Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji s. 2
Grodzisko Dolne, st. 8, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 100-81 Piotr Mitura s. 5
Dzierżysław, st. 35, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 102-38 Marta Połtowicz s. 5
Iłża, st. 3, gm. loco, woj. radomskie, AZP 79-68 Marcin Bednarz s. 6
Hłomcza, st. 1, gm. Sanok, woj. krośnieńskie, AZP 112-79 Anna Muzyczuk s. 6
Henryków, st. 15, gm. Ziębice, woj. wałbrzyskie, AZP 90-28 Tomasz Płonka Andrzej Wiśniewski s. 6
Michałów, kompleks stanowisk "Rydno", gm. Wąchock, woj. kieleckie, AZP 80-66 Elżbieta Ciepielewska H. Królik Andrzej J. Tomaszewski s. 7-8
Kraków-Zwierzyniec, st. 4, ul. Spadzista B1, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 102-56 Krzysztof Sobczyk s. 7
Iłża, st. 10, gm. loco, woj. radomskie, AZP 79-68 Marcin Bednarz s. 7
Rozumice, st. "C" 3, gm. Kietrz, woj. opolskie, AZP 103-37 Eugeniusz Foltyn s. 8-9
Mirkowice, st. 33, gm. Mieścisko, woj. poznańskie, AZP 45-32 Jacek Kabaciński s. 8
Siedlnica, st. 17, gm. Wschowa, woj. leszczyńskie, AZP 66-22 Jan Michał Burdukiewicz Charles Frank Herman s. 9-10
Wybranowo, st. 1, gm. Janowiec Wlkp., woj. bydgoskie Jacek Kabaciński s. 10
Łęczyn, st. 13, gm. Dobiegniew, woj. gorzowskie, AZP 40-18 Zbigniew Bagniewski s. 11
Łęczyn, st. 25, gm. Dobiegniew, woj. gorzowskie, AZP 40-18 Zbigniew Bagniewski s. 12-13
Łęczyn, st. 23, gm. Dobiegniew, woj. gorzowskie, AZP 40-18 Zbigniew Bagniewski s. 12
Mostno, st. 16, gm. Dębno, woj. gorzowskie, AZP 45-07 Tomasz Kendelewicz s. 13-14
Ściejowice, st. 1, gm. Liszki, woj. krakowskie, AZP 103-55 Elżbieta Chochorowska s. 14
Brody Pomorskie, st. 20, gm. Gniew, woj. gdańskie, AZP 22-45 Olgierd Felczak s. 15-16
Białka, st. 2, gm. Szczawin Kościelny, woj. płockie, AZP 54-52 Małgorzata Rybicka s. 15
Biała, st. A, gm. loco, woj. opolskie, AZP 95-34 Grzegorz Molenda s. 15
Bukowiec, st. 15, gm. Jabłonowo, woj. toruńskie, AZP 33-49 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 16-17
Bukówka-Zapniów, st. 1, gm. Pawłów, woj. świętokrzyskie, AZP 83-68 Czesław Hadamik s. 17-18
Dobrzejowice, st. 2, gm. Żukowice, woj. legnickie, AZP 67-18 Zenon Hendel s. 18-19
Czchów, st. 10, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 107-63 Paweł Madej Paweł Valde-Nowak s. 18
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75 Jan Fiedorczuk Ewa Gumińska Witold Gumiński Mira Pyżuk s. 19-22
Gąsawa, st. 6, gm. loco, woj. bydgoskie, AZP 35-45 Anna Grossman s. 22-23
Garbina, st. 2, gm. Frombork, woj. elbląskie, AZP 12-54 Zbigniew Sawicki s. 22
Głogówek, st. 32, gm. loco, woj. opolskie, AZP 96-36 Tomasz Płonka Andrzej Wiśniewski s. 23-24
Gnojno, st. 4, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 91-65 Marek Nowak s. 24-25
Gołańcz, st. 69, gm. loco, woj. pilskie, AZP 41-31 Mirosław Andrałojć s. 25
Grądy Woniecko, st. 1, gm. Rutki, woj. łomżyńskie, AZP 37-79 Karol Szymczak s. 25-26
Gródek, st. 1C, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie Józef Niedźwiedź s. 26-27
Grudziądz-Wielkie Tarpno, st. 4, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 30-45 M. Kurzyńska s. 27-28
Gwoździec, st. 2, gm. Zakliczyn, woj. tarnowskie, AZP 106-64 Agnieszka Kukułka s. 28-29
Grzybów (Słubice), st. 23, gm. Słubice, woj. płockie, AZP 54-56 Małgorzata Rybicka s. 28
Hubinek, st. 3, gm. Ulhówek, woj. zamojskie, AZP 94-91 Wiesław Koman s. 29
Iłża - Chwałowski Trakt, st. 21, gm. loco, woj. radomskie, AZP 79-69 Witold Bujakowski Marcin Kmicik s. 30-31
Husynne, st. 2, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 86-95 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 30
Hubinek, st. 4, gm. Ulhówek, woj. zamojskie, AZP 94-92 Jolanta Bagińska s. 30
Kaczynos, st. 1, gm. Stare Pole, woj. elbląskie, AZP 17-49 Zbigniew Sawicki s. 31-32
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 32-33
Kiełczewo, st. 45, gm. Kościan, woj. leszczyńskie, AZP 59-25 Tadeusz Łaszkiewicz s. 33-34
Kichary Nowe, st. 2, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-73 Hanna Kowalewska-Marszałek s. 33
Kocmyrzów, st. 17, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, woj. krakowskie, AZP 100-58 Krzysztof Tunia s. 34
Kończewice, st. 1, gm. Miłoradz, woj. elbląskie, AZP 18-46 Zbigniew Sawicki s. 34-35
Krzemionki, st. 1, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71 Wojciech Borkowski s. 35-36
Lembarg, st. 95, gm. Jabłonowo, woj. toruńskie, AZP 33-49 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 36
Lembarg, st. 96, gm. Jabłonowo, woj. toruńskie, AZP 33-49 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 37
Lublin-Dąbrowa, st. 19 "osada na cyplu", gm. loco, woj. lubelskie, AZP 79-81 Agnieszka Niedźwiadek s. 37-38
Łoniowa, st. 18, gm. Dębno, woj. tarnowskie, AZP 106-63 Paweł Valde-Nowak s. 38
Miechowice, st. 4a, gm. Brześć Kujawski, woj. włocławskie, AZP 48-45 Aldona Bieniek Ryszard Grygiel Dorota Nalepka Bolesław Nowaczyk s. 39-40
Malice Kościelne, st. 1, gm. Lipnik, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-71 Barbara Bargieł Marek Florek s. 39
Młodów-Zakącie, st. 14, gm. Lubaczów, woj. przemyskie, AZP 100-87 Agata Pilch s. 40-41
Nawóz, st. 10, gm. Nielisz, woj. zamojskie, AZP 87-86 Józef Niedźwiedź Andrzej Urbański s. 41
Nawóz, st. 26, gm. Nielisz, woj. zamojskie, AZP 87-85 Józef Niedźwiedź s. 41-42
Niedźwiada, st. 34, gm. Ropczyce, woj. rzeszowskie, AZP 104-71 Piotr Mitura s. 42
Niedźwiedziówka, st. 1, gm. Stegna, woj. elbląskie, AZP 14-47 Ryszard F. Mazurowski s. 42-43
Opatowice, st. 35, gm. Radziejów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 48-43 Marzena Szmyt s. 43-44
Parchatka, st. 12, gm. Kazimierz Dolny, woj. lubelskie, AZP 74-76 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 44-45
Opatów, st. 1, "Żmigród", woj. tarnobrzeskie, AZP 87-70 Marek Florek s. 44
Poczałkowo, st. 36, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 44-44 Lucyna Domańska s. 45
Poczałkowo, st. 38, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 44-44 Lucyna Domańska s. 46
Przybranówek, st. 43, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 44-44 Lucyna Domańska s. 46-47
Santocko, st. 43, gm. Kłodawa, woj. gorzowskie, AZP 44-11 Sylwia Groblica s. 47-48
Rzucewo, st. 1, gm. Puck, woj. gdańskie, AZP 04-42 Danuta Król s. 47
Rzeszów, st. 54, AZP 103-76 Piotr Mitura s. 47
Santocko, st. 55, gm. Kłodawa, woj. gorzowskie, AZP 44-11 Sylwia Groblica s. 48-49
Santocko, st. 45, gm. Kłodawa, woj. gorzowskie, AZP 44-11 Sylwia Groblica s. 48
Sędzin Drugi, st. 53, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie Krzysztof Cyrek s. 49
Siedlec, st. 10, gm. Otmuchów, woj. opolskie, AZP 92-30 Mirosław Furmanek s. 49-50
Siniarzewo, st. 1, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie, AZP 46-44 Ryszard Kirkowski Aleksandra Kośko s. 50-51
Słonowice, st. "G", gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, AZP 98-61 Krzysztof Tunia s. 51-52
Smarglin, st. 22, gm. Dobre, woj. włocławskie M. Ignaczak M. Makowiecka M. Szmyt s. 52
Stryczowice, st. VII, gm. Waśniów, woj. kieleckie, AZP 85-69 Barbara Matraszek Sławomir Sałaciński s. 52-53
Strzyżów, st. 26, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 86-96 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 53-54
Strzyżów, st. 10, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 86-96 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 53
Strzegowa, Jaskinia Biśnik, gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 95-94 Krzysztof Cyrek s. 53
Susiec, st. 13, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 97-87 Jerzy Kuśnierz Andrzej Urbański s. 54
Tanowo, st. 3, gm. Police, woj. szczecińskie, AZP 28-04 Tadeusz Galiński s. 54-55
Teptiuków, st. 6, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 86-94 Józef Niedźwiedź Halina Taras s. 55-56
Wieliczka, st. 98, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-58 Kazimierz Reguła s. 56-57
Wieliczka, st. 96, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-58 Kazimierz Reguła s. 56
Witowy Most, st. 2, gm. Baranowo, woj. ostrołęckie Andrzej Z. Bokiniec Jarosław Sobieraj s. 57-58
Witoldów, st. 1, gm. Szczawin Kościelny, woj. płockie, AZP 54-52 Małgorzata Rybicka s. 57
Wola Węgierska, st. 3, gm. Roźwienica, woj. przemyskie, AZP 107-81 Jan Michnik Ewa Sosnowska s. 58-59
Wojcieszyce, st. 86, gm. Kłodawa, woj. gorzowskie, AZP 44-12 Małgorzata Pytlak s. 58
Zagaje Stradowskie, st. 6, gm. Czarnocin, woj. kieleckie, AZP 95-61 Barbara Burchard s. 59-60
Żuławka Mała, st. 1, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 37-31 Jarosław Rola Magdalena Suchorska-Rola s. 60
Borowo, st. 12, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-44 Małgorzata Ignaczak Marzena Szmyt s. 62
Bruszczewo, st. 5, gm. Śmigiel, woj. leszczyńskie, AZP 61-24 Janusz Czebreszuk Sławomir Kadrow Adriana Romańska Patrycja Silska s. 62-63
Grodzisk Mazowiecki, st. II, gm. loco, woj. warszawskie, AZP 59-62 Sławomir Żółkowski s. 64-65
Hrebenne, st. 10, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 95-95 Marta Polańska s. 65
Hrebenne, st. 31, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95 Marta Polańska s. 65-66
Hrebenne, st. 34, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95 Marta Polańska s. 66-67
Janki Dolne, st. 11, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-96 Wiesław Koman Józef Niedźwiedź s. 67-68
Kamieńskie, st. 1, gm. Orzysz, woj. suwalskie, AZP 23-76 Jerzy Marek Łapo s. 68-69
Podlodów, st. 2, gm. Łaszczów, woj. zamojskie, AZP 93-92 Jolanta Bagińska Ewa Banasiewicz Halina Taras s. 69
Pruszków, st. 9, gm. loco, woj. warszawskie, AZP 58-64 Władysława Roszyk s. 70
Skrzatusz, st. 1, gm. Szydłowo, woj. pilskie, AZP 36-24 Jarosław Rola s. 70-71
Trzcinica, st. 1, gm. Jasło, woj. krośnieńskie, AZP 109-71 Jan Gancarski s. 71-72
Trzcinica, st. 22, gm. Jasło, woj. krośnieńskie, AZP 108-71 Jan Gancarski s. 72-73
Trzcinica, st. 25, gm. Jasło, woj. krośnieńskie, AZP 109-71 Jan Gancarski s. 73-74
Tur Dolny-Busina, st. 3, gm. Michałów, woj. kieleckie, AZP 92-61 Andrzej Matoga s. 74-75
Tuliska, st. 6, gm. Szczawin Kościelny, woj. płockie, AZP 54-52 Adam Grajewski s. 74
Barnówko, st. 2, gm. Dębno, woj. gorzowskie, AZP 44-7 Tadeusz Szczurek s. 76-77
Barnówko, st. 1, gm. Dębno, woj. gorzowskie, AZP 44-7 Tadeusz Szczurek s. 76
Barnówko, st. 7, gm. Dębno, woj. gorzowskie, AZP 44-7 Małgorzata Pytlak s. 77-78
Barnówko, st. 3, gm. Dębno, woj. gorzowskie, AZP 44-7 Tadeusz Szczurek s. 77
Borowy Młyn, st. 5, gm. Pszczew, woj. gorzowskie, AZP 52-17 Sylwia Groblica Tadeusz Szczurek s. 78
Borowy Młyn, st. 31, gm. Pszczew, woj. gorzowskie, AZP 52-17 Sylwia Groblica Tadeusz Szczurek s. 78
Białężyce, st. 1 i 9, gm. Września, woj. poznańskie, AZP 55-33 Ryszard Kierkowski s. 78
Borowy Młyn, st. 32, gm. Pszczew, woj. gorzowskie, AZP 52-17 Sylwia Groblica Tadeusz Szczurek s. 79-80
Budy Kraszewskie, st. 1, gm. Raciąż, woj. ciechanowskie, AZP 44-57 Zbigniew Dłubakowski s. 79
Drwalew, st. 3, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, AZP 62-48 Jacek Błaszczyk s. 80
Gajewo, st. 1, gm. Lubiszyn, woj. gorzowskie, AZP 43-09 Sylwia Groblica s. 80
Gajewo, st. 2, gm. Lubiszyn, woj. gorzowskie, AZP 43-08 Sylwia Groblica s. 81
Gliwice, st. 6, gm. loco, woj. katowickie, AZP 97-44 Dominik Abłamowicz Renata Abłamowicz Marian Pawliński Dorota Podyma Izabella Wójcik s. 81-82
Goraszowice, st. 12, gm. Otmuchów, woj. opolskie, AZP 92-30 Mirosław Furmanek s. 82-83
Głogówek, st. 46, gm. loco, woj. opolskie, AZP 96-36 Krzysztof Spychała s. 82
Gutkowo, st. 3, gm. Siemiątkowo Koziebrodzkie, woj. ciechanowskie, AZP 44-57 Zbigniew Dłubakowski s. 83-84
Grodzisko Dolne, st. 22, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 101-81 Sylwester Czopek s. 83
Kaszewy Kościelne, st. 1, gm. Krzyżanów, woj. płockie, AZP 57-51 Jacek Moszczyński s. 84
Kłodawa, st. 13, gm. Loco, woj. gorzowskie, AZP 44-12 Małgorzata Pytlak s. 84-85
Kłodawa, st. 22, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 44-12 Małgorzata Pytlak s. 85
Kłodawa, st. 31, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 44-12 Małgorzata Pytlak s. 85-86
Koszanowo, st. 9 (GAZ 100), gm. Pniewy, woj. poznańskie, AZP 50-22 Daniel Żychliński s. 86
Kraków-Bieżanów, st. 30, AZP 103-57 Kazimierz Reguła s. 86-87
Kocin Nowy, st. 1, gm. Mykanów, woj. częstochowskie, AZP 84-48 Iwona Młodkowska-Przepiórkowska s. 86
Lepsze, st. 25, gm. Zakrzewo, woj. włocławskie, AZP 46-44 Witold Świętosławski s. 87
Krasocin, st. 1, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 85-58 Jolanta Gągorowska Jerzy Lejawa s. 87
Mistrzewice Nowe, st. 4, gm. Młodzieszyn, woj. skierniewickie, AZP 55-59 Justyn Skowron s. 88-89
Łąg Kolonia, st. 38, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38 Beata Górska-Grabarczyk s. 88
Łazy, st. 1, gm. Wińsko, woj. wrocławskie, AZP 71-24 Paweł Madera s. 88
Mogielnica, st. 1, gm. Korczew, woj. siedleckie, AZP 53-81 Agnieszka Niedźwiadek s. 89
Mystki, st. 1, gm. Lubiszyn, woj. gorzowskie, AZP 43-8 Sylwia Groblica s. 90
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35 Krzysztof Spychała s. 90-91
Patków, st. 1, gm. Niemojki, woj. bialskopodlaskie, AZP 56-83 Władysława Roszyk s. 91-92
Nowiny, gm. Knyszyn, woj. białostockie, AZP 34-86 Marek Zalewski s. 91
Pawełki, st. 7, gm. Kochanowice, woj. częstochowskie, AZP 88-49 Iwona Młodkowska-Przepiórkowska s. 92
Pawłowice, st. 1, gm. Michałów, woj. kieleckie, AZP 93-61 Andrzej Matoga s. 93
Przymiłowice, st. 9, gm. Olsztyn, woj. częstochowskie, AZP 88-50 Iwona Młodkowska-Przepiórkowska s. 93-94
Poletyły, st. 11, gm. Brańska, woj. białostockie, AZP 45-84 Jerzy Maciejczuk s. 93
Rzeszotary, st. 1, gm. Miłkowice, woj. legnickie, AZP 76-20 Romuald Piwko s. 94-95
Rybniki-Krzemianka, st. 1, gm. Wasilków, woj. białostockie, AZP 34-86 Marek Zalewski s. 94
Słubice, st. 3, gm. loco, woj. płockie, AZP 53-65 Urszula Dziub Violetta Lis Antoni Podstolski s. 95-96