Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji.
Jaworze, st. 8a, gm. Jasienica, woj. bielskie, AZP 107-47/- E. M. Foltyn E. Foltyn s. 1
Klonowice, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- L. Domańska S. Ruta s. 2
Jaworze, st. 10, gm. Jasienica, woj. bielskie, AZP 107-47/- E. M. Foltyn E. Foltyn s. 2
Klonowice, st. 5, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- Beata Górska-Grabarczyk s. 3
Klonowice, st. 7, gm .Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- L. Domańska S. Ruta s. 3
Klonowice, st. 11, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- S. Ruta s. 4
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kostkowice, st. 4, Jaskinia Deszczowa, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-52/- K. Cyrek T. Madeyska P. Marosik A. Nadachowski s. 4-5
Michałów, "Rydno", gm. Wąchock, woj. kieleckie H. Królik A. J. Tomaszewski s. 5-6
Krasice, st. 7, gm. Mstów, woj. częstochowskie, AZP 86-51/13 Iwona Młodkowska-Przepiórowska s. 5
    Zacytuj
  • Udostępnij
Mirkowice, st. 33, gm. Mieścisko, woj. poznańskie, AZP 45-32/7 Marek Chłodnicki s. 6
Sławica, st. 1, gm. Skoki, woj. poznańskie, AZP 48-29/127 Bogdan Walkiewicz s. 7-8
Siedlnica, st. 17 i 17a, gm. Wschowa, woj. leszczyńskie, AZP 66-22/- Jan Burdukiewicz F. Donblan P. Haesarts Charles F. Herman R. Langohr P. M. Vermeersch s. 7
Strumienno, st. 1c, gm. Krosno Odrzańskie, woj. zielonogórskie, AZP 69-10/5c E. Przechrzta s. 9
Wieck, st. 2, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38/- L. Domańska S. Ruta s. 9-10
Żółwin, st. 2, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/104 Magdalena Jarmuła Andrzej Krzyszowski s. 10-11
Dacharzów, st. 1, gm. Wilczyce, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/10 M. Florek H. Taras s. 11-13
Żółwin, st. 29, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/120 Edward Krause s. 11
Górzyca, st. 18, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 50-06/24 Przemysław Bobrowski s. 14
Janki Dolne, st. 12, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95/59 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 14-15
Janki Dolne, st. 11, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95/58 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 14
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77/98 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 15
Kichary Nowe, st. 2, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-73/18 Hanna Kowalewska-Marszałek s. 16
Klementowice, st. 47, gm. Kurów, woj. lubelskie, AZP 75-77/- Jolanta Nogaj-Chachaj s. 17
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kolonia Krosno, st. 1, gm. Gorzkowice, woj. piotrkowskie, AZP 79-54/106 Bożena Błaszczyk s. 17-18
Kowalewko, st. 10, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 49-26/- Tomasz Skorupka s. 18
Łubcze, st. 38, gm. Jarczów, woj. zamojskie, AZP 94-92/- Jolanta Bagińska s. 19
Łącko, st. 6A, gm. Pakość, woj. bydgoskie, AZP 43-38/- Lucyna Domańska s. 19
Łubowice, st. 1, gm. Koszkowo, woj. poznańskie, AZP 48-30/36 A. Gałęzowska B. Kirschke U. Narożna-Szamałek s. 19-20
Łukawa Kościelna, st. 17, gm. Wilczyce, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-73/50 H. Kowalewska-Marszałek s. 20-21
    Zacytuj
  • Udostępnij
Niedźwiada, st. 34, gm. Ropczyce, woj. rzeszowskie, AZP 104-71/40 Piotr Mitura s. 21
Otorowo, st. 66, gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 49-23/113 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 21-23
Spytkowice, st. 26, gm. loco, woj. bielskie, AZP 103-52/26 M. Brodzicki S. Dryja M. Kapica J. Kruk M. Nawara J. Trąbska P. Valde-Nowak s. 23
Strzelin, st. 19, gm. loco, woj. wrocławskie, AZP 87-29/36 Piotr Cholewa Włodzimierz Wojciechowski s. 24
Strzyżów, st. 26, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 86-96/65 Jan Gurba Anna Zakościelna s. 24-25
Strzyżów, st. 28, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95/8 Halina Taras Anna Zakościelna s. 25-26
Zajki, st. 1, gm. Trzcianne, woj. łomżyńskie, AZP 36-81/- Jerzy Maciejczuk s. 26
Żuławka Mała, st. 1, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 37-31/80 Jarosław Rola Magdalena Suchorska-Rola s. 27
Biskupin, st. 2a, gm. Gąsawa, woj. bydgoskie, AZP 44-35/2 Anna Grossman s. 28
Dylągówka, st. 1, gm. Hyżne, woj. rzeszowskie, AZP 106-78/4 Wojciech Blajer Sylwester Czopek s. 29-30
Bruszczewo, st. 5, gm. Śmigiel, woj. leszczyńskie, AZP 61-24/- J. Czebreszuk P. Silska s. 29
    Zacytuj
  • Udostępnij
Nowy Rachów, st. 30, gm. Annopol, woj. tarnobrzeskie, AZP 85-75/51 Barbara Bargieł Jerzy Libera s. 30
Strzyżów, st. 27, gm. Horodło, woj. zamojskie, AZP 85-95/9 Halina Taras Anna Zakościelna s. 31
Podlodów, st. 2, gm. Łaszczów, woj. zamojskie, AZP 93-92/3 Jolanta Bagińska s. 31
Wierzbowa, st. 1, gm. Wartkowice, woj. sieradzkie, AZP 62-48/4 Jacek Błaszczyk s. 32
Wysoka, st. 1, gm. Łańcut, woj. rzeszowskie, AZP 103-78/13 Wojciech Blajer s. 32-33
Brodziszewo, st. 35, gm. Szamotuły, woj. poznańskie, AZP 49-24/25 Agnieszka Stempin Kinga Zamelska s. 34-35
Zienki, st. "Szwedzka Mogiła", gm. Sosnowica, woj. chełmskie, AZP 72-86/- Andrzej Bronicki s. 34
Ciepielów, st. 3, gm. Nowa Sól, woj. zielonogórskie, AZP 66-16/83 S. Kałagate M. Lewczuk J. Lewczuk M. Magda-Nawrocka J. Orlicka s. 35-36
Długoszyn, st. 3, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 50-10/3 Zdzisław Wiśniewski s. 36
Glisno, st. 27, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 51-12/3 Tomasz Płonka s. 36
Górzyca, st. 17, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 50-06/23 Przemysław Bobrowski s. 36
    Zacytuj
  • Udostępnij
Długoszyn, st. 6, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 50-10/6 Leszek Berduła s. 36
Gronów, st. 14, gm. Ośno Lubuskie, woj. gorzowskie, AZP 50-08/1 Leszek Berduła s. 37
Gronów, st. 16, gm. Ośno Lubuskie, woj. gorzowskie, AZP 50-08/3 Leszek Berduła s. 37
    Zacytuj
  • Udostępnij
Jaworze, st. 9, gm. loco, woj. bielskie, AZP 107-47/- Bogusław Chorąży Bożena Chorąży s. 37
    Zacytuj
  • Udostępnij
Krasocin, st. 1, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 85-58/- Jerzy Lejawa s. 38-39
Kowalewko, st. 3, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 48-26/85 Tomasz Skorupka s. 38
Kuligowo, st. 7, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/122 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 39
    Zacytuj
  • Udostępnij
Leśno, st. 2, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/12 Krzysztof Walenta s. 39-40
    Zacytuj
  • Udostępnij
Łyniew, st. XIV, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie Mieczysław Bienia M. Miśkiewicz T. Węgrzynowicz Sławomir Żółkowski s. 40-41
Nowa Wieś, st. 1, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 50-12/7 Edward Krause Andrzej Krzyszowski s. 41-42
    Zacytuj
  • Udostępnij
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35/8 Klemens Macewicz Grzegorz Molenda Artur Rapiński Krzysztof Spychała s. 41
Nowa Wieś, st. 12, gm. Bledzew, woj. gorzowskie, AZP 51-12/55 Andrzej Krzyszowski Józef Marcinkiewicz s. 42-43
Nowe Żabno, st. 10, gm. Nowa Sól, woj. zielonogórskie, AZP 66-16/94 Jarosław Lewczuk s. 43
Nowe Żabno, st. 22, gm. Nowa Sól, woj. zielonogórskie, AZP 66-16/144 S. Kałagate M. Lewczuk J. Lewczuk M. Magda-Nawrocka J. Orlicka s. 44
Pawełki, st. 7, gm. Kochanowice, woj. częstochowskie, AZP 88-49/9 Iwona Młodkowska-Przepiórowska s. 44-45
    Zacytuj
  • Udostępnij
Sienno, st. 1, gm. Ośno Lubuskie, woj. gorzowskie, AZP 50-07/3 Czesław Francke s. 45
Sienno, st. 1a, gm. Ośno Lubuskie, woj. gorzowskie, AZP 50-07/3a Czesław Francke s. 45
Święty Wojciech, st. 10a, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/28 Stanisław Barbacki Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 46-47
Sienno, st. 4, gm. Ośno Lubuskie, woj. gorzowskie, AZP 50-07/6 Czesław Francke s. 46
Święty Wojciech, st. 10, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-14/28 Wojciech Dzieduszycki s. 46
Truskolasy, st. 8, gm. Wręczyca Wielka, woj. częstochowskie, AZP 85-45/- Iwona Młodkowska-Przepiórowska s. 47-48
Żebry Wielkie, st. 1, gm. Klukowo, woj. łomżyńskie, AZP 46-80/- Jolanta Deptuła s. 48
Trzemeszno Lubuskie, st. 2, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 51-11/3 Tomasz Płonka s. 49
Żółwin, st. 30, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/121 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 49-50
Żółwin, st. 18, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/103 Andrzej Krzyszowski Józef Marcinkiewicz s. 49
Żubrów, st. 22, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 50-11/1 Leszek Berduła s. 50
Żubrów, st. 23, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 50-11/2 Leszek Berduła s. 50
Bryszki, st. 3, gm. Rozprza, woj. piotrkowskie, AZP 77-53/3 Mirosław Szukała s. 51
Ciepielów, st. 7, gm. Nowa Sól, woj. zielonogórskie, AZP 66-16/87 J. Lewczuk M. Lewczuk M. Magda-Nawrocka J. Orlicki P. Osypiński s. 51-52
Gorszewice, st. 1, gm. Kaźmierz, woj. poznańskie, AZP 50-24/32 Urszula Narożna-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 52-53
Kokotów, st. 15, gm. Wieliczka, woj. krakowskie, AZP 103-58/65 K. Reguła s. 53
Leśno, st. 22, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/- Krzysztof Walenta s. 54
Łąka, st. 16, gm. Trzebownisko, woj. rzeszowskie, AZP 102-77/39 Piotr Mitura s. 54
Paluchy, st. 1, gm. Sieniawa, woj. przemyskie, AZP 99-82/42 Adam Kostek s. 55-56
Medyka, st. 62, gm. loco, woj. przemyskie, AZP 108-85/75 Wojciech Poradyło s. 55
Proszkowa, st. 1, gm. Wołów, woj. wrocławskie, AZP 74-26/62 Jolanta Domańska s. 56-57
Podłęże, st. 4, gm. Niepołomice, woj. krakowskie, AZP 103-58/38 K. Reguła s. 56
Romatowo, st. 2, gm. Mochowo, woj. płockie, AZP 45-53/26 Andrzej Tucholski s. 57
Sękowice, st. 8, gm. Gubin, woj. zielonogórskie, AZP 62-06/1 Grzegorz Domański Sławomir Kałagate Jarosław Lewczuk Ewa Przechrzta s. 58
Skomack Wielki, st. 2, gm. Stare Juchy, woj. suwalskie, AZP 22-76/- Jerzy Marek Łapo s. 58-59
Szestno, st. II, "Ptasia Wyspa", gm. Mrągowo, woj. olsztyńskie, AZP 21-69/- Magdalena Fedorczyk Wojciech Nowakowski s. 59
    Zacytuj
  • Udostępnij
Ulanów, st. 15, gm. loco, woj. tarnobrzeskie, AZP 93-79/106 Marek Florek s. 60
Teptiuków, st. 7, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 86-94/120 Józef Niedźwiedź Wacław Panasiewicz s. 60
Teptiuków, st. 6, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 89-94/119 Józef Niedźwiedź s. 60
Zagroda, st. 26, gm. Chełm, woj. zamojskie, AZP 81-89/111 Stanisław Gołub s. 61
Żółwin, st. 8, gm. Międzyrzecz, woj. gorzowskie, AZP 51-15/111 Ryszard Kołomański s. 61
    Zacytuj
  • Udostępnij
Żubrów, st. 1, gm. Sulęcin, woj. gorzowskie, AZP 50-10/7 Leszek Berduła s. 61
Bessów, st. 3, gm. Bochnia, woj. tarnowskie, AZP 102-62/10 Jerzy Okoński s. 62-63
Bessów, st. 2, gm. Bochnia, woj. tarnowskie, AZP 102-62/9 Jerzy Okoński s. 62
Bielice, st. 1, gm. Łambinowice, woj. opolskie, AZP 92-33/- Barbara Jarosz Ewa Matuszczyk s. 63-64
Biecz, st. 1, gm. Brody, woj. zielonogórskie, AZP 64-07/59 Grzegorz Domański s. 63
Dobryń Mały, st. VII, gm. Zalesie, woj. bialskopodlaskie, AZP 60-89/22 Mieczysław Bienia T. Dąbrowska S. K. Kozłowski Sławomir Żółkowski s. 64-65
Deskurów, st. 24, gm. Wyszków, woj. ostrołęckie, AZP 50-70/55 A. Smoliński s. 64
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gródek, st. 1, gm. Klukowo, woj. łomżyńskie, AZP 46-81/- Antoni Smoliński Sławomir Żółkowski s. 66
Kowalewko, st. 12, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 49-26/- Tomasz Skorupka s. 67-68
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kolonia Wola Branicka, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 62-52/- Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 67
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kowalewko, st. 13, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 49-26/- Tomasz Skorupka s. 68-69
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kutno, st. 6, gm. loco, woj. płockie, AZP 57-50/- Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 69
Masłomęcz, st. 15, gm. Hrubieszów, woj. zamojskie, AZP 88-94/80 Andrzej Kokowski Marta Stasiak s. 69
Myszki, st. 37, gm. Kiszkowo, woj. poznańskie, AZP 48-31/172 Bolesław Panczenko s. 70
Oblin, st. 5, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, AZP 68-71/- Katarzyna Czarnecka Z. Nowakowski s. 71-72
Nowy Łowicz (obecnie Bronowo), st. 2, gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, AZP 31-16/1 Krystyna Hahuła s. 71
Odry, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38/1 Tadeusz Grabarczyk s. 72
    Zacytuj
  • Udostępnij
Okulice, st. 18, gm. Rzezawa, woj. tarnowskie, AZP 102-62/58 Jerzy Okoński s. 72-73
Ostrów Szlachecki, st. 2, gm. Bochnia, woj. tarnowskie, AZP 103-62/9 Jerzy Okoński s. 73
Paprotki Kolonia, st. 41, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73/73 Małgorzata Karczewska Maciej Karczewski s. 73-74
Równina Dolna, st. 3, gm. Korsze, woj. olsztyńskie Maria Wielgus s. 74-75
    Zacytuj
  • Udostępnij
Siemiechów, st. 2, gm. Widawa, woj. sieradzkie, AZP 73-45/57 Maria Jażdżewska s. 75
Tanowiec, st. 1, gm. Tarnów, woj. tarnowskie, AZP 104-66/14 Jerzy Okoński Andrzej Szpunar s. 76-77
    Zacytuj
  • Udostępnij
Stawiany, st. 48, gm. Skoki, woj. poznańskie, AZP 48-30/95 A. Gałęzowska B. Kirschke U. Narożna-Szamałek s. 76
Tarnowo Pałuckie, st. 13, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31/108 Mirosława Dernoga s. 77
Wieliczka, st. 11, gm. loco, woj. m. krakowskie, AZP 104-57/11 K. Reguła s. 78
Wietrzychowice, st. 7, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 100-64/62 Andrzej Cetera Jerzy Okoński s. 78-79
Wrzępia, st. 13, gm. Szczurowa, woj. tarnowskie, AZP 102-62/79 Jerzy Okoński s. 79-80
Wojnowo, st. 29, gm. Murowana Goślina, woj. poznańskie, AZP 48-29/30 Tomasz Kasprowicz s. 79
Wyszembrok, st. IVa, gm. Mrągowo, woj. olsztyńskie, AZP 21-69/- Anna Gręzak Wojciech Nowakowski Paweł Szymański s. 80
Zadowice, st. 1b, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/66 Tomasz Prokop Wojciech Siciński s. 81-82
Wyszembork, st. V, gm. Mrągowo, woj. olsztyńskie, AZP 21-69/- Wojciech Nowakowski Paweł Szymański s. 81
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wytyczno, st. 2, gm. Urszulin, woj. chełmskie, AZP 73-88/3 Teresa Mazurek Wojciech Mazurek s. 81
Zadowice, st. 1c, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/65 Tomasz Prokop Wojciech Siciński s. 82-83
Będzin, st. 2 Góra Zamkowa, gm. loco, woj. katowickie, AZP 97-48/15 A. Rogaczewska s. 83
Brańsk, st. 1, gm. loco, woj. białostockie, AZP 45-83/1 Urszula Stankiewicz s. 83-84
Brodnica-Michałowo, st. 1, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 35-51/104 Kazimierz Grążewski s. 85
Budy Głogowskie, st. 11 i 36, gm. Głogów Małopolski, woj. rzeszowskie, AZP 100-75/12 i 101-75/58 Antoni Lebelczyk Piotr Mitura s. 85-86
Bukowo Morskie, gm. Darłowo, woj. koszalińskie, AZP 11-22/- Andrzej Fijałkowski Henryk Janocha Jerzy Kalicki Franciszek Lachowicz s. 86-87
Chełmża, st. 20, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 26-43/56 Wojciech Chudziak Dariusz Poliński Witold Tokarski s. 87-88
Chełmża, st. 28, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 36-43/88 Wojciech Chudziak Dariusz Poliński Witold Tokarski s. 88
Czarna Wielka, st. I, gm. Grodzisk, woj. białostockie, AZP 49-83/1 Urszula Perlikowska-Puszkarska s. 89-90
Chlebnia, st. III, gm. Grodzisk Mazowiecki, woj. st. warszawskie, AZP 59-62/6 Joanna Kalaga Andrzej Olsienkiewicz s. 89
Czarna Wielka, st. VIII, gm. Grodzisk, woj. białostockie, AZP 49-83/8 Krystyna Bieńkowska s. 90
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dzibice, st. 3, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-53/12 Jacek Koj s. 91
Głogów-Ostrów Tumski, st. 2, kolegiata, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19/2 Jerzy Burnita Krzysztof Czapla Olgierd Czerner Piotr Gierczak Zenon Hendel Czesław Lasota Wacław Pogorzelski s. 91-92
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gródek, st. I, gm. loco, woj. białostockie, AZP 38-91/5 Halina Karwowska s. 92-93
Horodyszcze, st. I, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie Mieczysław Bienia M. Miśkiewicz s. 93
Horodyszcze, st. III, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie Mieczysław Bienia M. Miśkiewicz s. 93-94
Horodyszcze, st. IV, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie, AZP 67-87/4 Joanna Kalaga M. Miśkiewicz s. 94-95