grabarczyk s. 61
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73/2 Anna Bitner-Wróblewska Jerzy Brzozowski Grażyna Iwanowska Małgorzata Karczewska Maciej Karczewski Jerzy Siemiaszko s. 61-62
Podlodów, st. 2, gm. Łaszczów, woj. zamojskie, AZP 94-92/39 E. Banasiewicz s. 62
Psary, st. 40, gm. Jemielno, woj. leszczyńskie, AZP 70-24/49 Tadeusz Makiewicz s. 62-63
Siedleczko, st. 4, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31/31 M. Dernoga G. Sorok s. 63
Szczypkowice, st. 4, gm. Główczyce, woj. słupskie H. Machajewski s. 64
Swaryczów, st. 1, gm. Komarów, woj. zamojskie J. Kuśnierz s. 64
Sławsko, st. 63, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 10-26/- Włodzimierz Rączkowski s. 64
Tarnów, st. 8, AZP 104-66/8 Andrzej Cetera s. 65
Świbie, st. 28, gm. Wielowieś, woj. katowickie, AZP 93-43/7 Halina Wojciechowska s. 65
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wytyczno, st. 5, gm. Urszulin, woj. chełmskie, AZP 73-88/3 Wojciech Mazurek s. 65-66
Zadowice, st. 1b, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/66 Wojciech Siciński s. 67
Zadowice, st. 1a, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/67 Wojciech Siciński s. 67
    Zacytuj
  • Udostępnij
Bochotnica, st. 33, gm. Kazimierz Dolny, woj. lubelskie, AZP 75-76/262 Paweł Lis s. 68-69
Będzin, st. 2, Góra Zamkowa, gm. loco, woj. katowickie, AZP 97-48/15 A. Rogaczewska s. 68
Brańsk, st. I, gm. loco, woj. białostockie, AZP 45-84/1 Urszula Stankiewicz s. 69-70
    Zacytuj
  • Udostępnij
Chełm-Białawin, st. 1 (2), AZP 79-90/13 Stanisław Gołub s. 70
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dziekanowice, st. 22, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32/104 Anna Wrzesińska Jacek Wrzesiński s. 71-72
    Zacytuj
  • Udostępnij
Głogów-Ostrów Tumski, st. 2, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19/2 Krzysztof Czapla Aleksander Dobrowolski Piotr Gierczak Zenon Hendel Zbigniew Lissak Wacław Pogorzelski Magdalena Świderska s. 72
Gniezno, st. 22 - jezioro Święte, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 50-34/- Tomasz Janiak Tomasz Sawicki s. 73-74
Grotniki, st. 6, gm. Włoszakowice, woj. leszczyńskie, AZP 62-22/63 Elżbieta Wyrwińska s. 74-75
Klukowicze, st. 1, gm. Nurzec Stacja, woj. białostockie, AZP 53-88/- Małgorzata Hajduk Zbigniew Kobyliński Dariusz Krasnodębski s. 75-76
Jaworze, st. 1, gm. Jasienica, woj. bielskie Bogusław Chorąży s. 75
Lasowice, st. A, gm. Otmuchów, woj. opolskie, AZP 92-32/- Mariusz Krawczyk Jakub Kubicha Klemens Macewicz Mirosława Macewicz Wacław Romiński Krzysztof Spychała s. 76
    Zacytuj
  • Udostępnij
Lublin - Stare Miasto, AZP 77-81/- Irena Kutyłowska s. 76-77
Podebłocie, st. 1, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Paul Barford Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 77-78
Podebłocie, st. 5, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Paul Barford Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 78
Rybitwy-Ostrów Lednicki, st. 1, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32/22 Jacek Wrzesiński s. 79-80
Rajsk, st. 19, gm. Bielsk Podlaski, woj. białostockie, AZP 43-86/- Małgorzata Głaz s. 79
Siemno (Pęczki), st. I, gm. Janowo, woj. olsztyńskie, AZP 32-65/- Marcin Heyman Elżbieta Kowalczyk s. 81
    Zacytuj
  • Udostępnij
Stary Brześć, gm. Brześć Kujawski, woj. włocławskie, AZP 48-46/- Leszek Kajzer s. 81-82
    Zacytuj
  • Udostępnij
Stasin, st. 6, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Paul Barford Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 82-83
Szczecin - Stare Miasto, Podzamcze, st. 20, AZP 30-05/77 Marek Dworaczyk Anna Kowalska Lech Leciejewicz Władysław Łosiński s. 83-84
Wrześnica, st. 7, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 10-26/2 Arkadiusz Marciniak Włodzimierz Rączkowski s. 84-85
Zgłowiączka, gm. Lubraniec, woj. włocławskie, AZP 50-45/104, 107 Aldona Andrzejewska Krystyna Nadolska s. 85-86
Zubowice, gm. Komarów, woj. zamojskie A. Urbański s. 86
Żukowice, st. 47, gm. loco, woj. legnickie, AZP 67-19/53 Krzysztof Czapla Aleksander Dobrowolski Zenon Hendel Lech Leciejewicz Jerzy Lodowski Wacław Pogorzelski Magdalena Świderska s. 86
Bielsko-Biała, st. 31, AZP 107-48/16 Bożena Chorąży Bogusław Chorąży Stanisław Pawłowski Jacek Reyniak Jerzy Szydłowski s. 87-88
Cieszyn - Wzgórze Zamkowe, st. 1, gm. loco, woj. bielskie, AZP 108-44/- Janusz Bogdanowski Wiesław Kuś Zbigniew Pianowski s. 88-89
Bytom, st. 2, gm. loco, woj. katowickie, AZP 96-46/- lub 96-47/- Zdzisław Jedynak Aleksander Niedzielski Marian Pawliński Dorota Podyma Jacek Rodziewicz-Winnicki Izabella Wójcik s. 88
Czechów, st. 1, Zamek, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 107-63/3 Agnieszka Mirek Andrzej Szpunar Barbara Szpunar s. 90
Elbląg - Stare Miasto, AZP 16-51/- Andrzej Gołębiewski Mirosław Marcinkowski Grażyna Nawrolska Tadeusz Nawrolski s. 90-91
Gniewoszów, st. 1, Zamek "Szczerba", gm. Międzylesie, woj. wałbrzyskie, AZP 99-24/3 Czesław Francke s. 91-92
Legnickie Pole-Strachowice, st. 19, gm. loco, woj. legnickie, AZP 79-21/- S. Firszt W. Grabowski R. Rzeszowski s. 92