Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji Marek Konopka
Baraki Stare, gm. Zaklików, woj. tarnobrzeskie, st. 14 Jerzy Libera s. 1
Grabina, gm. Łąck, woj. płockie, st. 5 Krzysztof Gowin Małgorzata Rybicka s. 1-2
Nowa Biała, gm. Nowy Targ, woj. nowosądeckie, st. 2 (jaskinia w Obłazowej) Zbigniew Bocheński Ahmad Gaud Wacław Kochan Anita Mayer Adam Nadachowski Paweł Valde-Nowak Mieczysław Wolsan s. 2
Potoczek, gm. Potok Wielki, woj. tarnobrzeskie, st. 4 Jerzy Libera s. 2-3
    Zacytuj
  • Udostępnij
Puszczykowo, woj. poznańskie, st. 21 Józef Marcinkiewicz s. 3
Skarżysko-Kamienna, woj. kieleckie. Zespół stanowisko "Rydno" Elżbieta Danielczyk Halina Królik Romuald Schild Andrzej J. Tomaszewski s. 4
Tanowo, gm. Police, woj. szczecińskie, st. 3 Tadeusz Galiński s. 4
Zwoleń, woj. radomskie, s. "Strzelnica" Elżbieta Danielczyk Halina Królik Romuald Schild Zofia Sulgostowska Andrzej J. Tomaszewski s. 5-6
Troniny, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, st. 5 Krzysztof Cyrek s. 5
Wojnowo, gm. Kargowa, woj. zielonogórskie, st. 2 John Bower Michał Kobusiewicz s. 5
    Zacytuj
  • Udostępnij
Brańsk, woj. białostockie, st. 15 Jerzy Maciejczuk Zofia Sulgostowska s. 7-8
    Zacytuj
  • Udostępnij
Bolechowice-Zielona, gm. Zabierzów, woj. krakowskie, st. 9 Ewa Rook Anna Ruszar s. 7
Chaławy, gm. Brodnica, woj. poznańskie, st. 15 Danuta Prinke Andrzej Prinke s. 8-9
Brody Pomorskie, woj. gdańskie, st. 20 Olgierd Felczak s. 8
Brzezie, gm. Wiślica, woj. kieleckie, st. 6 A. Staroń L. Wiewióra L. Wojda s. 8
Cieszanowice, gm. Gorzkowice, woj. piotrkowskie, st. 4 Ewa Niesiołowska-Śreniowska s. 9
Dąbrowa Biskupia, woj. bydgoskie, st. 21 Piotr Chachlikowski s. 9-10
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dudka, gm. Wydminy, woj. suwalskie, st. 1 Jan Fiedorczuk Witold Gumiński s. 10-11
Gródek nad Bugiem, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, st. 1C Jacek Buszewicz s. 11
Grzybów, gm. Staszów, woj. tarnobrzeskie, st. 1 Ewa Garbacz Krzysztof Garbacz s. 11
Hyża, gm. Zamość, woj. zamojskie, st. 1 Wiesław Koman s. 12
Karmanowice, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, st. 35 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 12-13
Kichary Nowe, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, st. "Pole Bolenia" Dorota Cyngot Hanna Kowalewska-Marszałek s. 13
Kobylanki, gm. Skulsk, woj. konińskie, st. 2 Krzysztof Gorczyca s. 13-14
Kraków - Nowa Huta - Wyciąże, st. 5 Małgorzata Kaczanowska Paulina Poleska Jacek Rydzewski s. 14-15
Krzemionki, gm. Bodzechów, woj. kieleckie Wojciech Borkowski Regina Dziklińska Małgorzata Hajduk Iwona Jaworowska Witold Migal Sławomir Sałaciński Marek Zalewski s. 15-16
Łańcut, woj. rzeszowskie, st. 3 Aleksandra Gruszczyńska s. 16
Łącko, gm. Pakość, woj. bydgoskie, st. 6A Aleksandra Cofta-Broniewska s. 16
Łubcze, gm. Jarczów, woj. zamojskie, st. 24 Jolanta Bagińska s. 16-17
    Zacytuj
  • Udostępnij
Nowy Dwór, gm. Dąbrowa Biskupia, woj. bydgoskie, st. 16 Piotr Chachlikowski s. 17-18
Marianowo, gm. Ślesin, woj. konińskie, st. 17 Krzysztof Gorczyca s. 17
Odry, gm. Chojnice, woj. bydgoskie, st. 2 Elżbieta Grzelakowska s. 18
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, st. 3 Aleksander Kośko s. 18
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, st. 36 Marzena Szmyt s. 19-20
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, st. 34 Aleksander Kośko s. 19
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, st. 7 J. Czebreszuk s. 19
    Zacytuj
  • Udostępnij
Opatowice, gm. Radziejów, woj. włocławskie, st. 42 Marzena Szmyt s. 20
Parchatka, gm. Kazimierz Dolny, woj. lubelskie, st. 12 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 20
Rojków, gm. Zapolice, woj. sieradzkie, st. 1 Andrzej Pelisiak s. 21-22
Poganice, gm. Potęgowo, woj. słupskie, st. 4 Piotr Pieszak Jacek Wierzbicki Witold Świderski s. 21
Przędzel, gm. Rudnik n/ Sanem, woj. tarnobrzeskie, st. 10 Marek Florek s. 21
Samborowice, gm. Pietrowice Wielkie, woj. katowickie, st. 49 Małgorzata Kurgan-Przybylska s. 22-23
Rzucewo, gm. Puck, woj. gdańskie, st. 1 Roman Gołębiewski Danuta Król Tadeusz Wiślański s. 22
Słonowice, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, st. "G" Krzysztof Tunia s. 23-24
    Zacytuj
  • Udostępnij
Sandomierz, woj. tarnobrzeskie, st. Wzgórze Zawichojskie Dorota Cyngot Hanna Kowalewska-Marszałek s. 23
Stefanów, gm. Gostynin, woj. płockie, st. 4 Krzysztof Gowin Małgorzata Rybicka s. 24-25
Smarglin, gm. Dobre, woj. włocławskie, st. 22 J. Czebreszuk P. Makarowicz s. 24
Smarglin, gm. Dobre, woj. włocławskie, st. 53 J. Czebreszuk P. Makarowicz s. 24
Świerszczów Kolonia, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, st. 28 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 25-26
    Zacytuj
  • Udostępnij
Strachów, woj. wrocławskie, st. 2 Anna Leciejewiczowa s. 25
Wierzbica "Zele", woj. radomskie Hanna Lech s. 26
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zarzyca, gm. Kondratowice, woj. wrocławskie Olena Prus s. 26-27
Zduńska Wola-Nowe Miasto, woj. sieradzkie Andrzej Pelisiak s. 27
    Zacytuj
  • Udostępnij
Żalęcino, gm. Dolice, woj. szczecińskie, st. 4 Marek Chłodnicki s. 27
Biecz, gm. Brody, woj. zielonogórskie, st. 1 Andrzej Kosicki s. 29
Biskupin, gm. Gąsawa, woj. bydgoskie, st. 2a Anna Grossman s. 29-30
    Zacytuj
  • Udostępnij
Bocheniec, gm. Małogoszcz, woj. kieleckie, st. 3 Bartłomiej Konieczny Andrzej Matoga s. 30-31
    Zacytuj
  • Udostępnij
Branice, woj. opolskie, st. 7 Krzysztof Spychała Sylwia Wuszkan s. 31
    Zacytuj
  • Udostępnij
Brańsk, woj. białostockie, st. 22 Jerzy Maciejczuk s. 31-32
Brzezie, gm. Pleszew, woj. kaliskie, st. 29 Edward Pudełko s. 32-33
Cerkiewnik, gm. Dobre Miasto, woj. olsztyńskie, st. 5 Mirosław Hoffmann s. 33-34
Chodaczów, gm. Grodzisko Dolne, woj. rzeszowskie, st. 3 Sylwester Czopek Krystyna Koza Grzegorz Wronowski s. 34-35
Chodaczów, gm. Grodzisko Dolne, woj. rzeszowskie, st. 2 Sylwester Czopek s. 34
Cichowo, gm. Krzynowłoga Mała, woj. ostrołęckie Grażyna Dmochowska Małgorzata Kamińska Teresa Węgrzynowicz s. 35
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dolice, woj. szczecińskie, st. 40 Helena Bona Stefan Wesołowski s. 36-37
Górka Sobocka, gm. Kondratowice, woj. wrocławskie, st. 8 Barbara Butent s. 37-38
Kaczórki, gm. Krasnobród, woj. zamojskie, st. 2 Wiesław Koman s. 38-39
Grobniki, gm. Głubczyce, woj. opolskie, st. 7 B. Gediga Barbara Jarosz Jadwiga Kawecka s. 38
Karolków, gm. Nowa Sucha, woj. skierniewickie, st. 2 Paweł Świątkiewicz s. 39
Komarów, woj. zamojskie, st. 9 Jerzy Kuśnierz s. 39
    Zacytuj
  • Udostępnij
Koszyce Wielkie, gm. Tarnów, woj. tarnowskie, st. 1 Andrzej Cetera Jerzy Okoński s. 40
Kuźniczka, gm. Krzepice, woj. częstochowskie, st. 2 Iwona Młodkowska s. 40-41
Króle Stare, gm. Księżopol, woj. zamojskie, st. 1 Andrzej Urbański Jerzy Waszkiewicz s. 40
Madeły, gm. Pątnów, woj. sieradzkie, st. 1 Zdzisław Kaszewski s. 41-42
Maciejowice, woj. siedleckie, st. 1 Jan Dąbrowski Małgorzata Mogielnicka-Urban s. 41
Mikowice, gm. Namysłów, woj. opolskie, st. 1 Barbara Butent-Stefaniak Bogusław Gediga Elżbieta Kłosińska Bogusław Maryniak Wojciech Tesarczyk s. 42-43
Masanów, gm. Sieroszewice, woj. kaliskie, st. 9 B. Maryniak L. Ziąbka s. 42
Orzech, gm. Świerklaniec, woj. katowickie, st. 2 Renata Abłamowicz Elżbieta Szydłowska s. 43-44
Nowy Młyn, gm. Brześć Kujawski, woj. włocławskie, st. 6 Peter Bogucki Ryszard Grygiel s. 43
Polany, woj. radomskie, st. 2 Tomasz Herbich Jacek Lech Krzysztof Misiewicz Mirosław Mizera s. 44
Połażejewo, gm. Środa Wlkp., woj. poznańskie, st. 11 Bogdan Walkiewicz s. 44-45
Sadowie, gm. Ostrów Wlkp., woj. kaliskie, st. 1 L. Ziąbka s. 45
Ropa, gm. Gorlice, woj. nowosądeckie, st. 2 Anna Tyniec Paweł Valde-Nowak s. 45
Samborowice, gm. Pietrowice Wielkie, woj. katowickie, st. 1/A/AZP Krystyna Kozłowska s. 46
Strzelce Opolski, woj. opolskie, st. 22 E. Holc E. Matuszczyk S. Pazda s. 46
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zbrojewsko, gm. Lipie, woj. częstochowskie, st. 3 Urszula Bąk Marek Gedl Barbara Szybowicz s. 47
Tur Dolny-Busina, gm. Michałów, woj. kieleckie, st. 3 Bogusław Chorąży Andrzej Matoga s. 47
Brzeście, gm. Sławno, woj. słupskie, st. 13 Arkadiusz Marciniak Włodzimierz Rączkowski s. 49-50
Bednary, gm. Nieborów, woj. skierniewickie, st. 6 Beata Górska-Grabarczyk Jerzy Kmieciński Lubomira Tyszler s. 49
Gąsawa, woj. bydgoskie, st. 2 Danuta Piotrowska Wojciech Piotrowski s. 50
Gorszewice, gm. Kazimierz Wlkp., woj. poznańskie, st. 1 Urszula Narożna-Szamtek s. 50-51
Gwieździn, gm. Rzeczenica, woj. słupskie, st. 9 Ignacy Skrzypek s. 51
Jarocin, woj. kaliskie, st. 1 Eugeniusz Czarny Bogdan Walkiewicz s. 52
Janiki Wielkie, gm. Zalewo, woj. olsztyńskie, st. 1 Mirosław Hoffmann s. 52
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kolonia Grzybów Podlesie, gm. Staszów, woj. tarnobrzeskie, st. 1 Ewa Garbacz Krzysztof Garbacz s. 52
Krasocin, woj. kieleckie, st. 1 Jerzy Lejawa s. 53
Kunice, woj. legnickie, st. 1 Andrzej Mierzwiński s. 53-54
    Zacytuj
  • Udostępnij
Młynki, gm. Szczerców, woj. piotrkowskie, st. 2 (AZP 77-48/45) Tadeusz Łaszkiewicz s. 54-55
Mikołajów, gm. Osiek, woj. tarnobrzeskie, st. 1 Mirosław Jerzmanowski s. 54
Mąkolice, gm. Wola Krzysztoporska, woj. piotrkowskie, st. 3 Mirosław Szukała s. 54
Popowlany, gm. Tykocin, woj. białostockie, st. 2 Lech Pawlata Teresa Węgrzynowicz s. 55
    Zacytuj
  • Udostępnij
Sobiejuchy, gm. Żnin, woj. bydgoskie, st. 1 Anthony Harding Nina Ostoja-Zagórska Janusz Ostoja-Zagórski Carol Palmer James Rackham Joanna Sawicka s. 55-56
Suraż, woj. białostockie, st. 3 Lech Pawlata Teresa Węgrzynowicz s. 56-57
Tarnowiec, woj. tarnowskie, st. 1 Andrzej Szpunar s. 57
Wilkowice, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, st. 1 Jacek Błaszczyk s. 57-58
Żędowo, gm. Szubin, woj. bydgoskie, st. 3 Anthony Harding Janusz Ostoja-Zagórski Carol Palmer James Rackham Joanna Sawicka s. 58-59
Wyszembork, gm. Mrągowo, woj. olsztyńskie, st. 4a Wojciech Nowakowski s. 58
Borucino, gm. Stężyca, woj. gdańskie, st. 1 Janusz Podgórski s. 60
Czymanowo, gm. Gniewino, woj. gdańskie, st. 3 Iwona Wolanin-Szułdrzyńska s. 60-61
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kamionacz, gm. Warta, woj. sieradzkie Irena Jadczyk Ewa Kurylak s. 61
Łagiewniki, gm. Busko Zdrój, woj. kieleckie, st. 3 A. Staroń L. Wiewióra L. Wojda s. 61
    Zacytuj
  • Udostępnij
Opalino, gm. Gniewino, woj. gdańskie, st. 20 Zbigniew Żurawski s. 62
Płoski, gm. Wąsosz, woj. leszczyńskie, st. 3 Marek Wróbel s. 62-63
Podegrodzie, woj. nowosądeckie, st. 9 Renata Madyda-Legutko s. 63
Przedmość, gm. Praszka, woj. częstochowskie, st. 1 Iwona Młodkowska s. 63
Reda, woj. gdańskie, st. 2 Janina Kurowska s. 64
Raty, gm. Somonino, woj. gdańskie, st. 1 Mirosław Fudziński Ewa Kurylak s. 64
Stupsk, woj. ciechanowskie, st. 1 Leszek Arent Andrzej Grzymkowski Jerzy Okulicz Andrzej Panasiuk s. 64-65
Wieliszew, gm. Skrzeszew, woj. warszawskie Mirosława Andrzejowska Małgorzata Kamińska Teresa Węgrzynowicz s. 65-66
Szczodrowo, gm. Kościan, woj. leszczyńskie, st. 11 Marek Wróbel s. 65
Wilkowa, gm. Łubnice, woj. tarnobrzeskie, st. 5 Ewa Garbacz Krzysztof Garbacz s. 66
Wołyń Kolonia, gm. Warta, woj. sieradzkie Irena Jadczyk Ewa Kuryluk s. 67
Zalesice, cz. m. Piotrków Trybunalski, st. 3 Mirosław Szukała s. 67
Błotnica Strzelecka, gm. Strzelce Opolskie, woj. opolskie, st. A Sylwia Wuszkan s. 68
Ciebłowice Duże, gm. Tomaszów Mazowiecki, woj. piotrkowskie, st. 1 Janusz Karolczyk s. 69-70
Chabielice, gm. Szczerców, woj. piotrkowskie, st. 12 (AZP 77-48/54) Tadeusz Łaszkiewicz s. 69
    Zacytuj
  • Udostępnij
Drążgów Kolonia, gm. Ułęż, woj. lubelskie, st. 1 Andrzej Kokowski s. 70-71
    Zacytuj
  • Udostępnij
Cząstków Polski, gm. Czosnów, woj. warszawskie Maria Kulisiewicz-Kubielas s. 70
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gąski, gm. Gniewkowo, woj. bydgoskie, st. 18 Małgorzata Andrałojć Aleksandra Cofta-Broniewska Barbara Stolpiak s. 71
Grabice, woj. zielonogórskie, st. 1 Grzegorz Domański s. 72
Gródek nad Bugiem, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, st. 1C-"S" Andrzej Kokowski s. 72-73
Hrubieszów - Antonówka, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, st. 1 Andrzej Kokowski s. 73
Inowrocław, woj. bydgoskie, st. 100 Józef Bednarczyk s. 73-74
Jakuszowice, gm. Kazimierza Wielka, woj. kieleckie, st. 2 Kazimierz Godłowski s. 74
Kolonia Seredzice, woj. radomskie, st. 1 Kazimierz Bielenin Jolanta Drążyk Szymon Orzechowski Tomasz Wichman s. 75-76
Kamienica Szlachecka, gm. Stężyca, woj. gdańskie, st. 3 Mirosław Pietrzak Franciszek Rożnowski Małgorzata Tuszyńska s. 75
Kraków - Kurdwanów, st. 8 i 12 R. Nogalik M. Nowak T. Wichman M. Zając s. 76
Kompina, gm. Nieborów, woj. skierniewickie, st. 6 Lubomira Tyszler s. 76
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kraków - Opatkowice, st. 5 i 6 R. Naglik M. Nowak T. Wichman M. Zając s. 77
Leśno, gm. Brusy, woj. bydgoskie, st. 2 Krzysztof Walenta s. 77-78
Kucoby, gm. Olesno, woj. częstochowskie, st. 1 Wojciech A. Łonak s. 77
Łętowice, gm. Wierzchosławice, woj. tarnowskie, st. 2 Andrzej Szpunar s. 78-79
Ławny Lasek, gm. Piecki, woj. olsztyńskie, st. 3 Izabela Mellin Wojciech Nowakowski s. 78
Młodzikowo, gm. Krzykosy, woj. poznańskie, st. 21 E. A. Świerkowska s. 79
Masłomęcz, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, st. 15 Andrzej Kokowski s. 79
Nowy Łowicz, gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, st. 2 Krystyna Hahuła Ignacy Skrzypek s. 80
Oblin, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, st. 5 J. Andrzejewski Katarzyna Czarnecka Z. Nowakowski s. 80-81
Opalenie, gm. Gniew, woj. gdańskie, st. 1 Mirosław Pietrzak Franciszek Rożnowski Małgorzata Tuszyńska s. 81
    Zacytuj
  • Udostępnij
Odry, gm. Czersk, woj. bydgoskie, st. 1 Tadeusz Grabarczyk Elżbieta Grzelakowska s. 81